Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Standing tall Rookie (Завршување на сите трки во сезоната на подиумот во Руки групата)
(Раритетна придобивка: 1 од 640.25 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 5 6 7 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Adam WójcikAmateur - 36Сезона 87, Трка 17, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomi ValtanenRookie - 149Сезона 87, Трка 17, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Niko RaittinenRookie - 26Сезона 87, Трка 17, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pawel DyrkaAmateur - 59Сезона 87, Трка 17, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandr FedyukAmateur - 27Сезона 87, Трка 17, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas PaniAmateur - 63Сезона 87, Трка 17, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brian MurphyAmateur - 66Сезона 87, Трка 17, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gangadhar AbhyankarAmateur - 68Сезона 87, Трка 17, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walter WestermannAmateur - 60Сезона 87, Трка 17, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto FerriAmateur - 50Сезона 87, Трка 17, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stirling MansellAmateur - 53Сезона 87, Трка 17, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis PeralesRookie - 15Сезона 87, Трка 17, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matías AlmadaAmateur - 26Сезона 87, Трка 17, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fred HauserAmateur - 2Сезона 87, Трка 17, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marijn BroodAmateur - 66Сезона 87, Трка 17, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nando NetoAmateur - 49Сезона 86, Трка 17, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariqn GeorgievAmateur - 54Сезона 86, Трка 17, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian MottaAmateur - 32Сезона 86, Трка 17, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto Di SerafinoAmateur - 67Сезона 86, Трка 17, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sean CollinsAmateur - 45Сезона 86, Трка 17, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Silvania Do ValleAmateur - 20Сезона 86, Трка 17, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Firuza MamajanovaAmateur - 5Сезона 86, Трка 17, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mujo MujkićAmateur - 54Сезона 86, Трка 17, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex MartínezAmateur - 76Сезона 86, Трка 17, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jessica DoyleAmateur - 77Сезона 86, Трка 17, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysztof SzymańskiPro - 3Сезона 86, Трка 17, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario MolinaAmateur - 11Сезона 85, Трка 17, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel PetrovRetiredСезона 85, Трка 17, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio SouzaAmateur - 72Сезона 85, Трка 17, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno CarvalhoAmateur - 16Сезона 85, Трка 17, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Enrique Iborra MiraRookie - 70Сезона 84, Трка 17, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephan SchlautkötterRetiredСезона 84, Трка 17, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sérgio AlmeidaRetiredСезона 84, Трка 17, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio FavaraRookie - 61Сезона 84, Трка 17, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Quintus VanghaeleAmateur - 52Сезона 84, Трка 17, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin FortinPro - 16Сезона 84, Трка 17, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edvard StepančukRetiredСезона 84, Трка 17, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo CruzPro - 10Сезона 84, Трка 17, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vincenzo ScelsiRetiredСезона 84, Трка 17, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João Gabriel OliveiraRookie - 6Сезона 84, Трка 17, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vander CardosoAmateur - 73Сезона 84, Трка 17, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea CasadeiPro - 15Сезона 84, Трка 17, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steven HillPro - 11Сезона 84, Трка 17, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florin BabutRetiredСезона 83, Трка 17, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 István HenglRetiredСезона 83, Трка 17, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rytis AstrauskasRetiredСезона 83, Трка 17, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew WildenAmateur - 31Сезона 83, Трка 17, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland FilepAmateur - 36Сезона 83, Трка 17, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 François PignonRetiredСезона 83, Трка 17, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike KreiszAmateur - 17Сезона 82, Трка 17, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian PickRetiredСезона 82, Трка 17, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karel ChabičovskýAmateur - 23Сезона 82, Трка 17, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael MargaridoAmateur - 67Сезона 82, Трка 17, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steve WadeAmateur - 67Сезона 82, Трка 17, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos PrimolRetiredСезона 82, Трка 17, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zintis GrandbergsRookie - 114Сезона 82, Трка 17, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joaquín Pérez CanoPro - 14Сезона 82, Трка 17, R-155Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman IschenkoMaster - 4Сезона 81, Трка 17, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan LeinsingerPro - 18Сезона 81, Трка 17, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toto SoaveMaster - 1Сезона 81, Трка 17, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey ZhuravlyovPro - 24Сезона 81, Трка 17, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stanislav GudkovRetiredСезона 81, Трка 17, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariano GiustiRetiredСезона 81, Трка 17, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artur SavelevAmateur - 6Сезона 81, Трка 17, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juca SantosRookie - 81Сезона 80, Трка 17, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Markus KorppiRetiredСезона 80, Трка 17, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris OldhamRetiredСезона 80, Трка 17, R-168Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vsevolod Demydov2Pro - 22Сезона 80, Трка 17, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chad StringerRetiredСезона 80, Трка 17, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hélio RomeuMaster - 5Сезона 80, Трка 17, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea MazzuoliAmateur - 52Сезона 80, Трка 17, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rui GordinhoAmateur - 17Сезона 80, Трка 17, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lisand RuzhdijaRetiredСезона 80, Трка 17, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franco GregoretRookie - 85Сезона 80, Трка 17, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George AlexandruPro - 25Сезона 80, Трка 17, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel BenficaRookie - 24Сезона 80, Трка 17, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco HuberAmateur - 24Сезона 80, Трка 17, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damien HeuvelRetiredСезона 80, Трка 17, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephen MontagueAmateur - 52Сезона 80, Трка 17, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fredrik AhlinRetiredСезона 79, Трка 17, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frederico Neves1Amateur - 45Сезона 79, Трка 17, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike HolmPro - 23Сезона 79, Трка 17, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin WyrwałRetiredСезона 79, Трка 17, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leandro SilvaAmateur - 5Сезона 79, Трка 17, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dalton LeiteAmateur - 58Сезона 79, Трка 17, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 István DézsiAmateur - 75Сезона 79, Трка 17, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Corentin OlartAmateur - 58Сезона 79, Трка 17, R-161Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nemanja DimitrijevićRetiredСезона 79, Трка 17, R-163Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnaud JacquotAmateur - 40Сезона 79, Трка 17, R-162Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Warren TobelmannAmateur - 23Сезона 79, Трка 17, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rebecca NanniAmateur - 65Сезона 79, Трка 17, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo JuniorRetiredСезона 79, Трка 17, R-159Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reymon ViciosoAmateur - 14Сезона 78, Трка 17, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxime MusialRetiredСезона 78, Трка 17, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David EvansAmateur - 4Сезона 78, Трка 17, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jim PanseAmateur - 35Сезона 78, Трка 17, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergi SanchezRetiredСезона 78, Трка 17, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geoffrey NovaisAmateur - 76Сезона 78, Трка 17, R-160Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafal LotkowskiAmateur - 59Сезона 78, Трка 17, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ping HuiRetiredСезона 78, Трка 17, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 5 6 7 » Брзо оди на страница: