Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Top Rookie (Освоени поени во секоја трка од една сезона во Руки групата)
(Раритетна придобивка: 1 од 57.7 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 69 70 71 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Yuriy TimchenkoAmateur - 45Сезона 73, Трка 17, R-164Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bart CalcoenRookie - 121Сезона 73, Трка 17, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin SmithAmateur - 17Сезона 73, Трка 17, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo BruscoAmateur - 55Сезона 73, Трка 17, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Abdullah KasapogluAmateur - 6Сезона 73, Трка 17, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas PotterAmateur - 80Сезона 73, Трка 17, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominique TranquilleAmateur - 9Сезона 73, Трка 17, R-169Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joanth DuqueAmateur - 37Сезона 73, Трка 17, R-153Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Barry PikeAmateur - 12Сезона 73, Трка 17, R-171Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikki RepoAmateur - 17Сезона 73, Трка 17, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Denis MuraAmateur - 75Сезона 73, Трка 17, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir GrebennikovAmateur - 46Сезона 73, Трка 17, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bachtiar MahardhikaAmateur - 88Сезона 73, Трка 17, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Viktor VariksooAmateur - 6Сезона 73, Трка 17, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel MarinkovicAmateur - 85Сезона 73, Трка 17, R-178Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Márton VinczeAmateur - 31Сезона 73, Трка 17, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexey WladykoAmateur - 52Сезона 73, Трка 17, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rimas SrubsaAmateur - 65Сезона 73, Трка 17, R-174Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simon YeomanAmateur - 24Сезона 73, Трка 17, R-152Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean DauzetAmateur - 66Сезона 73, Трка 17, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex ClarysseAmateur - 34Сезона 73, Трка 17, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel TorresAmateur - 39Сезона 73, Трка 17, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raphael MadureiraAmateur - 31Сезона 73, Трка 17, R-164Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László FüzesériAmateur - 60Сезона 73, Трка 17, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roger BlancoRookie - 84Сезона 73, Трка 17, R-175Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marko MägisaluAmateur - 7Сезона 73, Трка 17, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laci HolaAmateur - 62Сезона 73, Трка 17, R-162Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey StafeevAmateur - 25Сезона 73, Трка 17, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rony BultynckAmateur - 47Сезона 73, Трка 17, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fábio ConceiçãoAmateur - 68Сезона 73, Трка 17, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tolcser AndorRookie - 166Сезона 73, Трка 17, R-166Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesus MedinaAmateur - 56Сезона 73, Трка 17, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano SaleriAmateur - 69Сезона 73, Трка 17, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edgar MilanoAmateur - 23Сезона 73, Трка 17, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pietro PoracchiaAmateur - 44Сезона 73, Трка 17, R-153Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Airton Dos Santos AlonçoRookie - 146Сезона 73, Трка 17, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lesly FrançaAmateur - 5Сезона 73, Трка 17, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Charles ChauppotRookie - 119Сезона 73, Трка 17, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László JanicsákRookie - 100Сезона 73, Трка 17, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stathis TelonisAmateur - 59Сезона 73, Трка 17, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 André LerouxAmateur - 39Сезона 73, Трка 17, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam WasiakRookie - 1Сезона 73, Трка 17, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor GradovAmateur - 34Сезона 73, Трка 17, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lajosné NémethAmateur - 39Сезона 73, Трка 17, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arthur ReisAmateur - 89Сезона 73, Трка 17, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fran SanchezAmateur - 80Сезона 73, Трка 17, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guy GoarinAmateur - 4Сезона 73, Трка 17, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christoph NeumannAmateur - 2Сезона 73, Трка 17, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David Arlindo SobelAmateur - 40Сезона 73, Трка 17, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian CairoAmateur - 37Сезона 73, Трка 17, R-180Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleks VorontsovAmateur - 87Сезона 73, Трка 17, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gavin SquibbAmateur - 46Сезона 73, Трка 17, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex ShimanovskyAmateur - 67Сезона 73, Трка 17, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Boris NemetAmateur - 11Сезона 73, Трка 17, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 William DurantAmateur - 8Сезона 73, Трка 17, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matthijs VreemanAmateur - 42Сезона 73, Трка 17, R-176Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo AlvesAmateur - 22Сезона 73, Трка 17, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristiano CorsiAmateur - 43Сезона 73, Трка 17, R-170Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefdom MarraAmateur - 27Сезона 73, Трка 17, R-168Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo Silva RochaAmateur - 85Сезона 73, Трка 17, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nick MikutaAmateur - 48Сезона 73, Трка 17, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edson JuniorRookie - 64Сезона 73, Трка 17, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Norman BonsergentAmateur - 31Сезона 73, Трка 17, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Percy PalmierAmateur - 9Сезона 73, Трка 17, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krystian NeuAmateur - 15Сезона 73, Трка 17, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Herinjaka RandrianarisonAmateur - 36Сезона 73, Трка 17, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Saša JakovljevićAmateur - 49Сезона 73, Трка 17, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor TrajceskiRookie - 18Сезона 73, Трка 17, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Polat PaçaciAmateur - 82Сезона 73, Трка 17, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oskars GoldmensAmateur - 74Сезона 73, Трка 17, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James BoldenAmateur - 29Сезона 73, Трка 17, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ronny DudeckRookie - 127Сезона 73, Трка 17, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre AndradeAmateur - 50Сезона 73, Трка 17, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam TomasikAmateur - 8Сезона 73, Трка 17, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alset NicolaRookie - 117Сезона 73, Трка 17, R-182Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josemi HuarteRookie - 108Сезона 73, Трка 17, R-170Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nigel Johnson-hartleburyRookie - 62Сезона 73, Трка 17, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florin CehanAmateur - 80Сезона 73, Трка 17, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark GillAmateur - 15Сезона 73, Трка 17, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maira OstoAmateur - 65Сезона 73, Трка 17, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jenny WilliamsonAmateur - 57Сезона 73, Трка 17, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Riki OneRookie - 118Сезона 73, Трка 17, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca BuonoAmateur - 82Сезона 73, Трка 17, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artur WyszyńskiAmateur - 79Сезона 73, Трка 17, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erik Millian SchöbelAmateur - 70Сезона 73, Трка 17, R-166Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom BuxAmateur - 33Сезона 73, Трка 17, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dirk SperlingRookie - 54Сезона 73, Трка 17, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Barış ChelloAmateur - 83Сезона 73, Трка 17, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mattia GastaldelloAmateur - 38Сезона 73, Трка 17, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 János NagyAmateur - 3Сезона 73, Трка 17, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele Di ChianoAmateur - 59Сезона 73, Трка 17, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Riccardo RiolfoRookie - 118Сезона 73, Трка 17, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Denis LaurentAmateur - 50Сезона 73, Трка 17, R-181Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Angel PortoAmateur - 13Сезона 73, Трка 17, R-186Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luiz TorresAmateur - 34Сезона 73, Трка 17, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Linn VazzeAmateur - 84Сезона 73, Трка 17, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Celso B.RossiRookie - 156Сезона 73, Трка 17, R-156Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Federico MurruAmateur - 18Сезона 73, Трка 17, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam WilkinsonAmateur - 1Сезона 73, Трка 17, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László KisAmateur - 68Сезона 73, Трка 17, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 69 70 71 » Брзо оди на страница: