Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Among gods (Победа на сите трки во сезоната во било која група)
(Раритетна придобивка: 1 од 6808.4 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Taksony AbaAmateur - 82Сезона 73, Трка 17, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo SoaresPro - 11Сезона 73, Трка 17, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Barry PikeAmateur - 12Сезона 73, Трка 17, R-171Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomass ReinisAmateur - 66Сезона 72, Трка 17, R-181Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adriaan V JaarsveldtAmateur - 60Сезона 71, Трка 17, R-176Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio GattulliAmateur - 51Сезона 71, Трка 17, A-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Baptiste TeixeiraAmateur - 89Сезона 71, Трка 17, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frederic Van RossumAmateur - 41Сезона 70, Трка 17, R-159Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz CzechowskiAmateur - 66Сезона 70, Трка 17, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicole GeyerAmateur - 91Сезона 69, Трка 17, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josef MaurerRookie - 51Сезона 69, Трка 17, R-171Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergei GordovEliteСезона 67, Трка 17, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jacek KownackiRetiredСезона 65, Трка 17, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris SterlingAmateur - 50Сезона 64, Трка 17, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ramón LópezAmateur - 87Сезона 64, Трка 17, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason ClaydonRookie - 160Сезона 64, Трка 17, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikolai DichevRetiredСезона 63, Трка 17, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark EadieAmateur - 50Сезона 63, Трка 17, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Finn Shaw-McIverRetiredСезона 63, Трка 17, R-200Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane BouygeAmateur - 91Сезона 63, Трка 17, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stoyan SavovRetiredСезона 63, Трка 17, R-162Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Markus BjörklundAmateur - 2Сезона 63, Трка 17, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Monika AivazyanRetiredСезона 63, Трка 17, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex TkachenkoPro - 4Сезона 62, Трка 17, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Veres TamásAmateur - 12Сезона 62, Трка 17, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toms PolisAmateur - 70Сезона 62, Трка 17, R-178Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolás SotoRookie - 19Сезона 62, Трка 17, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey OdegovPro - 18Сезона 61, Трка 17, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wouter TeuwenMaster - 1Сезона 60, Трка 17, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris HeidrichRetiredСезона 60, Трка 17, R-170Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz MagońskiPro - 2Сезона 60, Трка 17, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yann LebelangerAmateur - 55Сезона 58, Трка 17, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jurgen VernaillenRetiredСезона 57, Трка 17, R-181Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul WilliamsMaster - 5Сезона 57, Трка 17, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan SanchezRetiredСезона 57, Трка 17, R-201Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin RennitRookie - 22Сезона 57, Трка 17, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 William PickeringPro - 23Сезона 56, Трка 17, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio TermignoniRetiredСезона 56, Трка 17, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihai DarocziAmateur - 11Сезона 55, Трка 17, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tuukka LiljaRetiredСезона 54, Трка 17, R-225Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bronek ObarewiczPro - 7Сезона 54, Трка 17, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José SilvaRetiredСезона 54, Трка 17, A-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Uilton SantosRookie - 113Сезона 53, Трка 17, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan AndjelicMaster - 5Сезона 52, Трка 17, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikolay BorzenkovPro - 12Сезона 51, Трка 17, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gordon GrantRetiredСезона 49, Трка 17, R-274Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michal SemradRetiredСезона 48, Трка 17, R-360Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rebecca NanniRetiredСезона 47, Трка 17, R-259Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danny BaylissRetiredСезона 43, Трка 17, A-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rushan IbnievRetiredСезона 42, Трка 17, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo BittencourtRetiredСезона 42, Трка 17, R-404Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vakhtang KipianiRetiredСезона 40, Трка 17, R-286Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin SchrenkRetiredСезона 39, Трка 17, R-171Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joan CentellasPro - 7Сезона 37, Трка 17, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 William CairnsPro - 16Сезона 31, Трка 17, R-188Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Péter JuraszkóRetiredСезона 30, Трка 17, R-190Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aatu IsosomppiRetiredСезона 24, Трка 17, R-188Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan RocaRetiredСезона 18, Трка 17, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauro PardiRetiredСезона 17, Трка 17, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksej SutkinMaster - 4Сезона 17, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary