Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Rookie photo shoot (Заврши една трка во Руки група на подиумот)
(Раритетна придобивка: 1 од 6.1 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 665 666 667 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Ichigo SorenRookie - 3Сезона 73, Трка 13, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Przemyslaw KlyzaRookie - 115Сезона 73, Трка 13, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kadu CestariRookie - 128Сезона 73, Трка 13, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cibele MantovaniRookie - 105Сезона 73, Трка 13, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel AragonRookie - 78Сезона 73, Трка 13, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel López FanjulRookie - 58Сезона 73, Трка 13, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Janos PuskasRookie - 50Сезона 73, Трка 13, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alisadiq MerchantRookie - 5Сезона 73, Трка 13, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafał StrączkowskiRookie - 35Сезона 73, Трка 12, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefmane NouveauRookie - 143Сезона 73, Трка 12, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego FarinaRookie - 106Сезона 73, Трка 12, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michi PezzaRookie - 185Сезона 73, Трка 12, R-185Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jules GordonRookie - 55Сезона 73, Трка 11, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Muhammed Ali YılmazRookie - 182Сезона 73, Трка 11, R-182Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erick SantiagoRookie - 47Сезона 73, Трка 11, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martinez JuanRookie - 151Сезона 73, Трка 11, R-151Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian MasłowskiRookie - 175Сезона 73, Трка 11, R-175Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel López-torres StadlerRookie - 92Сезона 73, Трка 11, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ödön SchletterRookie - 136Сезона 73, Трка 11, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Binaca RodaRookie - 13Сезона 73, Трка 11, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kostas KaragiannidisRookie - 163Сезона 73, Трка 11, R-163Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fsdsf DffddRookie - 31Сезона 73, Трка 10, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julian PrietoRookie - 123Сезона 73, Трка 10, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel MantovaniRookie - 55Сезона 73, Трка 10, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Berg ReplicatorRookie - 129Сезона 73, Трка 10, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fred HauserRookie - 120Сезона 73, Трка 10, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan MedeirosRookie - 105Сезона 73, Трка 10, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vittorio Saverio SmerdiglioRookie - 153Сезона 73, Трка 10, R-153Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark SamlalsinghRookie - 30Сезона 73, Трка 10, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Angelical LopezRookie - 114Сезона 73, Трка 10, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edsoney SousaRookie - 170Сезона 73, Трка 10, R-170Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shiro MarkRookie - 127Сезона 73, Трка 9, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chantel HansenRookie - 156Сезона 73, Трка 9, R-156Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jhonathan GonzalesRookie - 167Сезона 73, Трка 9, R-167Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franco ComelliRookie - 129Сезона 73, Трка 9, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Liam CoworthRookie - 81Сезона 73, Трка 9, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Csenge TurbékRookie - 137Сезона 73, Трка 9, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert ZemczakRookie - 164Сезона 73, Трка 9, R-164Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hera HuraRookie - 144Сезона 73, Трка 9, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gerwyn PriceRookie - 86Сезона 73, Трка 8, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hubert TuszewskiRookie - 176Сезона 73, Трка 8, R-176Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fábio PortugalRookie - 120Сезона 73, Трка 8, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz DominikRookie - 146Сезона 73, Трка 8, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leandro ObietaRookie - 2Сезона 73, Трка 8, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kaike Barreiros BaiaRookie - 24Сезона 73, Трка 8, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamil SzulczyńskiRookie - 56Сезона 73, Трка 8, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David GsRookie - 72Сезона 73, Трка 8, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valdis StrazdinsRookie - 160Сезона 73, Трка 8, R-160Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis TorrealbaRookie - 47Сезона 73, Трка 7, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felipe MonteiroRookie - 25Сезона 73, Трка 7, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felipe VieiraRookie - 113Сезона 73, Трка 7, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor VieiraRookie - 34Сезона 73, Трка 7, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Antonio MorgadoRookie - 52Сезона 73, Трка 7, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio UriosRookie - 29Сезона 73, Трка 7, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George VarouxasRookie - 119Сезона 73, Трка 7, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James SmithRookie - 12Сезона 73, Трка 7, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca CapelliRookie - 140Сезона 73, Трка 7, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francois Dos SantosRookie - 87Сезона 73, Трка 7, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jack BowkerRookie - 160Сезона 73, Трка 7, R-160Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco ValerioRookie - 185Сезона 73, Трка 7, R-185Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tintin HolmesRookie - 84Сезона 73, Трка 6, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel De VincentisRookie - 150Сезона 73, Трка 6, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kekosc ScRookie - 76Сезона 73, Трка 6, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicola PerrieloRookie - 161Сезона 73, Трка 6, R-161Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henrique SilvaRookie - 128Сезона 73, Трка 6, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Игорь КлимовRookie - 46Сезона 73, Трка 6, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peterr StappRookie - 97Сезона 73, Трка 6, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail BabarykinRookie - 123Сезона 73, Трка 6, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxime DurangRookie - 59Сезона 73, Трка 6, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivo Casais De CarvalhoRookie - 72Сезона 73, Трка 6, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Goran VukovicRookie - 27Сезона 73, Трка 6, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Warren StreetRookie - 159Сезона 73, Трка 6, R-159Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dalmiro QuagliaRookie - 81Сезона 73, Трка 6, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucien De SantanaRookie - 150Сезона 73, Трка 6, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Madars PodzigunsRookie - 7Сезона 73, Трка 6, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darko VukovicRookie - 129Сезона 73, Трка 5, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George ArhipRookie - 136Сезона 73, Трка 5, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard SawkinsRookie - 38Сезона 73, Трка 5, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marius MatonisRookie - 97Сезона 73, Трка 5, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoárd FehérRookie - 32Сезона 73, Трка 5, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew BrelsfordRookie - 79Сезона 73, Трка 5, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tristain LassiterRookie - 106Сезона 73, Трка 5, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila TerdikRookie - 179Сезона 73, Трка 5, R-179Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin SynolekRookie - 18Сезона 73, Трка 5, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin KovacsRookie - 28Сезона 73, Трка 5, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Neil HoskinsRookie - 44Сезона 73, Трка 5, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Heidi Dei MontiRookie - 1Сезона 73, Трка 5, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alberto G.Rookie - 27Сезона 73, Трка 5, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Serhii ShelestRookie - 117Сезона 73, Трка 5, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valentin IgnatovRookie - 167Сезона 73, Трка 5, R-167Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 János NagyRookie - 114Сезона 73, Трка 5, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kzfm HrtRookie - 48Сезона 73, Трка 5, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme HenriqueRookie - 114Сезона 73, Трка 5, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto SchiavoniRookie - 148Сезона 73, Трка 4, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tobit SchweighoferRookie - 154Сезона 73, Трка 4, R-154Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kyr TogRookie - 79Сезона 73, Трка 4, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeroen PotsRookie - 5Сезона 73, Трка 4, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Csaba GyürkeRookie - 173Сезона 73, Трка 4, R-173Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis GustavoRookie - 95Сезона 73, Трка 4, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitrij PonarinRookie - 3Сезона 73, Трка 4, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 665 666 667 » Брзо оди на страница: