Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Laguna Seca (Победа на една трка во Laguna Seca)
(Раритетна придобивка: 1 од 68.24 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 62 63 64 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Saulius JackeviciusRookie - 58Сезона 88, Трка 3, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago DiasAmateur - 56Сезона 88, Трка 3, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alberto AbadRookie - 50Сезона 88, Трка 3, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo FinochiettiRookie - 137Сезона 88, Трка 3, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mack CottonAmateur - 1Сезона 88, Трка 3, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin HörAmateur - 62Сезона 88, Трка 3, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cosmin PostolacheRookie - 42Сезона 88, Трка 3, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harry ChambersAmateur - 71Сезона 88, Трка 3, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysztof MosiejRookie - 62Сезона 88, Трка 3, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno AyresRookie - 53Сезона 88, Трка 3, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jami SuikkiRookie - 130Сезона 88, Трка 3, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frederick AkpomieAmateur - 46Сезона 88, Трка 3, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hubert ZiółekRookie - 82Сезона 88, Трка 3, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessio RennaRookie - 65Сезона 88, Трка 3, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reginaldo NunesRookie - 125Сезона 88, Трка 3, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge GalloAmateur - 9Сезона 88, Трка 3, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aaron ReedRookie - 13Сезона 88, Трка 3, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mattias SvenssonAmateur - 78Сезона 88, Трка 3, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolas MartinRookie - 9Сезона 88, Трка 3, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaanus LiitAmateur - 76Сезона 88, Трка 3, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Will EelAmateur - 15Сезона 88, Трка 3, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konrad WrobelRookie - 20Сезона 88, Трка 3, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan KarpukovRookie - 142Сезона 88, Трка 3, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter FloinAmateur - 18Сезона 88, Трка 3, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Angel BerroteranRookie - 84Сезона 88, Трка 3, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey SkrypnevAmateur - 13Сезона 88, Трка 3, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marius ČerniauskasAmateur - 19Сезона 88, Трка 3, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail MorozovEliteСезона 88, Трка 3, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julio Cesar RamirezRookie - 55Сезона 88, Трка 3, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bernardo AlvesRookie - 18Сезона 88, Трка 3, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihály CsontosRookie - 19Сезона 88, Трка 3, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Clint ParkerRookie - 68Сезона 88, Трка 3, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James MazziRookie - 87Сезона 88, Трка 3, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał DzięciołRookie - 131Сезона 88, Трка 3, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edenilson OliveiraAmateur - 34Сезона 88, Трка 3, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stoycho StoychevAmateur - 23Сезона 88, Трка 3, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander LatoninRookie - 56Сезона 88, Трка 3, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rubén MuñozRookie - 114Сезона 88, Трка 3, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Božidar TopčićPro - 10Сезона 88, Трка 3, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian ArribasRookie - 126Сезона 88, Трка 3, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krešo BrzovićAmateur - 65Сезона 88, Трка 3, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Isaac LordeRookie - 89Сезона 88, Трка 3, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian HorvathRookie - 73Сезона 88, Трка 3, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eric DasRookie - 14Сезона 88, Трка 3, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fredrik WallAmateur - 63Сезона 88, Трка 3, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nelson SimaoAmateur - 64Сезона 88, Трка 3, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrei MalagaAmateur - 27Сезона 88, Трка 3, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman LizogubPro - 13Сезона 88, Трка 3, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Panagiotis ZaxariasRookie - 122Сезона 88, Трка 3, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio FavaraRookie - 61Сезона 88, Трка 3, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arthur DiasRookie - 121Сезона 88, Трка 3, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alain BlardRookie - 143Сезона 88, Трка 3, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose CuervoRookie - 33Сезона 88, Трка 3, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar AleksandrovMaster - 2Сезона 88, Трка 3, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jiří KopeckýAmateur - 7Сезона 88, Трка 3, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hack BalázsRookie - 28Сезона 88, Трка 3, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter BraunRookie - 6Сезона 88, Трка 3, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman PavlovskyRookie - 39Сезона 88, Трка 3, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leigh BarkerRookie - 31Сезона 88, Трка 3, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joss GiraudAmateur - 55Сезона 88, Трка 3, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vicente MirandaRookie - 69Сезона 88, Трка 3, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jens FrostrupAmateur - 25Сезона 88, Трка 3, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gašper GregorRookie - 83Сезона 88, Трка 3, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario MarsfeldRookie - 115Сезона 88, Трка 3, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giorgos GangasAmateur - 17Сезона 88, Трка 3, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franck AzevedoRookie - 15Сезона 88, Трка 3, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos ReutemmanRookie - 37Сезона 88, Трка 3, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vito PapangeloAmateur - 42Сезона 88, Трка 3, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ádám JávorAmateur - 75Сезона 88, Трка 3, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David DiasRookie - 123Сезона 88, Трка 3, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris MacrisAmateur - 37Сезона 88, Трка 3, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bastien BellierAmateur - 31Сезона 88, Трка 3, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasiliy PetleshkovRookie - 3Сезона 88, Трка 3, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ciccio PappalardoRookie - 30Сезона 88, Трка 3, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni RomanoRookie - 74Сезона 88, Трка 3, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brice MeyerPro - 16Сезона 88, Трка 3, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rauno TammelPro - 21Сезона 88, Трка 3, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Naim Pereira De SouzaRookie - 96Сезона 88, Трка 3, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raluca TiucaRookie - 8Сезона 88, Трка 3, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giordano CozziAmateur - 39Сезона 88, Трка 3, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele BandoniRookie - 94Сезона 88, Трка 3, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco RafuzziRookie - 139Сезона 88, Трка 3, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kovács ZoltánRookie - 140Сезона 88, Трка 3, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauricio MachadoAmateur - 48Сезона 88, Трка 3, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland CzégényRookie - 116Сезона 88, Трка 3, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato Vandersee SchaefferRookie - 77Сезона 88, Трка 3, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo BertoAmateur - 53Сезона 88, Трка 3, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego MaquieiraRookie - 141Сезона 88, Трка 3, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adir BabarosAmateur - 14Сезона 88, Трка 3, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joshua GreenAmateur - 47Сезона 88, Трка 3, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bill McintoshRookie - 34Сезона 88, Трка 3, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey StolybkoRookie - 124Сезона 88, Трка 3, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joni SainioRookie - 51Сезона 88, Трка 3, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David PreeceRookie - 72Сезона 88, Трка 3, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gunter KalfackRookie - 66Сезона 88, Трка 3, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman KadlecRookie - 107Сезона 88, Трка 3, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vakaris StankevičiusAmateur - 11Сезона 88, Трка 3, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel RossoPro - 5Сезона 88, Трка 3, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis SantosAmateur - 32Сезона 88, Трка 3, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mara ThomazineRookie - 7Сезона 88, Трка 3, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 62 63 64 » Брзо оди на страница: