Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Standing tall Amateur (Завршување на сите трки во сезоната на подиумот во Аматер групата)
(Раритетна придобивка: 1 од 2195.42 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Mikko SuhonenPro - 24Сезона 87, Трка 17, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raffaele PiarulliPro - 11Сезона 87, Трка 17, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vilius LingePro - 24Сезона 87, Трка 17, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan LeinsingerPro - 18Сезона 87, Трка 17, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mirco BaldiniPro - 11Сезона 87, Трка 17, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukáš RychlíkPro - 14Сезона 87, Трка 17, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Charles ShawPro - 8Сезона 87, Трка 17, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hans MörtsjöPro - 6Сезона 85, Трка 17, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael MantovaniAmateur - 12Сезона 85, Трка 17, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo Di BuonoPro - 12Сезона 85, Трка 17, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gaby PelleritiPro - 14Сезона 84, Трка 17, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel Angel FernándezAmateur - 50Сезона 84, Трка 17, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nigel KohPro - 18Сезона 83, Трка 17, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patryk GodowskiPro - 23Сезона 83, Трка 17, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan SzuszkoAmateur - 30Сезона 83, Трка 17, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Romain LebretonMaster - 3Сезона 83, Трка 17, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Luis NavarroAmateur - 47Сезона 82, Трка 17, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio FanelliEliteСезона 81, Трка 17, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnaud ReligieuxAmateur - 28Сезона 81, Трка 17, A-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter KontraRetiredСезона 80, Трка 17, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lychezar StoyanovPro - 5Сезона 80, Трка 17, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam NorrisRookie - 77Сезона 80, Трка 17, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dusan SevarlicMaster - 4Сезона 80, Трка 17, A-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aswin WitteRetiredСезона 80, Трка 17, A-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Billy Van Der MerweAmateur - 42Сезона 79, Трка 17, A-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nada SokovicRetiredСезона 78, Трка 17, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 William DurantRetiredСезона 77, Трка 17, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timo SuvikunnasPro - 10Сезона 77, Трка 17, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek WasilewskiAmateur - 46Сезона 77, Трка 17, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sylvain ElsassRookie - 42Сезона 77, Трка 17, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 András BozótiAmateur - 27Сезона 77, Трка 17, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillaume PagesAmateur - 40Сезона 77, Трка 17, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafal CelejewskiEliteСезона 76, Трка 17, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patryk JanczakMaster - 4Сезона 76, Трка 17, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ajinkya GokhaleRetiredСезона 76, Трка 17, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe CarlomagnoAmateur - 34Сезона 76, Трка 17, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yiánnis LólasAmateur - 21Сезона 76, Трка 17, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick HolahanRetiredСезона 76, Трка 17, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivars VilksAmateur - 56Сезона 76, Трка 17, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo ReisRookie - 34Сезона 76, Трка 17, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benedetto CampobelloMaster - 2Сезона 75, Трка 17, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sandro BenghiEliteСезона 75, Трка 17, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás SchivánovitsPro - 7Сезона 75, Трка 17, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yura MurashkoPro - 18Сезона 74, Трка 17, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Katerina KakniMaster - 1Сезона 74, Трка 17, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maurizio SiracusaAmateur - 23Сезона 74, Трка 17, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo CostaAmateur - 5Сезона 73, Трка 17, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca BertaniRetiredСезона 73, Трка 17, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca TaurelliAmateur - 64Сезона 73, Трка 17, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo BagnalastaPro - 3Сезона 73, Трка 17, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olaf SternPro - 17Сезона 73, Трка 17, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo SoaresPro - 20Сезона 73, Трка 17, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vincent DouchezMaster - 3Сезона 73, Трка 17, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo AlvarezRetiredСезона 73, Трка 17, A-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jay De SnooAmateur - 19Сезона 73, Трка 17, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toto SoaveMaster - 1Сезона 72, Трка 17, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rutger EngelenburgRetiredСезона 72, Трка 17, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason ClaydonAmateur - 70Сезона 72, Трка 17, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emma ChalkleyRetiredСезона 72, Трка 17, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme FrancoAmateur - 79Сезона 71, Трка 17, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitris SakarelosRookie - 76Сезона 71, Трка 17, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio GattulliEliteСезона 71, Трка 17, A-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotrek SiekierkaPro - 24Сезона 70, Трка 17, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Caíke KaulingAmateur - 9Сезона 70, Трка 17, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario CavalariRetiredСезона 70, Трка 17, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krisztián VeinperlPro - 14Сезона 70, Трка 17, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Philippe CalaanRetiredСезона 70, Трка 17, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandr ŜerbakovRookie - 99Сезона 70, Трка 17, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro NazaréAmateur - 75Сезона 69, Трка 17, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wendell KillAmateur - 31Сезона 69, Трка 17, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Heversson AmorimRetiredСезона 69, Трка 17, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fred VautrinRetiredСезона 68, Трка 17, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timur SharafullinPro - 19Сезона 68, Трка 17, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nick PhelpsRetiredСезона 68, Трка 17, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Atis PraudinsMaster - 3Сезона 67, Трка 17, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano MeleRetiredСезона 67, Трка 17, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ross ProudPro - 11Сезона 67, Трка 17, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José SerranoAmateur - 79Сезона 66, Трка 17, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto SchumacherMaster - 1Сезона 65, Трка 17, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeffrey DecoopmanPro - 15Сезона 65, Трка 17, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Goran VidicRetiredСезона 64, Трка 17, A-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bjorn HiepRookie - 85Сезона 64, Трка 17, A-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frédéric PierretPro - 6Сезона 64, Трка 17, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nathan SkellyRetiredСезона 63, Трка 17, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark EadiePro - 6Сезона 63, Трка 17, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom FrederickxRetiredСезона 63, Трка 17, A-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David FuchsPro - 22Сезона 63, Трка 17, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaro DerenRetiredСезона 63, Трка 17, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabrizio SecciaAmateur - 58Сезона 63, Трка 17, A-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean ChapadosAmateur - 23Сезона 63, Трка 17, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joaquín QuintanaAmateur - 48Сезона 62, Трка 17, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex TkachenkoAmateur - 72Сезона 62, Трка 17, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor AugustoMaster - 2Сезона 62, Трка 17, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert HorvathAmateur - 8Сезона 62, Трка 17, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin FreethAmateur - 19Сезона 62, Трка 17, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Niko JošićRetiredСезона 62, Трка 17, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo QuirogaPro - 1Сезона 61, Трка 17, A-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jim SikmaRetiredСезона 61, Трка 17, A-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Seppo KaisalmiRetiredСезона 61, Трка 17, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikolay BorzenkovRetiredСезона 61, Трка 17, A-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 » Брзо оди на страница: