Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Untouchable Amateur (Победа на 9 трки од сезоната во Аматер групата)
(Раритетна придобивка: 1 од 304.55 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 12 13 14 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Florian BergerPro - 2Сезона 76, Трка 17, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erwan JulienPro - 13Сезона 76, Трка 16, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos LópezPro - 9Сезона 76, Трка 16, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Max WatsonPro - 4Сезона 76, Трка 15, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick HolahanPro - 3Сезона 76, Трка 15, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alin BerescuPro - 8Сезона 76, Трка 15, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey JukovPro - 14Сезона 76, Трка 14, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele BontempoPro - 15Сезона 76, Трка 14, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Denis VorontsovPro - 24Сезона 76, Трка 14, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivars VilksPro - 13Сезона 76, Трка 14, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mirko DelfinoPro - 17Сезона 76, Трка 14, A-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex MehserPro - 15Сезона 76, Трка 14, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yiánnis LólasPro - 3Сезона 76, Трка 13, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darrel JangaPro - 8Сезона 76, Трка 13, A-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariano GielisPro - 7Сезона 76, Трка 13, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio VeigaPro - 21Сезона 76, Трка 12, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul NeuPro - 17Сезона 76, Трка 12, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo ReisPro - 4Сезона 76, Трка 12, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George KavathasPro - 25Сезона 76, Трка 12, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ajinkya GokhalePro - 11Сезона 76, Трка 11, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan StojkovicPro - 9Сезона 76, Трка 11, A-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josiel MoraesPro - 22Сезона 76, Трка 11, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joaquim SierraPro - 15Сезона 76, Трка 11, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafal CelejewskiPro - 22Сезона 76, Трка 10, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey PetrovAmateur - 3Сезона 75, Трка 17, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukas GiniotisPro - 18Сезона 75, Трка 15, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David AndrewarthaPro - 3Сезона 75, Трка 15, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robbert BultstraPro - 17Сезона 75, Трка 15, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio LagunaPro - 20Сезона 75, Трка 15, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benedetto CampobelloPro - 13Сезона 75, Трка 15, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sean AbbottAmateur - 41Сезона 75, Трка 15, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gavin BosencePro - 1Сезона 75, Трка 14, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joachim VaesPro - 19Сезона 75, Трка 14, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thijs RiekenPro - 17Сезона 75, Трка 14, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy PopePro - 8Сезона 75, Трка 13, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simon MarksPro - 12Сезона 75, Трка 13, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco ScopellitiPro - 25Сезона 75, Трка 13, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Abhishek KankonkarPro - 22Сезона 75, Трка 12, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Deni SajaPro - 9Сезона 75, Трка 11, A-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel EscadaPro - 17Сезона 75, Трка 9, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris TsalasPro - 12Сезона 75, Трка 9, A-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge PellMaster - 2Сезона 74, Трка 16, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yura MurashkoPro - 9Сезона 74, Трка 15, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jakub KołodziejAmateur - 69Сезона 74, Трка 15, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dawid GacekAmateur - 63Сезона 74, Трка 14, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca GiordanoAmateur - 42Сезона 74, Трка 14, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Silvana VizcainoPro - 2Сезона 74, Трка 14, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vlado RadujkoMaster - 2Сезона 74, Трка 14, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pierre CordierRetiredСезона 74, Трка 14, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Deives CostaAmateur - 20Сезона 74, Трка 14, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio ManiscalcoMaster - 5Сезона 74, Трка 14, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert MichelePro - 17Сезона 74, Трка 14, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joe TillmanPro - 3Сезона 74, Трка 13, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matias MendezAmateur - 49Сезона 74, Трка 13, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rambler KanaMaster - 4Сезона 74, Трка 12, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto TamamatiPro - 23Сезона 74, Трка 12, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mick RidleyAmateur - 9Сезона 74, Трка 11, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe SilvestrePro - 2Сезона 74, Трка 11, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ian HendersonMaster - 2Сезона 74, Трка 10, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano DuoPro - 20Сезона 73, Трка 17, A-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wilber MoralesPro - 23Сезона 73, Трка 15, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wayne FloodAmateur - 15Сезона 73, Трка 15, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alain LibarosRookie - 64Сезона 73, Трка 14, A-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander HoppeRookie - 112Сезона 73, Трка 14, A-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris MacrisPro - 25Сезона 73, Трка 14, A-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mato NikicMaster - 5Сезона 73, Трка 14, A-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BennettMaster - 3Сезона 73, Трка 14, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Flavio CamposPro - 19Сезона 73, Трка 14, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Helmut HeiterMaster - 4Сезона 73, Трка 13, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edward CoulmanAmateur - 38Сезона 73, Трка 13, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar MilanovPro - 10Сезона 73, Трка 13, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vincent DouchezPro - 16Сезона 73, Трка 13, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio QuadraniPro - 8Сезона 73, Трка 13, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Branko ArsovskiAmateur - 3Сезона 73, Трка 13, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo AlvarezRetiredСезона 73, Трка 13, A-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre WatanabeAmateur - 22Сезона 73, Трка 12, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laurent KurzPro - 22Сезона 73, Трка 12, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoia PaskoAmateur - 59Сезона 73, Трка 11, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikołaj DudekMaster - 4Сезона 73, Трка 11, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dekster JesusMaster - 2Сезона 73, Трка 10, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lili OroszlánAmateur - 87Сезона 73, Трка 10, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rico BastiaansePro - 11Сезона 73, Трка 10, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Georgi GeorgievAmateur - 7Сезона 73, Трка 10, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo BagnalastaPro - 9Сезона 73, Трка 9, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo SoaresAmateur - 66Сезона 73, Трка 9, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carmelo TindigliaAmateur - 44Сезона 72, Трка 17, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ákos TakácsRetiredСезона 72, Трка 17, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matteo BusatoAmateur - 57Сезона 72, Трка 17, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea FraccoRetiredСезона 72, Трка 17, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris EnglundAmateur - 85Сезона 72, Трка 17, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jared BullenRetiredСезона 72, Трка 17, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin PryzwanAmateur - 62Сезона 72, Трка 16, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vlatko OstrolučaninAmateur - 84Сезона 72, Трка 16, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimo ChalakovAmateur - 84Сезона 72, Трка 16, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John SlevinRookie - 35Сезона 72, Трка 16, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Afonso FreitasAmateur - 78Сезона 72, Трка 16, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Branislav MihicMaster - 4Сезона 72, Трка 16, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iain BartholomewMaster - 3Сезона 72, Трка 15, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaime SantosAmateur - 79Сезона 72, Трка 15, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel RivalettoAmateur - 33Сезона 72, Трка 15, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 12 13 14 » Брзо оди на страница: