Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за On the top (Освоени поени во секоја трка од една сезона во било која група)
(Раритетна придобивка: 1 од 49.85 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 82 83 84 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Tiago DiasAmateur - 46Сезона 76, Трка 17, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oriol PardoAmateur - 25Сезона 76, Трка 17, R-167Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato SvaiterAmateur - 76Сезона 76, Трка 17, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frederick VincentAmateur - 30Сезона 76, Трка 17, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo RosaAmateur - 89Сезона 76, Трка 17, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartek PiotrAmateur - 52Сезона 76, Трка 17, R-162Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jack BrazilAmateur - 81Сезона 76, Трка 17, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nazir AliAmateur - 2Сезона 76, Трка 17, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arsenijs MihejevsAmateur - 3Сезона 76, Трка 17, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joe HutchinsonAmateur - 21Сезона 76, Трка 17, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark DeanAmateur - 64Сезона 76, Трка 17, R-161Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petteri AnderssonRookie - 143Сезона 76, Трка 17, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry ZaitsevAmateur - 81Сезона 76, Трка 17, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Barnabas VargaAmateur - 45Сезона 76, Трка 17, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gergely NoficzerAmateur - 70Сезона 76, Трка 17, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikhail GrudininAmateur - 83Сезона 76, Трка 17, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick BoutinAmateur - 17Сезона 76, Трка 17, R-168Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konrad KoschmiederAmateur - 3Сезона 76, Трка 17, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Luis NavarroAmateur - 8Сезона 76, Трка 17, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ayman DaherEliteСезона 76, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Niko LehtinenAmateur - 26Сезона 76, Трка 17, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michal TlamichaAmateur - 47Сезона 76, Трка 17, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dragan PetrovicAmateur - 89Сезона 76, Трка 17, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vincenzo DitommasoPro - 19Сезона 76, Трка 17, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel ÁlvarezAmateur - 23Сезона 76, Трка 17, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduard GindullinPro - 19Сезона 76, Трка 17, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adriano SoaresAmateur - 36Сезона 76, Трка 17, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maks PodgornovAmateur - 2Сезона 76, Трка 17, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas HolmesPro - 3Сезона 76, Трка 17, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petr ŠafarčíkPro - 19Сезона 76, Трка 17, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pekka KumpulaAmateur - 38Сезона 76, Трка 17, R-154Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan Valentino ConvitoAmateur - 13Сезона 76, Трка 17, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessio CiaAmateur - 71Сезона 76, Трка 17, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Carlos RomeroAmateur - 26Сезона 76, Трка 17, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raphael FreitasAmateur - 43Сезона 76, Трка 17, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joakim MalmquistRookie - 8Сезона 76, Трка 17, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ezequiel PallettiMaster - 3Сезона 76, Трка 17, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erwan JulienPro - 13Сезона 76, Трка 17, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cosimo LonoceAmateur - 48Сезона 76, Трка 17, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-françois CharbinatMaster - 5Сезона 76, Трка 17, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo BordonesPro - 22Сезона 76, Трка 17, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick HolahanPro - 3Сезона 76, Трка 17, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivars VilksPro - 13Сезона 76, Трка 17, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dejv WasileyRookie - 148Сезона 76, Трка 17, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aditya KarthikPro - 21Сезона 76, Трка 17, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo MersziPro - 7Сезона 76, Трка 17, A-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jessica RaionePro - 7Сезона 76, Трка 17, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel MirandaAmateur - 51Сезона 76, Трка 17, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio OteroAmateur - 14Сезона 76, Трка 17, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristijan MihovicEliteСезона 76, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 András HorváthAmateur - 77Сезона 76, Трка 17, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John DefAmateur - 60Сезона 76, Трка 17, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mirko DelfinoPro - 17Сезона 76, Трка 17, A-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas RouvayrolleAmateur - 36Сезона 76, Трка 17, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nick ButlerAmateur - 32Сезона 76, Трка 17, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro BrigidoPro - 24Сезона 76, Трка 17, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasco Manuel CorrêaAmateur - 90Сезона 76, Трка 17, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harry KorakasPro - 2Сезона 76, Трка 17, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas FrickeAmateur - 70Сезона 76, Трка 17, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Albin MichelRookie - 2Сезона 76, Трка 17, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zahir NaftalenaRookie - 59Сезона 76, Трка 17, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandros MakosPro - 11Сезона 76, Трка 17, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eric LauriolAmateur - 48Сезона 76, Трка 17, R-152Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando Crespo MonsalveAmateur - 77Сезона 76, Трка 17, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo ReisPro - 4Сезона 76, Трка 17, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Amitesh PatnaikAmateur - 52Сезона 76, Трка 17, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier NietoAmateur - 15Сезона 76, Трка 17, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konrad ZygadłoAmateur - 86Сезона 76, Трка 17, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hardy EustaceAmateur - 78Сезона 76, Трка 17, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Muhammad AliRookie - 169Сезона 76, Трка 17, R-169Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João AntónioPro - 16Сезона 76, Трка 17, A-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Federico TessariRookie - 100Сезона 76, Трка 17, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitrios TsantsarisAmateur - 12Сезона 76, Трка 17, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franciscus Van EsschePro - 10Сезона 76, Трка 17, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gintas PuidokasAmateur - 8Сезона 76, Трка 17, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leffe PetitAmateur - 71Сезона 76, Трка 17, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toms SaulitensAmateur - 26Сезона 76, Трка 17, R-158Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom MurrayAmateur - 64Сезона 76, Трка 17, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano SemmeAmateur - 10Сезона 76, Трка 17, R-169Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Antonio MorgadoAmateur - 9Сезона 76, Трка 17, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ludovic BouvierPro - 23Сезона 76, Трка 17, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Romain LebretonAmateur - 36Сезона 76, Трка 17, R-162Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Primus PantomimusAmateur - 86Сезона 76, Трка 17, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George SnowAmateur - 78Сезона 76, Трка 17, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leland CrowAmateur - 90Сезона 76, Трка 17, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 François ParmentierAmateur - 16Сезона 76, Трка 17, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio CavalliniAmateur - 74Сезона 76, Трка 17, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris AmonAmateur - 37Сезона 76, Трка 17, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean VipouAmateur - 66Сезона 76, Трка 17, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David MontAmateur - 29Сезона 76, Трка 17, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Casper De La TorreAmateur - 33Сезона 76, Трка 17, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Angel TorregrosaAmateur - 54Сезона 76, Трка 17, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erwan Le CaillAmateur - 75Сезона 76, Трка 17, R-155Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robin BoekAmateur - 38Сезона 76, Трка 17, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey SemenovAmateur - 21Сезона 76, Трка 17, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonas JacintoAmateur - 13Сезона 76, Трка 17, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alvaro Dantas AronAmateur - 71Сезона 76, Трка 17, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matteo StefaniaAmateur - 63Сезона 76, Трка 17, R-153Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo StefaniaAmateur - 26Сезона 76, Трка 17, R-153Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar StojkovicAmateur - 76Сезона 76, Трка 17, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 82 83 84 » Брзо оди на страница: