Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Пласман ако сезоната беше една голема трка

Изберете класа:

 
Страница [12 3 ... 84 85 86 » Брзо оди на страница:
# Гуми Име на менаџер Нац Група Вкупно врема на цела сезона
HH:MM:SS.XXXs
1. Michelini Rimantas Sagatas3 Elite 22:20:05.060s
2. Bridgerock Kristijan Mihovic Elite + 10.008s
3. Bridgerock Bert Huylebroeck1 Elite + 0:03:00.629s
4. Hancock Paweł Zaburski Elite + 0:13:21.025s
5. Hancock Vladimir Valis Elite + 0:14:34.614s
6. Hancock Dominiek Van West Elite + 0:15:02.960s
7. Hancock Mikael Brostrom Elite + 0:15:30.529s
8. Hancock Rafal Celejewski Elite + 0:19:34.479s
9. Michelini Raimonds Urtāns Elite + 0:19:34.602s
10. Hancock George Slater1 Elite + 0:20:01.368s
11. Hancock Leandro Sereno7 Elite + 0:20:06.697s
12. Hancock Mika Pekkarinen Elite + 0:22:00.008s
13. Contimental Pieterjan Staessen Elite + 0:24:47.234s
14. Contimental Artur Terezan Elite + 0:25:08.672s
15. Contimental Branislav Mihic Elite + 0:26:55.321s
16. Badyear Sergio Fanelli Elite + 0:27:09.336s
17. Hancock Simone Scarpa Elite + 0:28:15.417s
18. Contimental Bruno Caseiro Elite + 0:28:22.526s
19. Badyear Julio Asencio Elite + 0:33:50.197s
20. Dunnolop Ilia Lilov Master - 1 + 0:35:03.577s
21. Dunnolop Harsh Sheth Master - 2 + 0:35:45.989s
22. Badyear Daniel Comalada Master - 1 + 0:36:23.703s
23. Contimental Ioannis Dimitroglou4 Elite + 0:37:00.360s
24. Badyear Dmitry Shevel Master - 4 + 0:37:11.871s
25. Yokomama Luca Molendi Master - 1 + 0:37:25.231s
26. Yokomama Tan S Lake Master - 2 + 0:37:36.076s
27. Dunnolop Kai Wen Chew Master - 3 + 0:37:47.492s
28. Yokomama André de Carvalho Master - 3 + 0:37:52.100s
29. Yokomama Kamal Naoui Master - 1 + 0:39:47.956s
30. Hancock Maxim Kotov2 Master - 3 + 0:39:56.740s
31. Dunnolop Gustavo Bellotto Master - 1 + 0:40:07.955s
32. Dunnolop Jenne Breugelmans Master - 5 + 0:41:41.270s
33. Dunnolop Vinicio Souza Master - 4 + 0:42:30.364s
34. Yokomama Fabio Corio Master - 1 + 0:42:59.605s
35. Yokomama Aleksey Kondratenko Master - 2 + 0:44:26.359s
36. Hancock Mark Webster Master - 5 + 0:44:33.701s
37. Yokomama Mihail Morozov Elite + 0:44:39.713s
38. Yokomama Lorenzo Di Buono Master - 2 + 0:44:40.008s
39. Michelini Shaun Thornton Elite + 0:45:29.477s
40. Michelini Andrea Squizzato1 Elite + 0:46:00.086s
41. Yokomama Mato Nikic Master - 3 + 0:46:25.706s
42. Yokomama Rowie Halcon Master - 4 + 0:46:34.332s
43. Yokomama Joel Viitikko Master - 3 + 0:47:34.322s
44. Michelini Quentin Levasseur Master - 1 + 0:48:05.348s
45. Yokomama Ivan Silva Master - 5 + 0:48:39.955s
46. Yokomama Alessandro Casagrande Master - 5 + 0:48:43.768s
47. Dunnolop José Abi Jaudi Master - 4 + 0:49:24.654s
48. Yokomama Josh Clark Master - 4 + 0:49:25.999s
49. Dunnolop Apostolis Goutzos Master - 3 + 0:49:27.162s
50. Badyear Brice Meyer Master - 1 + 0:49:27.471s
51. Yokomama Benedetto Campobello Master - 2 + 0:50:13.475s
52. Badyear Ian Henderson Master - 1 + 0:50:40.624s
53. Yokomama Dusan Sevarlic Master - 4 + 0:50:40.892s
54. Yokomama Arnaud de Marneffe Master - 3 + 0:50:43.259s
55. Dunnolop Gary Mullins Master - 2 + 0:51:04.341s
56. Yokomama Gyuri Székely Master - 5 + 0:51:18.954s
57. Yokomama Jesús Pérez Master - 4 + 0:51:20.115s
58. Contimental Terence Carneiro Master - 5 + 0:51:21.194s
59. Badyear Bernard Bontjer Master - 1 + 0:51:47.586s
60. Contimental Joscha Büllesbach Elite + 0:51:54.903s
61. Badyear Vsevolod Demydov2 Master - 4 + 0:52:01.469s
62. Badyear Vladimir Jelicic Master - 4 + 0:52:02.859s
63. Dunnolop Lukáš Rychlík Pro - 14 + 0:52:16.935s
64. Dunnolop Mark Iverson Master - 5 + 0:52:24.940s
65. Badyear Stephen Bewers Pro - 10 + 0:52:33.532s
66. Dunnolop James Berriman Master - 5 + 0:52:44.824s
67. Yokomama Vincent Douchez Master - 3 + 0:53:07.983s
68. Yokomama Pedro Moura Master - 1 + 0:53:08.069s
69. Dunnolop Rei Frost Master - 5 + 0:53:42.386s
70. Dunnolop Yiánnis Gripáris Master - 3 + 0:53:44.995s
71. Yokomama Viktor Dyankov Pro - 17 + 0:53:59.113s
72. Badyear Katerina Kakni Master - 1 + 0:54:01.224s
73. Dunnolop Tom Hewer Master - 4 + 0:54:05.512s
74. Yokomama Jean-françois Charbinat Master - 3 + 0:54:13.794s
75. Dunnolop Martin Britain Master - 1 + 0:54:19.168s
76. Hancock Silvio Botterini Master - 5 + 0:54:45.161s
77. Badyear Joan Centellas Pro - 25 + 0:54:46.126s
78. Badyear Jos Haarsma Master - 2 + 0:54:51.302s
79. Dunnolop Vishnu Mohan Pro - 10 + 0:54:52.253s
80. Yokomama Rogerio Mandler Master - 4 + 0:54:55.895s
81. Yokomama Jean-marc Boissinot Master - 4 + 0:54:58.160s
82. Badyear Marco Cavazzoli Master - 2 + 0:55:04.185s
83. Yokomama David Vidović Master - 5 + 0:55:04.321s
84. Contimental Stefano Prato Master - 2 + 0:55:43.709s
85. Yokomama Romain Lebreton Master - 3 + 0:55:43.810s
86. Michelini Rodrigo Velasco Pro - 15 + 0:55:48.492s
87. Yokomama Simone Pasqualoni Master - 2 + 0:55:50.760s
88. Contimental Christer Andersson Master - 1 + 0:55:53.310s
89. Dunnolop Dirk Stieger Master - 1 + 0:56:15.127s
90. Yokomama Vyacheslav Andreevich Pro - 19 + 0:56:28.346s
91. Yokomama Montes Dimemola Master - 2 + 0:56:29.375s
92. Dunnolop Mikko Heikkinen Master - 4 + 0:56:33.474s
93. Yokomama Peter Willmore Master - 3 + 0:56:45.012s
94. Yokomama Ahmet Ozturk Master - 2 + 0:56:46.129s
95. Yokomama Diogo Schwinn Master - 2 + 0:56:48.641s
96. Badyear Otulos Gomes Master - 3 + 0:56:51.552s
97. Yokomama Geoffrey Stanislawski Pro - 21 + 0:56:53.320s
98. Dunnolop Dusan Ajzenbajser Master - 5 + 0:57:03.097s
99. Yokomama Alessandro Reda Master - 2 + 0:57:06.916s
100. Yokomama Maciek Paruch Master - 3 + 0:57:09.748s
Страница [12 3 ... 84 85 86 » Брзо оди на страница: