Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Heavy duty (Победи една трка без да влези во пит)
(Раритетна придобивка: 1 од 2058.05 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Aleksey SemenovPro - 14Сезона 77, Трка 9, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Níkos MpalkámosPro - 16Сезона 77, Трка 9, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillaume PagesPro - 5Сезона 77, Трка 9, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruce VasconcelosPro - 1Сезона 77, Трка 9, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł MorawskiPro - 5Сезона 77, Трка 9, A-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Doru ParaschivPro - 21Сезона 77, Трка 9, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila RadványiPro - 19Сезона 77, Трка 9, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ognjen BosićAmateur - 85Сезона 77, Трка 9, R-159Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 András BozótiPro - 16Сезона 77, Трка 9, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damir SenPro - 20Сезона 77, Трка 9, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szabolcs HabóczkiMaster - 1Сезона 77, Трка 9, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geir PukkAmateur - 36Сезона 77, Трка 9, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca FoiettaPro - 22Сезона 77, Трка 9, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evaldas RuseckasMaster - 5Сезона 77, Трка 9, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George TogasPro - 8Сезона 77, Трка 9, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruce AndersonPro - 22Сезона 77, Трка 9, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nathanael WilliamsonPro - 15Сезона 77, Трка 9, A-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kris KilsbyPro - 23Сезона 77, Трка 9, A-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Albert NagyPro - 8Сезона 77, Трка 9, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sándor KopaszPro - 23Сезона 77, Трка 9, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leon LabuschagnePro - 14Сезона 77, Трка 9, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Don SetronPro - 13Сезона 77, Трка 9, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago VieiraPro - 16Сезона 77, Трка 9, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matteo BernardiPro - 24Сезона 77, Трка 9, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mirko VukovićPro - 11Сезона 77, Трка 9, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni MazzanatiMaster - 3Сезона 77, Трка 9, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele VassanelliPro - 6Сезона 77, Трка 9, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joseph BadaPro - 23Сезона 77, Трка 9, A-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christophe CoqueblinPro - 25Сезона 77, Трка 9, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonathan MénardPro - 25Сезона 77, Трка 9, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matias OtamendiPro - 12Сезона 77, Трка 9, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Viesturs BerzinsPro - 11Сезона 75, Трка 14, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey ShinkevichMaster - 1Сезона 66, Трка 10, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rainer BõkovAmateur - 26Сезона 66, Трка 10, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sharma VivekAmateur - 86Сезона 66, Трка 10, A-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Saulius JackeviciusAmateur - 50Сезона 66, Трка 10, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kuba SzajbelEliteСезона 66, Трка 10, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristian Alexander AlvarezRookie - 162Сезона 66, Трка 10, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikolay BorzenkovPro - 12Сезона 66, Трка 10, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ahmet SonverdiMaster - 4Сезона 66, Трка 10, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter ThompsonPro - 18Сезона 66, Трка 10, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor ChernyshevMaster - 2Сезона 66, Трка 10, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin Rasmus RänkAmateur - 76Сезона 66, Трка 10, R-157Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 József SzabóPro - 7Сезона 66, Трка 10, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gary MullinsMaster - 2Сезона 66, Трка 10, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitali GuskaRetiredСезона 66, Трка 10, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hendrick ArteagaRookie - 83Сезона 66, Трка 10, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aggeliki GiannakakiRetiredСезона 66, Трка 10, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simon AllenRetiredСезона 66, Трка 10, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco RafuzziPro - 7Сезона 66, Трка 10, R-179Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandru IonutAmateur - 49Сезона 66, Трка 10, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihaly SuszterRookie - 130Сезона 66, Трка 10, R-153Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richárd SeresRetiredСезона 66, Трка 10, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin ParkPro - 7Сезона 66, Трка 10, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Klaudia PoczókRetiredСезона 66, Трка 10, R-182Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kyriakos XydasRetiredСезона 62, Трка 4, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robbert BultstraMaster - 1Сезона 62, Трка 4, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas CunhaAmateur - 59Сезона 62, Трка 4, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krasimir NanchevRookie - 19Сезона 62, Трка 4, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafa KovacsRetiredСезона 62, Трка 4, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauricio VeraRetiredСезона 62, Трка 4, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paolo UrraciRetiredСезона 56, Трка 5, A-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio VicenteAmateur - 69Сезона 55, Трка 9, A-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thadeu BarrosRetiredСезона 55, Трка 9, A-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikko EerolaRetiredСезона 55, Трка 9, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio MausRetiredСезона 55, Трка 9, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxim EgorovMaster - 4Сезона 46, Трка 14, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bogdan HutanuPro - 19Сезона 46, Трка 14, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey SergeevPro - 9Сезона 44, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristoffer ChristensenRetiredСезона 44, Трка 1, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Balogh ZsoltRetiredСезона 39, Трка 7, R-381Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis GabrielRetiredСезона 39, Трка 7, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor NekrasovAmateur - 91Сезона 39, Трка 7, R-398Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David HoeslyRetiredСезона 39, Трка 7, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Elton CoelhoRetiredСезона 39, Трка 7, R-203Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Béla JanniRookie - 154Сезона 39, Трка 7, R-223Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone ScarponiRetiredСезона 39, Трка 7, R-291Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme BarrosRetiredСезона 38, Трка 11, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 András UjváryRetiredСезона 38, Трка 11, R-413Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman SokolovAmateur - 31Сезона 38, Трка 11, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio VeigaPro - 21Сезона 38, Трка 11, R-156Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael TaylorRetiredСезона 38, Трка 11, R-310Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stan DimovRetiredСезона 38, Трка 11, R-366Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel BecaresRetiredСезона 38, Трка 11, R-216Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Balázs HorváthRetiredСезона 38, Трка 11, R-157Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brian WindellRetiredСезона 38, Трка 11, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szabó ViktorRetiredСезона 38, Трка 11, R-233Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandr SperanskyRetiredСезона 38, Трка 11, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lajos UrbánAmateur - 48Сезона 38, Трка 11, R-225Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dóró GáborRetiredСезона 38, Трка 11, A-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesper ChristensenRetiredСезона 38, Трка 11, R-415Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miroliub KaragitlievRetiredСезона 36, Трка 5, R-214Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 César YasiroRetiredСезона 36, Трка 5, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lajos KollárRetiredСезона 36, Трка 5, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zsolt RizsányiRookie - 168Сезона 36, Трка 5, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Denis KnezRetiredСезона 36, Трка 5, R-178Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto MiliteRetiredСезона 36, Трка 5, R-380Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matej UrihRetiredСезона 36, Трка 5, R-161Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Demi TsoukRetiredСезона 36, Трка 5, R-245Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey KuleshRetiredСезона 36, Трка 5, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 » Брзо оди на страница: