Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Brands Hatch (Победа на една трка во Brands Hatch)
(Раритетна придобивка: 1 од 63.95 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 66 67 68 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Brian O NealPro - 7Сезона 86, Трка 8, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christer AnderssonPro - 9Сезона 86, Трка 8, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László SzarkaAmateur - 59Сезона 86, Трка 8, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dāvis GrundmanisPro - 7Сезона 86, Трка 8, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aigars VitolinsEliteСезона 86, Трка 8, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago MendesPro - 18Сезона 86, Трка 8, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adriano DelgadoRookie - 56Сезона 86, Трка 8, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renaldi NarendraAmateur - 66Сезона 86, Трка 8, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel RogersPro - 1Сезона 86, Трка 8, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chitral GandhiPro - 1Сезона 86, Трка 8, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris FlamionAmateur - 59Сезона 86, Трка 8, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harry ChambersAmateur - 71Сезона 86, Трка 8, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Puscas IlieAmateur - 51Сезона 86, Трка 8, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel MullerAmateur - 56Сезона 86, Трка 8, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ty BantaPro - 17Сезона 86, Трка 8, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno SantinRookie - 127Сезона 86, Трка 8, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter ColemanAmateur - 20Сезона 86, Трка 8, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolas GrollierPro - 8Сезона 86, Трка 8, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephen BrooksPro - 23Сезона 86, Трка 8, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel ValentiniAmateur - 38Сезона 86, Трка 8, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro Da SilvaPro - 6Сезона 86, Трка 8, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Audrius KarpaviciusRetiredСезона 86, Трка 8, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yannick MudiayRookie - 125Сезона 86, Трка 8, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tex PalmerAmateur - 77Сезона 86, Трка 8, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas NolanAmateur - 19Сезона 86, Трка 8, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucian MelintePro - 5Сезона 86, Трка 8, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mart KranenAmateur - 2Сезона 86, Трка 8, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris AdleyRookie - 25Сезона 86, Трка 8, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andre SilvaRookie - 136Сезона 86, Трка 8, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikolay AlexandrovichAmateur - 66Сезона 86, Трка 8, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reginaldo SchuldAmateur - 29Сезона 86, Трка 8, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kispataki CsabaRetiredСезона 86, Трка 8, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Márk DominekAmateur - 75Сезона 86, Трка 8, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel SztefekPro - 3Сезона 86, Трка 8, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel SotoAmateur - 79Сезона 86, Трка 8, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erik GaitzPro - 17Сезона 86, Трка 8, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raúl HernándezAmateur - 71Сезона 86, Трка 8, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio LopezAmateur - 26Сезона 86, Трка 8, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dejan SvajnerPro - 25Сезона 86, Трка 8, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pál LedzényiAmateur - 6Сезона 86, Трка 8, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail MorozovEliteСезона 86, Трка 8, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julio Cesar RamirezRookie - 55Сезона 86, Трка 8, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitaly SevovPro - 24Сезона 86, Трка 8, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konstantin SobolevPro - 13Сезона 86, Трка 8, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mantas MarcinkeviciusRetiredСезона 86, Трка 8, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ignacio BlumerRookie - 127Сезона 86, Трка 8, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio CerqueiraAmateur - 52Сезона 86, Трка 8, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo RodriguesAmateur - 31Сезона 86, Трка 8, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan SchenkelAmateur - 44Сезона 86, Трка 8, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor TomaAmateur - 65Сезона 86, Трка 8, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artur TerezanEliteСезона 86, Трка 8, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nando NetoAmateur - 49Сезона 86, Трка 8, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josser BuitragoAmateur - 61Сезона 86, Трка 8, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz RapackiRetiredСезона 86, Трка 8, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo VeniniRetiredСезона 86, Трка 8, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Garry WedlockPro - 9Сезона 86, Трка 8, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian MottaAmateur - 32Сезона 86, Трка 8, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz KowalskiAmateur - 55Сезона 86, Трка 8, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Božidar TopčićPro - 10Сезона 86, Трка 8, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Goran MilanovicRookie - 38Сезона 86, Трка 8, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis BragaRookie - 10Сезона 86, Трка 8, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Panagiotis ZaxariasRookie - 122Сезона 86, Трка 8, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erwan JulienAmateur - 50Сезона 86, Трка 8, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petre IonescuAmateur - 31Сезона 86, Трка 8, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás SzabóRetiredСезона 86, Трка 8, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillermo MilanoRetiredСезона 86, Трка 8, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luciano CalelloAmateur - 36Сезона 86, Трка 8, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Didier CavePro - 23Сезона 86, Трка 8, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oliver MartinezAmateur - 57Сезона 86, Трка 8, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos CadenazziRookie - 39Сезона 86, Трка 8, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Panayiotis BanosRookie - 50Сезона 86, Трка 8, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose Luis Macho PitaMaster - 4Сезона 86, Трка 8, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pierre LeroyPro - 14Сезона 86, Трка 8, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wolfgang HaasAmateur - 17Сезона 86, Трка 8, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giedrius KutkaPro - 19Сезона 86, Трка 8, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos Said CabreraPro - 8Сезона 86, Трка 8, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek WaleczekAmateur - 76Сезона 86, Трка 8, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Máté ÁgostonAmateur - 59Сезона 86, Трка 8, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rumen AtanasovMaster - 5Сезона 86, Трка 8, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arjan Van SlootenRetiredСезона 86, Трка 8, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Slavko ProhaskaAmateur - 51Сезона 86, Трка 8, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato ChichiPro - 18Сезона 86, Трка 8, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriele LupiAmateur - 35Сезона 86, Трка 8, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Djavan WespAmateur - 62Сезона 86, Трка 8, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reinaldo GamezRookie - 98Сезона 86, Трка 8, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Johel RosalesAmateur - 7Сезона 86, Трка 8, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandr DeviatovAmateur - 61Сезона 86, Трка 8, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ville KukkonenAmateur - 29Сезона 86, Трка 8, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek ŠtecAmateur - 12Сезона 86, Трка 8, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rolo DiazAmateur - 70Сезона 86, Трка 8, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone DurettoRetiredСезона 86, Трка 8, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ashok VijayRookie - 125Сезона 86, Трка 8, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel JacksonAmateur - 15Сезона 86, Трка 8, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rebecca GlaamPro - 2Сезона 86, Трка 8, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco ChangoAmateur - 11Сезона 86, Трка 8, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christopher JonesAmateur - 63Сезона 86, Трка 8, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Graeme CuthbertAmateur - 51Сезона 86, Трка 8, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme ZahnPro - 22Сезона 86, Трка 8, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José AlmeidaAmateur - 62Сезона 86, Трка 8, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jay De SnooAmateur - 19Сезона 86, Трка 8, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 66 67 68 » Брзо оди на страница: