Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Top Master (Освоени поени во секоја трка од една сезона во Мастер групата)
(Раритетна придобивка: 1 од 10769.28 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Klas BritseEliteСезона 76, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristijan MihovicMaster - 1Сезона 76, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ayman DaherEliteСезона 76, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea SquizzatoEliteСезона 75, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joachim RangEliteСезона 74, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jasper Coosemans1EliteСезона 72, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Farcy GénelPro - 8Сезона 70, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 István FarkasMaster - 3Сезона 69, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni SöyrinkiEliteСезона 64, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel JoãoPro - 2Сезона 64, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin BritainPro - 15Сезона 63, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gyuri SzékelyEliteСезона 62, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florencia CaroMaster - 5Сезона 55, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał WilczyńskiMaster - 2Сезона 55, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel BuhharinRetiredСезона 54, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilya MedvedevRetiredСезона 49, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry ShevelMaster - 2Сезона 49, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kiran PatelRetiredСезона 45, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Theodosis VogiatzisPro - 20Сезона 44, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maria MaksimenkovaRetiredСезона 40, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hauke JohannsenRetiredСезона 39, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander IlyinRetiredСезона 38, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexey ManukalovRetiredСезона 38, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail GolovanovMaster - 2Сезона 37, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan Pavlicek2RetiredСезона 32, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro NazaréPro - 24Сезона 30, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martynas AtkočiusRetiredСезона 29, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Heidi Aareskoski2RetiredСезона 28, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Atis PraudinsPro - 20Сезона 27, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jimmy De RoyAmateur - 75Сезона 25, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evaldas RuseckasMaster - 5Сезона 24, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Justinas Smyšliajevas4RetiredСезона 20, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele AmbroggiAmateur - 60Сезона 17, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tadas BubelevičiusRetiredСезона 17, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksej SutkinPro - 3Сезона 17, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor ChernyshevMaster - 2Сезона 15, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christer AnderssonMaster - 2Сезона 15, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joana MonteiroRetiredСезона 14, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Håkan FermRetiredСезона 14, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary