Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Indianapolis (Победа на една трка во Indianapolis)
(Раритетна придобивка: 1 од 88.08 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 45 46 47 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Miel SoeterbroekMaster - 3Сезона 72, Трка 12, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iain BartholomewPro - 4Сезона 72, Трка 12, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán ZsifkóPro - 3Сезона 72, Трка 12, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris SterlingAmateur - 50Сезона 72, Трка 12, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michail IvanovPro - 5Сезона 72, Трка 12, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Donatas RutkauskasAmateur - 54Сезона 72, Трка 12, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel SolorzaAmateur - 67Сезона 72, Трка 12, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nick BaruAmateur - 34Сезона 72, Трка 12, R-182Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni SöyrinkiEliteСезона 72, Трка 12, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo FariaAmateur - 51Сезона 72, Трка 12, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Onur HelvaciogluPro - 4Сезона 72, Трка 12, A-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dewald MulAmateur - 47Сезона 72, Трка 12, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vilius CeponisAmateur - 51Сезона 72, Трка 12, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chitral GandhiAmateur - 56Сезона 72, Трка 12, R-155Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Justin LefereAmateur - 85Сезона 72, Трка 12, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steve BransonAmateur - 48Сезона 72, Трка 12, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pawel BakAmateur - 77Сезона 72, Трка 12, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wayne EdwardsPro - 24Сезона 72, Трка 12, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard HarrisRookie - 60Сезона 72, Трка 12, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iulian TataruRookie - 37Сезона 72, Трка 12, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ben O`HaganAmateur - 70Сезона 72, Трка 12, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João ReisAmateur - 82Сезона 72, Трка 12, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arttu KorhonenAmateur - 45Сезона 72, Трка 12, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 William KhouryRetiredСезона 72, Трка 12, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex TolmarPro - 8Сезона 72, Трка 12, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Suat GültekinAmateur - 54Сезона 72, Трка 12, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frans GesellAmateur - 59Сезона 72, Трка 12, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Deividas MatulisPro - 1Сезона 72, Трка 12, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Neyko IvanovAmateur - 21Сезона 72, Трка 12, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ignacio SantamarinaRookie - 5Сезона 72, Трка 12, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emīls RibaksAmateur - 26Сезона 72, Трка 12, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauricio GuerreroAmateur - 84Сезона 72, Трка 12, R-185Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar CukarskiAmateur - 47Сезона 72, Трка 12, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thanos TsialPro - 20Сезона 72, Трка 12, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marin ŽicAmateur - 56Сезона 72, Трка 12, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stepan BundaAmateur - 48Сезона 72, Трка 12, R-154Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert BullRetiredСезона 72, Трка 12, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Abhishek KankonkarAmateur - 60Сезона 72, Трка 12, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael BevanRetiredСезона 72, Трка 12, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman MaksimenkovMaster - 3Сезона 72, Трка 12, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Djordje NikolicAmateur - 19Сезона 72, Трка 12, R-184Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario HoyosAmateur - 86Сезона 72, Трка 12, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey KarasevAmateur - 54Сезона 72, Трка 12, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oleg PokhilkoRetiredСезона 72, Трка 12, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose LledoAmateur - 11Сезона 72, Трка 12, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Axel HeritierPro - 25Сезона 72, Трка 12, A-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca RubinoRetiredСезона 72, Трка 12, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kacper LisPro - 1Сезона 72, Трка 12, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kryspin SłomińskiAmateur - 87Сезона 72, Трка 12, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kieran TaylorAmateur - 20Сезона 72, Трка 12, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George JarmanAmateur - 12Сезона 72, Трка 12, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartłomiej MichalczykAmateur - 70Сезона 72, Трка 12, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patryk SzczurRetiredСезона 72, Трка 12, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar GalbulevAmateur - 91Сезона 72, Трка 12, R-180Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grzegorz BrojakPro - 14Сезона 72, Трка 12, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristina IvanovaPro - 9Сезона 72, Трка 12, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florencia CaroMaster - 4Сезона 72, Трка 12, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hasan ShafiAmateur - 67Сезона 72, Трка 12, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vencislav StefanovPro - 8Сезона 72, Трка 12, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ladislav NyiriPro - 8Сезона 72, Трка 12, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Xabier BarralRookie - 53Сезона 72, Трка 12, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex FuzattoPro - 6Сезона 72, Трка 12, A-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafał MaciejczakPro - 15Сезона 72, Трка 12, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bastiana TorresPro - 10Сезона 72, Трка 12, A-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timur SharafullinPro - 1Сезона 72, Трка 12, A-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin PryzwanPro - 10Сезона 72, Трка 12, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 György SzászRetiredСезона 72, Трка 12, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Magno OliverAmateur - 93Сезона 72, Трка 12, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephen CudmoreAmateur - 41Сезона 72, Трка 12, A-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Imre AntosPro - 7Сезона 72, Трка 12, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonis ZacharosAmateur - 4Сезона 72, Трка 12, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rolf OversierAmateur - 15Сезона 72, Трка 12, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás SzabóPro - 2Сезона 72, Трка 12, A-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Everton FrançaAmateur - 8Сезона 72, Трка 12, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laurent QuinetPro - 21Сезона 72, Трка 12, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Víctor LázaroAmateur - 49Сезона 72, Трка 12, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szymon KutAmateur - 78Сезона 72, Трка 12, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis LinoAmateur - 85Сезона 72, Трка 12, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel VieiraAmateur - 40Сезона 72, Трка 12, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor RamirezPro - 1Сезона 72, Трка 12, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose Maria Delle DonneAmateur - 69Сезона 72, Трка 12, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Melissa MartinPro - 22Сезона 72, Трка 12, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ross ProudEliteСезона 72, Трка 12, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rob MorrisAmateur - 12Сезона 72, Трка 12, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miroslav ChuchutRookie - 107Сезона 72, Трка 12, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mehdi El FathyAmateur - 62Сезона 72, Трка 12, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis Gustavo OliveiraAmateur - 54Сезона 72, Трка 12, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franco SandovalPro - 10Сезона 72, Трка 12, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Xavier PrettAmateur - 42Сезона 72, Трка 12, R-177Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brad ParkAmateur - 82Сезона 72, Трка 12, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin ParkAmateur - 34Сезона 72, Трка 12, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anibal CollinoRetiredСезона 72, Трка 12, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bostjan SmiglRookie - 47Сезона 72, Трка 12, R-158Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel FigueiredoRetiredСезона 72, Трка 12, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan RožnovskýAmateur - 76Сезона 72, Трка 12, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Federico LanziPro - 25Сезона 72, Трка 12, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grzegorz ObrokAmateur - 68Сезона 72, Трка 12, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Imre KeresnyeiPro - 16Сезона 72, Трка 12, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matteo BusatoPro - 15Сезона 72, Трка 12, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josiel MoraesAmateur - 80Сезона 72, Трка 12, R-152Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 45 46 47 » Брзо оди на страница: