Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Standing tall (Завршување на сите трки во сезоната на подиумот во било која група)
(Раритетна придобивка: 1 од 608.8 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 5 6 7 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Gianluca TaurelliPro - 23Сезона 73, Трка 17, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pietro PoracchiaAmateur - 44Сезона 73, Трка 17, R-153Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca BertaniPro - 4Сезона 73, Трка 17, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo CostaPro - 14Сезона 73, Трка 17, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeff DaileyAmateur - 6Сезона 73, Трка 17, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simon YeomanAmateur - 24Сезона 73, Трка 17, R-152Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artem YatchenkoAmateur - 9Сезона 73, Трка 17, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel MarinkovicAmateur - 85Сезона 73, Трка 17, R-178Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bachtiar MahardhikaAmateur - 88Сезона 73, Трка 17, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Barry PikeAmateur - 12Сезона 73, Трка 17, R-171Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ariel FuentesAmateur - 24Сезона 73, Трка 17, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominique TranquilleAmateur - 9Сезона 73, Трка 17, R-169Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas VeščiūnasAmateur - 12Сезона 73, Трка 17, R-155Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Caner KabaAmateur - 80Сезона 73, Трка 17, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gordon GekoAmateur - 3Сезона 73, Трка 17, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo BagnalastaPro - 9Сезона 73, Трка 17, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olaf SternPro - 9Сезона 73, Трка 17, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco PavoneAmateur - 74Сезона 73, Трка 17, R-154Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Taksony AbaAmateur - 82Сезона 73, Трка 17, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raul SantosAmateur - 28Сезона 73, Трка 17, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Telek ElekAmateur - 81Сезона 73, Трка 17, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam WilkinsonAmateur - 1Сезона 73, Трка 17, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo AlvarezPro - 20Сезона 73, Трка 17, A-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florin CehanAmateur - 80Сезона 73, Трка 17, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vincent DouchezPro - 16Сезона 73, Трка 17, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jay De SnooPro - 1Сезона 73, Трка 17, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo SoaresPro - 11Сезона 73, Трка 17, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex MehserAmateur - 23Сезона 73, Трка 17, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Suleyman KabaAmateur - 51Сезона 73, Трка 17, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arthur ReisAmateur - 89Сезона 73, Трка 17, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Russell RodenbergAmateur - 19Сезона 72, Трка 17, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szymon KutAmateur - 78Сезона 72, Трка 17, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar GalbulevAmateur - 91Сезона 72, Трка 17, R-180Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Viana JúniorRookie - 81Сезона 72, Трка 17, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chitral GandhiAmateur - 56Сезона 72, Трка 17, R-155Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toto SoavePro - 5Сезона 72, Трка 17, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rutger EngelenburgPro - 23Сезона 72, Трка 17, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomass ReinisAmateur - 66Сезона 72, Трка 17, R-181Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel IbarraAmateur - 50Сезона 72, Трка 17, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emma ChalkleyPro - 19Сезона 72, Трка 17, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bence PetrovicsAmateur - 51Сезона 72, Трка 17, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco Tártara PagellaAmateur - 30Сезона 72, Трка 17, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marin ŽicAmateur - 56Сезона 72, Трка 17, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio GattulliAmateur - 51Сезона 71, Трка 17, A-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilya DomrachevRetiredСезона 71, Трка 17, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dawid GacekAmateur - 36Сезона 71, Трка 17, R-172Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darko AleksicRetiredСезона 71, Трка 17, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Baptiste TeixeiraAmateur - 89Сезона 71, Трка 17, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szczepan RejmanRookie - 112Сезона 71, Трка 17, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adriaan V JaarsveldtAmateur - 60Сезона 71, Трка 17, R-176Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enrico CaninoAmateur - 73Сезона 71, Трка 17, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Panagiotis BouriotisAmateur - 65Сезона 71, Трка 17, R-169Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alfonso RidolfoAmateur - 54Сезона 71, Трка 17, R-162Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James HillAmateur - 58Сезона 71, Трка 17, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian PearsonAmateur - 57Сезона 71, Трка 17, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hernan TorresRetiredСезона 71, Трка 17, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gorka BolloAmateur - 91Сезона 71, Трка 17, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitris SakarelosAmateur - 16Сезона 71, Трка 17, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni HajderAmateur - 6Сезона 70, Трка 17, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krisztián VeinperlPro - 21Сезона 70, Трка 17, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 József GyörfiAmateur - 89Сезона 70, Трка 17, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey VosnesenskyPro - 10Сезона 70, Трка 17, R-183Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario CavalariPro - 12Сезона 70, Трка 17, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Caíke KaulingAmateur - 1Сезона 70, Трка 17, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotrek SiekierkaPro - 7Сезона 70, Трка 17, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frederic Van RossumAmateur - 41Сезона 70, Трка 17, R-159Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz CzechowskiAmateur - 66Сезона 70, Трка 17, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauro SaccocciaAmateur - 34Сезона 70, Трка 17, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aarron CastellanosPro - 22Сезона 70, Трка 17, R-169Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claus BebeAmateur - 83Сезона 70, Трка 17, R-181Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán BabosRetiredСезона 70, Трка 17, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonios GiannakoudakisPro - 8Сезона 70, Трка 17, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kylian GendreaudRetiredСезона 70, Трка 17, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter AbbottPro - 23Сезона 70, Трка 17, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandr ŜerbakovPro - 25Сезона 70, Трка 17, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nagy ZoltánRetiredСезона 70, Трка 17, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Constantin HellerRetiredСезона 69, Трка 17, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walid ObeidPro - 9Сезона 69, Трка 17, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wendell KillAmateur - 73Сезона 69, Трка 17, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sylvain ElsassRookie - 27Сезона 69, Трка 17, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maja SorenPro - 7Сезона 69, Трка 17, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Heversson AmorimPro - 22Сезона 69, Трка 17, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josef MaurerRookie - 51Сезона 69, Трка 17, R-171Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marko DragojevićPro - 12Сезона 69, Трка 17, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Klaus NiesterRetiredСезона 69, Трка 17, R-168Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio CarreraPro - 12Сезона 69, Трка 17, R-165Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yuri BarchiAmateur - 4Сезона 69, Трка 17, R-165Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicole GeyerAmateur - 91Сезона 69, Трка 17, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rudy SzafraniecAmateur - 53Сезона 69, Трка 17, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam TakacsRetiredСезона 68, Трка 17, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin ForsterAmateur - 78Сезона 68, Трка 17, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nick PhelpsRetiredСезона 68, Трка 17, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timur SharafullinPro - 1Сезона 68, Трка 17, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ondrej KočišAmateur - 77Сезона 68, Трка 17, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fred VautrinPro - 4Сезона 68, Трка 17, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilenia GaleoneRetiredСезона 68, Трка 17, R-154Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Teddy QuintonRetiredСезона 68, Трка 17, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme FrancoPro - 22Сезона 68, Трка 17, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lee JohnsonRetiredСезона 67, Трка 17, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rastislav PadysakRookie - 24Сезона 67, Трка 17, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 5 6 7 » Брзо оди на страница: