Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите менаџери со алтер его слика
 
Страница [12 3 ... 29 30 31 » Брзо оди на страница:
# Група Слика Име на менаџер Прикачена Трки Поени
1. Rookie - 47  Marco Onorati Вчера во 21:52:06 0 0
2. Rookie - 185  Joey Chaney Вчера во 21:52:03 0 0
3. Rookie - 173  Gonzalo Penna Мар 23 2023, 22:00:08 2 0
4. Rookie - 62  Yannik Behrendt Мар 22 2023, 02:56:31 2 0
5. Rookie - 188  Alehandro Groshevio Мар 20 2023, 14:43:14 3 8
6. Rookie - 124  Dj Rccola Мар 20 2023, 13:24:47 4 0
7. Rookie - 155  Martijn Huisman Мар 20 2023, 00:36:43 7 58
8. Rookie - 22  Thomas Lauterbach Мар 19 2023, 12:20:18 1 0
9. Rookie - 192  Raioson Fernandes Cordeiro Мар 19 2023, 12:20:14 1 5
10. Rookie - 195  Dariusz Jarmoc Мар 18 2023, 09:27:41 2 9
11. Amateur - 42  Kyle Morris Мар 18 2023, 09:19:42 941 1923
12. Rookie - 75  Team Bebrave Мар 18 2023, 09:14:08 3 4
13. Rookie - 152  Yuri Desmo Мар 18 2023, 09:14:05 5 6
14. Rookie - 100  Riccardo De Nuzzo Мар 16 2023, 12:29:46 3 0
15. Master - 4  Jacopo Mati Мар 16 2023, 12:28:46 385 805
16. Rookie - 169  Guillaume Galineaud Мар 16 2023, 12:28:42 3 17
17. Rookie - 35  Ruan Marques Мар 13 2023, 16:46:13 3 0
18. Pro - 23  Marcin Janda Мар 13 2023, 16:46:11 316 965
19. Rookie - 180  Joshua Heiser Мар 13 2023, 16:46:09 3 0
20. Rookie - 124  Qttqtt Qtqqyqyqy Мар 13 2023, 16:46:08 0 0
21. Rookie - 142  Luiz Macena Мар 13 2023, 16:46:07 1 0
22. Rookie - 192  Shrek Badonkidonk Мар 11 2023, 21:09:42 3 8
23. Rookie - 50  Adrao Preto Мар 11 2023, 21:09:41 161 527
24. Rookie - 109  Johann Demangeat Мар 11 2023, 21:09:40 2 0
25. Rookie - 101  Mauricio Portillo Мар 9 2023, 22:49:14 4 0
26. Rookie - 72  Toto Wolff Мар 9 2023, 22:49:13 3 1
27. Rookie - 192  Tweety Geen Мар 9 2023, 22:49:11 7 45
28. Rookie - 196  Mork Racing Мар 8 2023, 15:54:21 4 16
29. Rookie - 197  Draco Fire Мар 8 2023, 14:52:01 6 16
30. Rookie - 182  Ruben Gomes Мар 7 2023, 18:06:08 5 11
31. Amateur - 60  Tony Colangelo Мар 7 2023, 16:33:03 638 1349
32. Rookie - 78  Ram Remus Мар 7 2023, 15:25:32 2 0
33. Rookie - 116  Jake Nichol Мар 6 2023, 20:54:41 3 0
34. Rookie - 17  Roman Hunčovský Мар 6 2023, 18:01:32 4 0
35. Rookie - 46  Santiago Bedoya Мар 6 2023, 16:34:45 2 0
36. Retired  Przemysław Niedźwiedź Мар 6 2023, 16:34:44 1 0
37. Retired  Adam Halliday Мар 5 2023, 17:49:43 2 8
38. Retired  Roman Hunčovský Мар 5 2023, 17:15:10 1 0
39. Rookie - 110  Vasco Rodrigues Мар 5 2023, 04:08:02 6 25
40. Retired  Vincent Dievart Мар 3 2023, 21:31:00 2 11
41. Amateur - 25  Gonzalo Reta Мар 3 2023, 21:30:04 1120 1578
42. Retired  Ondřej Pešan Мар 3 2023, 18:18:43 1 0
43. Rookie - 167  Orhan Faust Мар 3 2023, 18:18:06 7 21
44. Rookie - 175  Mardevick Benedek Мар 3 2023, 18:18:03 4 4
45. Retired  Frank Brauweiler Мар 3 2023, 18:17:58 1 0
46. Rookie - 148  Mark Baker Мар 3 2023, 05:22:59 7 6
47. Rookie - 60  Bernardo Soberón Мар 3 2023, 02:21:40 9 26
48. Rookie - 193  Samuel Neff Мар 1 2023, 17:56:13 7 3
49. Rookie - 20  Ben Firmoy Мар 1 2023, 14:44:14 8 0
50. Rookie - 197  Andres Escamilla Мар 1 2023, 01:42:43 7 16
51. Rookie - 23  Natan Nunes Мар 1 2023, 01:42:41 6 15
52. Retired  Gáspár Sándor Фев 28 2023, 16:49:22 0 0
53. Retired  Jaime Ascari Фев 28 2023, 00:03:48 3 0
54. Rookie - 67  Marco Gibboni Фев 27 2023, 18:05:13 8 11
55. Retired  Hannes Pfeifle Фев 27 2023, 15:15:59 1 0
56. Rookie - 114  Bronco Brown Фев 27 2023, 03:18:08 4 9
57. Rookie - 35  Ygor Malaquias Фев 26 2023, 03:41:57 8 28
58. Rookie - 72  Kurt Taylor Фев 26 2023, 00:11:19 6 4
59. Rookie - 55  Marco Nicotra Фев 25 2023, 21:27:18 7 0
60. Retired  Andrei Knyshev Фев 25 2023, 14:27:54 2 3
61. Rookie - 171  Max Net Фев 25 2023, 00:18:33 7 9
62. Pro - 23  Jake Clark Фев 24 2023, 23:58:42 867 1932
63. Retired  Maicon Gomes Фев 24 2023, 15:57:25 0 0
64. Rookie - 11  Patrick Perry Фев 24 2023, 15:57:21 6 3
65. Retired  Konstantin Almazov Фев 24 2023, 15:57:18 0 0
66. Rookie - 16  Joshua Karolus Фев 24 2023, 06:42:17 9 0
67. Rookie - 7  Francesco Tassi Фев 24 2023, 01:43:59 2 1
68. Pro - 5  Marco Ferraz Фев 23 2023, 15:14:33 772 1104
69. Rookie - 58  Dušan Popović Фев 22 2023, 03:41:57 9 0
70. Retired  Facundo Pertusiano Фев 21 2023, 20:53:43 3 15
71. Retired  Ruben Ayllon Фев 21 2023, 17:03:08 3 0
72. Retired  Bubulle Ozaure Фев 21 2023, 04:00:54 2 0
73. Rookie - 6  Nate Wolff Фев 20 2023, 19:26:20 9 12
74. Retired  Mirco Zambelli Фев 20 2023, 14:49:29 5 7
75. Amateur - 9  Fabrice Van Damme Фев 18 2023, 21:53:52 1238 2049
76. Rookie - 117  Fado Alado Фев 16 2023, 22:16:21 8 12
77. Pro - 11  Massimo Guerra Фев 15 2023, 22:53:04 1017 1650
78. Rookie - 15  Wahyu Pugar Фев 14 2023, 16:03:11 9 8
79. Elite  Alberto Pérez Фев 13 2023, 19:30:39 636 1314
80. Retired  Alexis Marquez Фев 10 2023, 23:14:42 1 0
81. Retired  D.. Robinson Фев 10 2023, 05:06:58 0 0
82. Retired  Nicolas Dessort Јан 31 2023, 00:19:07 0 0
83. Retired  Max Pechenev Јан 28 2023, 04:12:34 0 0
84. Elite  Lorenzo Di Buono Јан 27 2023, 15:03:20 823 1947
85. Retired  Adminc Admins Јан 27 2023, 03:55:13 0 0
86. Retired  Charlie Stringer Јан 24 2023, 17:35:47 2 0
87. Retired  Daniele Salvi Јан 23 2023, 22:30:02 3 0
88. Master - 3  Chris Shaw Јан 20 2023, 15:20:29 697 1381
89. Retired  Dmytro Cheva Јан 16 2023, 01:26:28 2 0
90. Retired  Elias Johansson Јан 16 2023, 01:26:26 4 4
91. Retired  Thomas Cotton Јан 16 2023, 01:26:25 0 0
92. Amateur - 31  Jani Kaipainen Јан 13 2023, 22:26:37 788 1205
93. Pro - 12  Rui Fonseca Јан 13 2023, 15:17:42 412 1393
94. Rookie - 39  Mike Freer Јан 11 2023, 19:05:07 71 214
95. Retired  Tester Nadeem Јан 11 2023, 15:40:47 0 0
96. Pro - 21  Peter Kandel Јан 10 2023, 14:55:54 1222 2456
97. Retired  Lorenzo Patisso Јан 3 2023, 18:15:15 2 0
98. Retired  Luke Early Дек 29 2022, 21:58:44 2 6
99. Pro - 13  Geoff Todd Дек 25 2022, 16:55:41 1484 2901
100. Retired  Alex Faria Дек 23 2022, 06:12:02 1 0
Страница [12 3 ... 29 30 31 » Брзо оди на страница: