Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Untouchable Pro (Победа на 9 трки од сезоната во Про групата)
(Раритетна придобивка: 1 од 2198.97 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Sandro BenghiMaster - 2Сезона 77, Трка 17, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David AndrewarthaMaster - 3Сезона 77, Трка 17, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brice MeyerMaster - 1Сезона 76, Трка 17, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominique JeanMaster - 3Сезона 76, Трка 16, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ania PiekarskaMaster - 3Сезона 76, Трка 10, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominik KardaMaster - 4Сезона 75, Трка 17, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam WainwrightMaster - 2Сезона 75, Трка 12, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey OdegovPro - 1Сезона 75, Трка 10, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grzegorz OgarekMaster - 3Сезона 74, Трка 15, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marko RadakovicMaster - 4Сезона 74, Трка 15, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin McferrinRetiredСезона 74, Трка 12, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martynas BražėnasEliteСезона 73, Трка 16, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gary MullinsMaster - 2Сезона 73, Трка 11, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michail IvanovPro - 5Сезона 72, Трка 16, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexei MalkinMaster - 5Сезона 72, Трка 15, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan LeinsingerRookie - 123Сезона 72, Трка 13, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio GattulliMaster - 5Сезона 72, Трка 13, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco LupoRetiredСезона 71, Трка 14, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Niels WoltersRetiredСезона 71, Трка 14, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sinan BahadirAmateur - 33Сезона 70, Трка 17, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David BrennanAmateur - 27Сезона 70, Трка 11, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bernard BontjerMaster - 3Сезона 69, Трка 16, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alix MartinPro - 24Сезона 69, Трка 14, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo VidalAmateur - 46Сезона 68, Трка 17, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gareth LoveAmateur - 18Сезона 68, Трка 15, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesús TorresAmateur - 72Сезона 67, Трка 15, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cédrick FlamentPro - 20Сезона 67, Трка 11, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio PortaAmateur - 88Сезона 66, Трка 13, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre LietzRetiredСезона 65, Трка 16, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matt StewartAmateur - 73Сезона 65, Трка 16, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-marc BoissinotEliteСезона 65, Трка 16, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joao BarbosaRetiredСезона 64, Трка 17, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rémy PointetPro - 18Сезона 64, Трка 14, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joss GiraudPro - 2Сезона 64, Трка 13, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo MerlinRetiredСезона 64, Трка 12, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joao CarlosAmateur - 29Сезона 64, Трка 11, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laurent QuinetEliteСезона 64, Трка 11, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikko SuhonenEliteСезона 63, Трка 17, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yug Desai2EliteСезона 63, Трка 15, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo AscencioAmateur - 28Сезона 62, Трка 16, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey TitarenkoMaster - 2Сезона 62, Трка 15, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kyle MorrisPro - 14Сезона 62, Трка 13, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geoff AtkinMaster - 5Сезона 62, Трка 11, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joan CentellasPro - 25Сезона 60, Трка 14, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel ComaladaPro - 8Сезона 59, Трка 15, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sylvain ElsassRookie - 37Сезона 59, Трка 13, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Egor PaskoRetiredСезона 58, Трка 17, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex TolmarAmateur - 37Сезона 58, Трка 16, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark McTaggartPro - 22Сезона 58, Трка 15, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro NazaréPro - 24Сезона 58, Трка 10, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ronaldo SerafimRetiredСезона 57, Трка 16, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás VéghPro - 2Сезона 57, Трка 16, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikolay BorzenkovPro - 12Сезона 57, Трка 13, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo FrancoPro - 16Сезона 57, Трка 13, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephen CakebreadRetiredСезона 57, Трка 12, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dorian JoubleRetiredСезона 57, Трка 12, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabien MassardAmateur - 38Сезона 57, Трка 11, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José SilvaRetiredСезона 56, Трка 16, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 António BastosRetiredСезона 56, Трка 15, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark WrightRetiredСезона 54, Трка 16, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivo IvanovAmateur - 12Сезона 54, Трка 12, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin FreethPro - 9Сезона 54, Трка 11, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander KunzeMaster - 4Сезона 54, Трка 11, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxim StroganoffRetiredСезона 53, Трка 16, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikolay IvanovRetiredСезона 53, Трка 15, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filipe OliveiraMaster - 2Сезона 52, Трка 17, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julien PradoPro - 25Сезона 52, Трка 16, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin BuisRetiredСезона 52, Трка 15, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał WilczyńskiMaster - 2Сезона 52, Трка 15, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan AndjelicPro - 20Сезона 52, Трка 9, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guy SmetsRetiredСезона 51, Трка 17, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yuri KuptsovRetiredСезона 51, Трка 14, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman LizogubPro - 6Сезона 49, Трка 16, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan BahinovRetiredСезона 49, Трка 14, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gábor BesenyiPro - 8Сезона 49, Трка 13, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sándor BőrMaster - 1Сезона 48, Трка 17, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raphael MesquitaRetiredСезона 48, Трка 13, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fran BetancortRetiredСезона 48, Трка 13, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo VelascoPro - 13Сезона 47, Трка 15, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Boris HristovRetiredСезона 47, Трка 13, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaime ElizondoAmateur - 49Сезона 46, Трка 17, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ioannis Dimitroglou4EliteСезона 46, Трка 13, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tianhao ChenMaster - 5Сезона 46, Трка 12, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio UribeRetiredСезона 45, Трка 16, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafal CelejewskiPro - 22Сезона 44, Трка 17, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksander IndinavichyusRetiredСезона 44, Трка 16, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Choves CorreaRetiredСезона 44, Трка 14, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mircea DinuRetiredСезона 44, Трка 13, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark EadieAmateur - 67Сезона 44, Трка 12, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michel VandecatelleAmateur - 46Сезона 43, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeisiel RodriguesRetiredСезона 43, Трка 16, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emil KwiatkowskiAmateur - 70Сезона 43, Трка 13, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Junior AlmeidaRetiredСезона 43, Трка 11, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladislav ZhdanovRetiredСезона 42, Трка 17, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxim TitkovPro - 19Сезона 42, Трка 15, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel NikolovRetiredСезона 42, Трка 11, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan KudreshovRookie - 80Сезона 41, Трка 16, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilya VilkovRetiredСезона 41, Трка 15, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey MochalovRetiredСезона 41, Трка 13, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Incze SamuelRetiredСезона 41, Трка 13, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 » Брзо оди на страница: