Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Untouchable (Победа на 9 трки од сезоната во било која група)
(Раритетна придобивка: 1 од 84.03 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 47 48 49 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Cristiano FreitasRookie - 170Сезона 73, Трка 11, R-170Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano ProiettiRookie - 115Сезона 73, Трка 11, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano SaleriRookie - 69Сезона 73, Трка 11, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy GuyRookie - 78Сезона 73, Трка 11, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre AndradeRookie - 21Сезона 73, Трка 11, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kaja SubrovaRookie - 17Сезона 73, Трка 11, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikołaj DudekAmateur - 38Сезона 73, Трка 11, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maira OstoRookie - 73Сезона 73, Трка 11, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Silvestre FonsecaRookie - 12Сезона 73, Трка 11, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raul SantosRookie - 140Сезона 73, Трка 11, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John Christopher Tungol DiazRookie - 175Сезона 73, Трка 11, R-175Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamil ŻmudaRookie - 167Сезона 73, Трка 11, R-167Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Djordje NikolicRookie - 184Сезона 73, Трка 10, R-184Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dekster JesusAmateur - 43Сезона 73, Трка 10, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lili OroszlánAmateur - 57Сезона 73, Трка 10, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rico BastiaanseAmateur - 62Сезона 73, Трка 10, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitar BedachevRookie - 102Сезона 73, Трка 10, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Georgi GeorgievAmateur - 65Сезона 73, Трка 10, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arthur ReisRookie - 14Сезона 73, Трка 10, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex MehserRookie - 56Сезона 73, Трка 10, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Terence WebbRookie - 34Сезона 73, Трка 10, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joe PiroRookie - 58Сезона 73, Трка 10, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Caner KabaRookie - 83Сезона 73, Трка 10, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Barry PikeRookie - 171Сезона 73, Трка 9, R-171Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László FüzesériRookie - 18Сезона 73, Трка 9, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo BagnalastaAmateur - 29Сезона 73, Трка 9, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo SoaresAmateur - 61Сезона 73, Трка 9, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Taksony AbaRookie - 46Сезона 73, Трка 9, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario HoyosAmateur - 86Сезона 72, Трка 17, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carmelo TindigliaPro - 16Сезона 72, Трка 17, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ákos TakácsPro - 21Сезона 72, Трка 17, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matteo BusatoPro - 15Сезона 72, Трка 17, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea FraccoPro - 2Сезона 72, Трка 17, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arestides AlvesAmateur - 68Сезона 72, Трка 17, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris EnglundPro - 21Сезона 72, Трка 17, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ronald ArciaAmateur - 52Сезона 72, Трка 17, R-176Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jared BullenPro - 12Сезона 72, Трка 17, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michail IvanovMaster - 4Сезона 72, Трка 16, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pawel BakAmateur - 77Сезона 72, Трка 16, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arttu KorhonenAmateur - 45Сезона 72, Трка 16, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin PryzwanPro - 10Сезона 72, Трка 16, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Magno OliverAmateur - 93Сезона 72, Трка 16, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bostjan SmiglAmateur - 84Сезона 72, Трка 16, R-158Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John SlevinPro - 25Сезона 72, Трка 16, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Afonso FreitasPro - 3Сезона 72, Трка 16, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Susanne SteinmetzAmateur - 2Сезона 72, Трка 16, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreu MarchalAmateur - 68Сезона 72, Трка 16, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gary DowlingAmateur - 46Сезона 72, Трка 16, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ervin SebőkAmateur - 89Сезона 72, Трка 16, R-179Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Don SetronAmateur - 77Сезона 72, Трка 16, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin BenitezAmateur - 66Сезона 72, Трка 16, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco SalazarAmateur - 73Сезона 72, Трка 16, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iain BartholomewPro - 4Сезона 72, Трка 15, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Donatas RutkauskasAmateur - 54Сезона 72, Трка 15, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose MorenoAmateur - 26Сезона 72, Трка 15, R-165Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel RivalettoPro - 12Сезона 72, Трка 15, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonis ZacharosAmateur - 4Сезона 72, Трка 15, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Imre KeresnyeiPro - 16Сезона 72, Трка 15, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexei MalkinMaster - 5Сезона 72, Трка 15, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitry KorotunenkoAmateur - 20Сезона 72, Трка 15, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jamie BellAmateur - 32Сезона 72, Трка 15, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henrik MalmbergAmateur - 59Сезона 72, Трка 15, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sean AbbottAmateur - 8Сезона 72, Трка 15, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimo D'amicoAmateur - 47Сезона 72, Трка 15, R-153Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frans GesellAmateur - 59Сезона 72, Трка 14, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar CukarskiAmateur - 47Сезона 72, Трка 14, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca RubinoPro - 5Сезона 72, Трка 14, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan Velske1EliteСезона 72, Трка 14, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 István FarkasAmateur - 23Сезона 72, Трка 14, R-173Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Luis Martin VidalAmateur - 73Сезона 72, Трка 14, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł KocAmateur - 39Сезона 72, Трка 14, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 János SiposAmateur - 60Сезона 72, Трка 14, R-157Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Viorel ClepAmateur - 70Сезона 72, Трка 13, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ignacio SantamarinaAmateur - 92Сезона 72, Трка 13, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rolf OversierAmateur - 15Сезона 72, Трка 13, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin ParkAmateur - 34Сезона 72, Трка 13, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maurizio SiracusaPro - 12Сезона 72, Трка 13, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom NiemandAmateur - 30Сезона 72, Трка 13, R-156Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hennie Van NiekerkAmateur - 9Сезона 72, Трка 13, R-160Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele AmbrosanioAmateur - 13Сезона 72, Трка 13, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego CotoAmateur - 68Сезона 72, Трка 13, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marc StoklAmateur - 74Сезона 72, Трка 13, R-171Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego RicciardiAmateur - 37Сезона 72, Трка 13, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zdenek VeselýAmateur - 9Сезона 72, Трка 13, R-151Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thanos TsialPro - 20Сезона 72, Трка 12, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George JarmanAmateur - 12Сезона 72, Трка 12, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grzegorz ObrokAmateur - 68Сезона 72, Трка 12, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco WeisbeckerAmateur - 40Сезона 72, Трка 12, R-168Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Micheal Le RouxAmateur - 82Сезона 72, Трка 12, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz RedaAmateur - 34Сезона 72, Трка 12, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Abdelkader JakobAmateur - 56Сезона 72, Трка 12, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Viana JúniorRookie - 131Сезона 72, Трка 11, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe PerroneAmateur - 50Сезона 72, Трка 11, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Neyko IvanovAmateur - 21Сезона 72, Трка 10, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose LledoAmateur - 11Сезона 72, Трка 10, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar GalbulevAmateur - 91Сезона 72, Трка 10, R-180Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szymon KutAmateur - 78Сезона 72, Трка 10, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateo Naranjo LondoñoAmateur - 10Сезона 72, Трка 10, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano FortPro - 6Сезона 72, Трка 10, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael BermejoPro - 3Сезона 72, Трка 10, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 47 48 49 » Брзо оди на страница: