Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Пласман ако сезоната беше една голема трка

Изберете класа:

 
Страница [12 3 ... 107 108 109 » Брзо оди на страница:
# Гуми Име на менаџер Нац Група Вкупно врема на цела сезона
HH:MM:SS.XXXs
1. Bridgerock Rimantas Sagatas2 Elite 2:46:31.602s
2. Bridgerock Yug Desai2 Elite + 14.355s
3. Michelini Jasper Coosemans1 Elite + 33.509s
4. Bridgerock Christos Bobolis4 Elite + 0:01:34.947s
5. Badyear Martynas Bražėnas Elite + 0:01:40.632s
6. Michelini George Slater Elite + 0:01:54.203s
7. Badyear Andrea Squizzato Elite + 0:02:09.228s
8. Badyear Andreas Ramann Elite + 0:02:25.404s
9. Hancock Roland Postle9 Elite + 0:02:29.761s
10. Hancock Klas Britse Elite + 0:02:45.942s
11. Badyear Ethan Littlejohns Elite + 0:02:48.947s
12. Hancock Jean-marc Boissinot Elite + 0:02:54.086s
13. Badyear Joachim Rang Elite + 0:02:57.055s
14. Badyear Pablo Fernandez Elite + 0:03:01.058s
15. Badyear Mikael Brostrom Master - 5 + 0:03:06.781s
16. Badyear Toni Söyrinki Elite + 0:03:31.474s
17. Badyear Sergey Shinkevich Master - 1 + 0:04:09.036s
18. Badyear Ania Piekarska Master - 3 + 0:04:44.647s
19. Badyear Marco Gianni Master - 2 + 0:04:52.317s
20. Yokomama Peter Both Elite + 0:04:52.655s
21. Yokomama Jan Velske2 Master - 5 + 0:04:59.447s
22. Yokomama Branislav Mihic Master - 4 + 0:05:03.370s
23. Dunnolop Mato Nikic Master - 5 + 0:05:05.016s
24. Badyear Joaquín Quintana Master - 3 + 0:05:10.052s
25. Yokomama Miel Soeterbroek Master - 3 + 0:05:11.552s
26. Dunnolop Gustavo Bellotto Master - 4 + 0:05:28.373s
27. Badyear Duong Cuong Master - 5 + 0:05:32.632s
28. Hancock Diogo Abdalla Elite + 0:05:35.388s
29. Yokomama Wouter Teuwen Master - 1 + 0:05:42.237s
30. Yokomama Josh Clark Master - 4 + 0:05:42.573s
31. Yokomama Paweł Zaburski Master - 4 + 0:05:44.096s
32. Dunnolop Wouter Kirstein Master - 2 + 0:05:52.918s
33. Badyear Igor Augusto Master - 5 + 0:05:53.299s
34. Dunnolop Gary Mullins Master - 2 + 0:06:10.672s
35. Dunnolop Paulo Neves Pro - 7 + 0:06:12.894s
36. Avonn Francesco Raggio Elite + 0:06:14.278s
37. Yokomama Guilherme Franco Master - 2 + 0:06:16.939s
38. Yokomama Alfredo José Master - 5 + 0:06:18.468s
39. Badyear Davide Lorenzini Master - 5 + 0:06:18.727s
40. Avonn Marko Radakovic Master - 4 + 0:06:20.648s
41. Yokomama Alessandro Casagrande Master - 1 + 0:06:21.692s
42. Badyear Frank Maasdijk Elite + 0:06:21.695s
43. Contimental Mikko Suhonen Elite + 0:06:22.451s
44. Badyear Toto Soave Elite + 0:06:22.507s
45. Yokomama Lee Harding Master - 4 + 0:06:22.876s
46. Badyear Rei Frost Master - 2 + 0:06:25.380s
47. Badyear Aleksandr Gerassimtsik Master - 5 + 0:06:27.288s
48. Contimental Ville Pohjanen Elite + 0:06:28.797s
49. Badyear Mattias Svensson Master - 3 + 0:06:29.533s
50. Yokomama Vladimir Jelicic Master - 3 + 0:06:31.598s
51. Yokomama Joel Viitikko Master - 3 + 0:06:32.967s
52. Yokomama Helmut Heiter Master - 4 + 0:06:33.721s
53. Dunnolop Jens Frostrup Master - 1 + 0:06:35.422s
54. Badyear Tianhao Chen Master - 5 + 0:06:36.873s
55. Yokomama Etienne Kestelyn Master - 4 + 0:06:37.824s
56. Badyear Arnoldas Molis Master - 4 + 0:06:39.636s
57. Badyear Francesco Scopelliti Master - 5 + 0:06:39.883s
58. Badyear Raffaele Piarulli Master - 3 + 0:06:41.359s
59. Contimental Ioannis Dimitroglou4 Elite + 0:06:42.292s
60. Badyear Benedetto Di Vico Master - 1 + 0:06:42.300s
61. Yokomama Grzegorz Ogarek Master - 3 + 0:06:43.319s
62. Badyear Daniel Comalada Pro - 8 + 0:06:43.332s
63. Contimental Rowie Halcon Elite + 0:06:44.208s
64. Yokomama Alexei Malkin Master - 5 + 0:06:48.407s
65. Dunnolop João António Pro - 16 + 0:06:48.533s
66. Badyear Victor Ramirez Master - 2 + 0:06:49.016s
67. Dunnolop José Abi Jaudi Master - 2 + 0:06:50.759s
68. Dunnolop Pedro Nazaré Pro - 24 + 0:06:51.382s
69. Yokomama Florencia Caro Master - 5 + 0:06:53.211s
70. Dunnolop Mark Philips Master - 2 + 0:06:56.935s
71. Yokomama Bert Huylebroeck Master - 1 + 0:06:57.535s
72. Badyear Francisco Merte Pro - 3 + 0:06:57.720s
73. Badyear Nevzat Kasapoglu Master - 1 + 0:06:58.415s
74. Yokomama Davide Del Core Master - 3 + 0:06:59.506s
75. Yokomama Charles Kurz Master - 3 + 0:07:00.542s
76. Yokomama Ahmet Sonverdi Master - 4 + 0:07:02.492s
77. Badyear Filipe Oliveira Master - 2 + 0:07:10.792s
78. Yokomama David Rolleston Master - 1 + 0:07:11.753s
79. Dunnolop Alex Ilushenko Master - 3 + 0:07:12.113s
80. Contimental Tan S Lake Elite + 0:07:12.976s
81. Yokomama Alberto Pérez Master - 2 + 0:07:13.453s
82. Yokomama Brice Meyer Master - 1 + 0:07:14.992s
83. Badyear Ezequiel Palletti Master - 3 + 0:07:16.489s
84. Dunnolop Mario Sendim Pro - 13 + 0:07:17.084s
85. Yokomama Alan Bontempi Master - 2 + 0:07:18.743s
86. Badyear Adam Wierzba Master - 1 + 0:07:18.832s
87. Contimental Gyuri Székely Elite + 0:07:20.209s
88. Dunnolop Hugo Reis Pro - 4 + 0:07:22.612s
89. Yokomama Oscar Maddonni Master - 3 + 0:07:24.310s
90. Yokomama Sándor Bőr Master - 1 + 0:07:25.211s
91. Yokomama Sandro Benghi Master - 2 + 0:07:25.305s
92. Dunnolop Pedro Correia Pro - 19 + 0:07:25.731s
93. Dunnolop Piotr Wechterowicz Pro - 16 + 0:07:26.014s
94. Yokomama David Melis Master - 3 + 0:07:27.083s
95. Badyear Andreas Andreou Pro - 12 + 0:07:28.306s
96. Badyear Ioannis Kalogirou Master - 4 + 0:07:28.744s
97. Dunnolop Christer Andersson Master - 2 + 0:07:29.174s
98. Yokomama Pedro Moura Pro - 15 + 0:07:29.498s
99. Badyear Stefan Leitgeb Master - 1 + 0:07:30.635s
100. Yokomama Dominique Jean Master - 3 + 0:07:31.201s
Страница [12 3 ... 107 108 109 » Брзо оди на страница: