Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Top Pro (Освоени поени во секоја трка од една сезона во Про групата)
(Раритетна придобивка: 1 од 2186.85 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Bernard BontjerMaster - 3Сезона 77, Трка 17, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry ShevelMaster - 2Сезона 77, Трка 17, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominiek Van WestMaster - 5Сезона 77, Трка 17, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Quentin GonzalezPro - 7Сезона 76, Трка 17, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-françois CharbinatMaster - 5Сезона 76, Трка 17, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ezequiel PallettiMaster - 3Сезона 76, Трка 17, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco RaggioEliteСезона 76, Трка 17, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey OdegovPro - 1Сезона 75, Трка 17, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominik KardaMaster - 4Сезона 75, Трка 17, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam WainwrightMaster - 2Сезона 75, Трка 17, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olaf SternPro - 13Сезона 75, Трка 17, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mato NikicMaster - 5Сезона 75, Трка 17, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz RutkowskiAmateur - 86Сезона 74, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas UvynMaster - 1Сезона 74, Трка 17, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane VerlyAmateur - 43Сезона 74, Трка 17, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marius SlavinskasAmateur - 83Сезона 73, Трка 17, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michal SzopinskiPro - 19Сезона 73, Трка 17, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauro SchumacherAmateur - 68Сезона 73, Трка 17, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nestor VicentePro - 20Сезона 73, Трка 17, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David RollestonMaster - 1Сезона 72, Трка 17, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephen BrooksAmateur - 81Сезона 72, Трка 17, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike KreiszRookie - 36Сезона 72, Трка 17, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joachim RangEliteСезона 72, Трка 17, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexei MalkinMaster - 5Сезона 72, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konrad LasakPro - 11Сезона 71, Трка 17, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felix HorchRetiredСезона 71, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo Sanchez CarenzoPro - 12Сезона 71, Трка 17, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike LeoneAmateur - 21Сезона 71, Трка 17, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Niels WoltersRetiredСезона 71, Трка 17, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio PereiraPro - 10Сезона 71, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tihamér PálAmateur - 22Сезона 71, Трка 17, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sinan BahadirAmateur - 33Сезона 70, Трка 17, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Markus ZrimAmateur - 56Сезона 70, Трка 17, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariusz MalczukAmateur - 42Сезона 69, Трка 17, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alix MartinPro - 24Сезона 69, Трка 17, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomi KaartinenMaster - 1Сезона 68, Трка 17, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oliver RadnaRetiredСезона 68, Трка 17, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan StillhartRetiredСезона 67, Трка 17, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel CaillauxRetiredСезона 67, Трка 17, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cédrick FlamentPro - 20Сезона 67, Трка 17, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Carlos SánchezPro - 10Сезона 67, Трка 17, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jarosław NowackiAmateur - 37Сезона 66, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gary MullinsMaster - 2Сезона 66, Трка 17, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josh ClarkMaster - 4Сезона 65, Трка 17, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-marc BoissinotEliteСезона 65, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas BertolinoPro - 17Сезона 64, Трка 17, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christophe DumontPro - 15Сезона 64, Трка 17, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joao CarlosAmateur - 29Сезона 64, Трка 17, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julien PradoPro - 25Сезона 64, Трка 17, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joao BarbosaRetiredСезона 64, Трка 17, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo NevesPro - 7Сезона 64, Трка 17, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rémy PointetPro - 18Сезона 64, Трка 17, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrice EtcheverryRetiredСезона 64, Трка 17, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario SendimPro - 13Сезона 64, Трка 17, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joss GiraudPro - 2Сезона 64, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilya VedenikovPro - 17Сезона 64, Трка 17, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo ScherRetiredСезона 64, Трка 17, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikko SuhonenEliteСезона 63, Трка 17, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavlin TzvetanovRetiredСезона 63, Трка 17, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael KeeneyPro - 24Сезона 63, Трка 17, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail GolovanovMaster - 2Сезона 63, Трка 17, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evgeny RyabkovRetiredСезона 63, Трка 17, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rutger EngelenburgRetiredСезона 63, Трка 17, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jasper Coosemans1EliteСезона 62, Трка 17, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos Vieira JrPro - 13Сезона 62, Трка 17, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geoff AtkinMaster - 5Сезона 62, Трка 17, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michal PresinskyAmateur - 80Сезона 62, Трка 17, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kyle MorrisPro - 14Сезона 62, Трка 17, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo SoaresPro - 11Сезона 61, Трка 17, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan LeinsingerRookie - 123Сезона 61, Трка 17, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hans BondessonPro - 19Сезона 61, Трка 17, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mick SheahanPro - 14Сезона 61, Трка 17, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miel SoeterbroekMaster - 3Сезона 60, Трка 17, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose FilipePro - 23Сезона 60, Трка 17, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martynas BražėnasEliteСезона 60, Трка 17, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Samuel CardozoRetiredСезона 59, Трка 17, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jánosné TóthMaster - 5Сезона 59, Трка 17, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ľubomír ŠtecRetiredСезона 59, Трка 17, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sylvain ElsassRookie - 37Сезона 59, Трка 17, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro NazaréPro - 24Сезона 58, Трка 17, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro CasagrandeMaster - 1Сезона 58, Трка 17, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo BongiAmateur - 26Сезона 58, Трка 17, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesús PérezAmateur - 82Сезона 58, Трка 17, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio MantelloRetiredСезона 58, Трка 17, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego GarciaPro - 8Сезона 58, Трка 17, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego MahechaPro - 23Сезона 57, Трка 17, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dorian JoubleRetiredСезона 57, Трка 17, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harold RomagnyRetiredСезона 57, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel ComaladaPro - 8Сезона 57, Трка 17, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Max ScorinoffAmateur - 67Сезона 56, Трка 17, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Phil SymondsPro - 22Сезона 56, Трка 17, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lazar PetkovicPro - 1Сезона 56, Трка 17, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Róbert László2EliteСезона 56, Трка 17, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz GłuszakRookie - 22Сезона 55, Трка 17, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila-Gyula VaradyPro - 12Сезона 55, Трка 17, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander KunzeMaster - 4Сезона 54, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mattias SvenssonMaster - 3Сезона 53, Трка 17, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael MantovaniPro - 17Сезона 52, Трка 17, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan AndjelicPro - 20Сезона 52, Трка 17, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniela PisaAmateur - 14Сезона 51, Трка 17, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 » Брзо оди на страница: