Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Weatherman (Победа на една трка завршувајќи ја со погрешни гуми (за дожд или суво))
(Раритетна придобивка: 1 од 103.11 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 41 42 43 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Joel Alejandro KaufmanAmateur - 23Сезона 87, Трка 15, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Angel GeorgievPro - 14Сезона 86, Трка 14, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Csaba VolykaAmateur - 9Сезона 86, Трка 14, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland LángAmateur - 10Сезона 86, Трка 14, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aigars VitolinsEliteСезона 86, Трка 14, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Donatas RutkauskasRookie - 47Сезона 86, Трка 14, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martynas SimutisAmateur - 52Сезона 86, Трка 14, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando RiosPro - 12Сезона 86, Трка 14, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christopher ThimgrenAmateur - 58Сезона 86, Трка 14, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arpad IoanAmateur - 72Сезона 86, Трка 14, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matthew KempAmateur - 60Сезона 86, Трка 14, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ben LuchtRetiredСезона 86, Трка 14, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mick SheahanAmateur - 21Сезона 86, Трка 14, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matt EveringhamAmateur - 56Сезона 86, Трка 14, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo MiguezRookie - 90Сезона 86, Трка 14, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Colbey ParsonsAmateur - 36Сезона 86, Трка 14, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Billy Van Der MerweAmateur - 42Сезона 86, Трка 14, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ayman DaherMaster - 3Сезона 86, Трка 14, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dejan SvajnerPro - 25Сезона 86, Трка 14, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrius BertasiusPro - 22Сезона 86, Трка 14, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimo DellaroccaAmateur - 53Сезона 86, Трка 14, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo BeatoAmateur - 66Сезона 86, Трка 14, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis GonzálezAmateur - 78Сезона 86, Трка 14, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikola MilutinovićPro - 18Сезона 86, Трка 14, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas SanchezPro - 8Сезона 86, Трка 14, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Veijo SorvojaAmateur - 1Сезона 86, Трка 14, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Panayiotis BanosRookie - 50Сезона 86, Трка 14, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jiří RousekPro - 18Сезона 86, Трка 14, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maciej ŻmudzińskiPro - 17Сезона 86, Трка 14, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabor RefyAmateur - 20Сезона 86, Трка 14, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valerio MinaRookie - 116Сезона 86, Трка 14, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitris OrfanosPro - 13Сезона 86, Трка 14, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriele LupiAmateur - 35Сезона 86, Трка 14, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steve RosaPro - 10Сезона 86, Трка 14, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Johel RosalesAmateur - 7Сезона 86, Трка 14, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel MejiaAmateur - 26Сезона 86, Трка 14, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lyee ChongAmateur - 61Сезона 86, Трка 14, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jiří BurdaAmateur - 9Сезона 86, Трка 14, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guido SimonettaPro - 22Сезона 86, Трка 14, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hans Van RansbeeckPro - 20Сезона 86, Трка 14, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin GranöAmateur - 32Сезона 86, Трка 14, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando PaduaAmateur - 61Сезона 86, Трка 14, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel RossoPro - 5Сезона 86, Трка 14, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gregorio LamasAmateur - 53Сезона 86, Трка 14, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guanting WeiAmateur - 41Сезона 86, Трка 14, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yoe SatedAmateur - 54Сезона 86, Трка 14, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejo DepipolPro - 5Сезона 86, Трка 14, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oscar AguileraAmateur - 27Сезона 86, Трка 14, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor TamayoRetiredСезона 86, Трка 14, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matteo BernardiPro - 16Сезона 86, Трка 14, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vittorio Saverio SmerdiglioPro - 4Сезона 86, Трка 14, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anett NémethAmateur - 58Сезона 86, Трка 14, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego Martinez DiazAmateur - 32Сезона 86, Трка 14, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robin BoekAmateur - 79Сезона 86, Трка 14, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yan Chen CheongAmateur - 18Сезона 86, Трка 14, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo DenerRookie - 112Сезона 86, Трка 14, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hernan FangioRookie - 41Сезона 86, Трка 14, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David JowettAmateur - 30Сезона 86, Трка 14, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zalán DankóAmateur - 35Сезона 86, Трка 14, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rebecca DavisAmateur - 69Сезона 86, Трка 14, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateus LeãoRetiredСезона 86, Трка 14, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julio Cesar Lourenco BianchiAmateur - 17Сезона 86, Трка 14, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krlas ClubRookie - 28Сезона 86, Трка 14, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro EvangelistaAmateur - 37Сезона 86, Трка 14, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matteo RavasiAmateur - 47Сезона 86, Трка 14, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jörn Von WendtAmateur - 77Сезона 86, Трка 14, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steven HillPro - 11Сезона 86, Трка 11, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Razvan LunguPro - 3Сезона 86, Трка 11, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christer AnderssonPro - 9Сезона 86, Трка 11, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rogerio MandlerMaster - 4Сезона 86, Трка 11, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joel ViitikkoMaster - 3Сезона 86, Трка 11, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toma LazarRookie - 93Сезона 86, Трка 11, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago MendesPro - 18Сезона 86, Трка 11, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan KiviniemiRookie - 129Сезона 86, Трка 11, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krasen BelevAmateur - 62Сезона 86, Трка 11, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz KozaczewskiAmateur - 66Сезона 86, Трка 11, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris FlamionAmateur - 59Сезона 86, Трка 11, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franci LorenčičRookie - 121Сезона 86, Трка 11, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Egidijus PocevičiusAmateur - 80Сезона 86, Трка 11, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Puscas IlieAmateur - 51Сезона 86, Трка 11, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Annamaria BartosAmateur - 35Сезона 86, Трка 11, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timo SuvikunnasPro - 10Сезона 86, Трка 11, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomek SajoAmateur - 48Сезона 86, Трка 11, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos JuniorPro - 6Сезона 86, Трка 11, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo HoffmannAmateur - 31Сезона 86, Трка 11, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jimmy RonnkvistAmateur - 2Сезона 86, Трка 11, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vytautas LesciauskasAmateur - 49Сезона 86, Трка 11, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BelangerRookie - 97Сезона 86, Трка 11, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matas KaranaviciusAmateur - 16Сезона 86, Трка 11, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter ColemanAmateur - 20Сезона 86, Трка 11, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian JóźwiakPro - 20Сезона 86, Трка 11, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lauri TubarikAmateur - 3Сезона 86, Трка 11, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristina DemeoMaster - 3Сезона 86, Трка 11, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam TipplePro - 2Сезона 86, Трка 11, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shannon PetersPro - 1Сезона 86, Трка 11, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filippo FrigerioAmateur - 72Сезона 86, Трка 11, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evgeniy KomakhinAmateur - 27Сезона 86, Трка 11, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tex PalmerAmateur - 77Сезона 86, Трка 11, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hans BondessonAmateur - 69Сезона 86, Трка 11, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander KunzePro - 2Сезона 86, Трка 11, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 41 42 43 » Брзо оди на страница: