Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Top Amateur (Освоени поени во секоја трка од една сезона во Аматер групата)
(Раритетна придобивка: 1 од 296.26 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 13 14 15 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Vilius CeponisPro - 25Сезона 79, Трка 17, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László HodosánPro - 6Сезона 79, Трка 17, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin StasiakPro - 4Сезона 79, Трка 17, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco CarèPro - 23Сезона 79, Трка 17, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre MartinsPro - 25Сезона 79, Трка 17, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miloš RehakPro - 17Сезона 79, Трка 17, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petre IonescuPro - 11Сезона 79, Трка 17, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gyula KalmárPro - 8Сезона 79, Трка 17, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone PasqualoniPro - 3Сезона 79, Трка 17, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandru IonutPro - 13Сезона 79, Трка 17, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikie ShawPro - 10Сезона 79, Трка 17, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jacopo AlbertiniPro - 3Сезона 79, Трка 17, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-marc TralamazzaPro - 7Сезона 79, Трка 17, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard WaughPro - 1Сезона 79, Трка 17, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom MurrayPro - 1Сезона 79, Трка 17, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shem BikoPro - 19Сезона 79, Трка 17, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erwan Le CaillPro - 2Сезона 79, Трка 17, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luiz SouzaPro - 21Сезона 78, Трка 17, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo MorgadoAmateur - 37Сезона 78, Трка 17, A-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide MazzettiAmateur - 85Сезона 78, Трка 17, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pekka KumpulaPro - 25Сезона 78, Трка 17, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Xavier PrettPro - 5Сезона 78, Трка 17, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dániel HatháziPro - 3Сезона 78, Трка 17, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tihamér PálPro - 18Сезона 78, Трка 17, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nada SokovicAmateur - 75Сезона 78, Трка 17, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Georgi GeorgievAmateur - 79Сезона 78, Трка 17, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danilo LucianoPro - 9Сезона 78, Трка 17, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iñaki LescaRetiredСезона 78, Трка 17, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco CavazzoliPro - 16Сезона 78, Трка 17, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Moreno SantorumAmateur - 14Сезона 78, Трка 17, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Turan MetinPro - 18Сезона 78, Трка 17, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joshua AbbottPro - 6Сезона 78, Трка 17, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergi HillAmateur - 17Сезона 78, Трка 17, A-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zsolt VargaAmateur - 78Сезона 77, Трка 17, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timo SuvikunnasMaster - 3Сезона 77, Трка 17, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dean FrancisAmateur - 47Сезона 77, Трка 17, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland BalogPro - 16Сезона 77, Трка 17, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Argiris MamplekosAmateur - 40Сезона 77, Трка 17, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł MorawskiMaster - 1Сезона 77, Трка 17, A-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sébastien BoulangerPro - 17Сезона 77, Трка 17, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca BiniMaster - 4Сезона 77, Трка 17, A-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petri MinniPro - 2Сезона 77, Трка 17, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sylvain GuillonPro - 13Сезона 77, Трка 17, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael MargaridoPro - 2Сезона 77, Трка 17, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio CorioAmateur - 23Сезона 77, Трка 17, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy GoodallMaster - 5Сезона 77, Трка 17, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sidney LimaMaster - 3Сезона 77, Трка 17, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolás MondinoMaster - 1Сезона 77, Трка 17, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruce AndersonPro - 22Сезона 77, Трка 17, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme ZahnAmateur - 25Сезона 77, Трка 17, A-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juliano MatzenbacherPro - 8Сезона 77, Трка 17, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Monzon RojoAmateur - 77Сезона 77, Трка 17, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christophe CoqueblinRetiredСезона 77, Трка 17, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guille GarcíaPro - 8Сезона 77, Трка 17, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dax JuliiMaster - 4Сезона 77, Трка 17, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marko RodićPro - 16Сезона 77, Трка 17, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stéphane RombauxAmateur - 3Сезона 77, Трка 17, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ajinkya GokhalePro - 11Сезона 76, Трка 17, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vincenzo DitommasoAmateur - 64Сезона 76, Трка 17, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduard GindullinPro - 19Сезона 76, Трка 17, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas HolmesAmateur - 56Сезона 76, Трка 17, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petr ŠafarčíkPro - 5Сезона 76, Трка 17, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erwan JulienPro - 13Сезона 76, Трка 17, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo BordonesPro - 22Сезона 76, Трка 17, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick HolahanPro - 3Сезона 76, Трка 17, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivars VilksMaster - 4Сезона 76, Трка 17, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fahriza NaufallAmateur - 73Сезона 76, Трка 17, A-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aditya KarthikAmateur - 49Сезона 76, Трка 17, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo MersziAmateur - 53Сезона 76, Трка 17, A-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jessica RaioneMaster - 2Сезона 76, Трка 17, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nenad SamardžićAmateur - 61Сезона 76, Трка 17, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mirko DelfinoAmateur - 48Сезона 76, Трка 17, A-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro BrigidoAmateur - 59Сезона 76, Трка 17, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harry KorakasAmateur - 57Сезона 76, Трка 17, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandros MakosPro - 11Сезона 76, Трка 17, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo ReisEliteСезона 76, Трка 17, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alin BerescuPro - 8Сезона 76, Трка 17, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João AntónioPro - 8Сезона 76, Трка 17, A-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franciscus Van EsschePro - 3Сезона 76, Трка 17, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom BuxAmateur - 61Сезона 76, Трка 17, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł GrabowskiPro - 20Сезона 76, Трка 17, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ludovic BouvierPro - 20Сезона 76, Трка 17, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro AlmeidaRetiredСезона 75, Трка 17, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris ShawMaster - 4Сезона 75, Трка 17, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas BertolinoMaster - 4Сезона 75, Трка 17, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabricio RamosAmateur - 1Сезона 75, Трка 17, A-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David AndrewarthaAmateur - 40Сезона 75, Трка 17, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dávid KissRetiredСезона 75, Трка 17, A-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 József GyörfiRetiredСезона 75, Трка 17, A-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Torsten WilkeAmateur - 50Сезона 75, Трка 17, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ondrej KočišPro - 23Сезона 75, Трка 17, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jim PanoushsAmateur - 41Сезона 75, Трка 17, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco ScopellitiAmateur - 44Сезона 75, Трка 17, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sandro BenghiMaster - 2Сезона 75, Трка 17, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin VercelloneRetiredСезона 75, Трка 17, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benedetto CampobelloMaster - 4Сезона 75, Трка 17, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Volodymyr OnyshchukAmateur - 33Сезона 75, Трка 17, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel IbarraPro - 7Сезона 75, Трка 17, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raffaele PiarulliPro - 4Сезона 75, Трка 17, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jon LoboRetiredСезона 75, Трка 17, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 13 14 15 » Брзо оди на страница: