Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Пласман ако сезоната беше една голема трка

Изберете класа:

 
Страница [12 3 ... 109 110 111 » Брзо оди на страница:
# Гуми Име на менаџер Нац Група Вкупно врема на цела сезона
HH:MM:SS.XXXs
1. Bridgerock Roland Postle7 Elite 3:22:04.578s
2. Hancock George Slater Elite + 6.710s
3. Michelini Jan Velske2 Elite + 53.236s
4. Bridgerock Nevzat Kasapoglu Elite + 0:01:28.712s
5. Badyear Christos Bobolis4 Elite + 0:01:42.186s
6. Michelini Toni Söyrinki Elite + 0:01:48.640s
7. Badyear Ahmet Sonverdi Elite + 0:01:51.226s
8. Badyear Ioannis Dimitroglou4 Elite + 0:02:03.145s
9. Hancock Sergey Shinkevich Elite + 0:02:21.496s
10. Badyear Theodosis Vogiatzis Elite + 0:02:22.520s
11. Bridgerock Dmitry Nechitailo Elite + 0:02:35.996s
12. Badyear Robin Goodey Elite + 0:02:36.591s
13. Michelini Daniel Comalada Elite + 0:02:40.397s
14. Badyear Lee Harding Elite + 0:02:45.582s
15. Michelini Carlos Esparza Elite + 0:02:47.090s
16. Badyear Kamal Naoui Elite + 0:02:58.333s
17. Badyear Tan S Lake Elite + 0:03:08.988s
18. Badyear Alix Martin Elite + 0:03:20.381s
19. Michelini Alan Horsley Elite + 0:03:29.799s
20. Badyear Ross Proud Elite + 0:03:53.343s
21. Badyear Sergei Gordov Elite + 0:03:58.468s
22. Bridgerock Paweł Zaburski Elite + 0:03:59.156s
23. Badyear Alexander Kunze Elite + 0:04:00.257s
24. Badyear Niels Wolters Elite + 0:04:42.645s
25. Badyear Peter Both Elite + 0:04:57.034s
26. Bridgerock Joachim Rang Master - 5 + 0:04:58.782s
27. Contimental Jasper Coosemans Elite + 0:05:15.255s
28. Contimental Róbert László2 Elite + 0:05:22.521s
29. Hancock Kristoffer Johnsson Master - 5 + 0:05:24.747s
30. Badyear Martino Colombo Master - 4 + 0:05:27.483s
31. Badyear Emil Kwiatkowski Master - 2 + 0:05:29.910s
32. Badyear James Berriman Master - 5 + 0:05:31.674s
33. Contimental Ilya Vedenikov Elite + 0:05:32.421s
34. Hancock Aleksandar Aleksandrov Master - 5 + 0:05:33.059s
35. Badyear Daniel Mason Master - 4 + 0:05:48.569s
36. Badyear Martynas Bražėnas Master - 4 + 0:05:53.591s
37. Badyear Giordano Vieira Master - 4 + 0:06:04.084s
38. Badyear Nick Tsagarakis Master - 5 + 0:06:08.864s
39. Dunnolop Henrique Hughes Paunero Master - 2 + 0:06:11.770s
40. Michelini Nestor Vicente Master - 3 + 0:06:12.071s
41. Hancock Eduardo Casagrande Master - 1 + 0:06:20.806s
42. Contimental Gonzalo Alvarez Elite + 0:06:23.917s
43. Contimental Rogerio Mandler Elite + 0:06:25.991s
44. Yokomama Lorenzo Di Buono Master - 4 + 0:06:30.909s
45. Yokomama Alexei Malkin Master - 5 + 0:06:33.778s
46. Badyear Adam Dzido Master - 4 + 0:06:35.840s
47. Dunnolop Jenne Breugelmans Master - 3 + 0:06:36.013s
48. Yokomama Viktor Dyankov Master - 1 + 0:06:40.522s
49. Badyear Andrew King Master - 1 + 0:06:41.454s
50. Yokomama Yug Desai1 Elite + 0:06:44.383s
51. Contimental Andreas Ramann Elite + 0:06:50.321s
52. Badyear Michaela Källström Master - 2 + 0:06:58.268s
53. Badyear Flavio Mendiković Master - 3 + 0:06:59.815s
54. Michelini Eugeniu Serbaniuc Pro - 19 + 0:07:00.689s
55. Dunnolop Roman Maksimenkov Master - 3 + 0:07:00.804s
56. Yokomama Maxim Egorov Master - 3 + 0:07:01.538s
57. Badyear Farcy Génel Master - 2 + 0:07:01.577s
58. Dunnolop Dominik Krowiak Master - 4 + 0:07:03.347s
59. Yokomama Klas Britse Master - 4 + 0:07:04.557s
60. Dunnolop Rimantas Sagatas2 Master - 1 + 0:07:18.978s
61. Yokomama Alberto Perez Master - 3 + 0:07:20.175s
62. Dunnolop Stefan Gommans Master - 4 + 0:07:21.742s
63. Yokomama Andrej Rilke Master - 5 + 0:07:33.645s
64. Badyear Mauricio Angelucci Master - 1 + 0:07:37.790s
65. Yokomama Joaquín Quintana Master - 3 + 0:07:39.676s
66. Badyear Kevin Mcferrin Pro - 24 + 0:07:41.979s
67. Badyear Sebastian Cucciardi Master - 3 + 0:07:46.964s
68. Badyear Pablo Fernandez Master - 1 + 0:07:49.048s
69. Badyear Hans Mörtsjö Master - 2 + 0:07:49.467s
70. Contimental Bert Huylebroeck Elite + 0:07:50.569s
71. Badyear Jorge Luiz Filho Master - 2 + 0:07:50.787s
72. Yokomama John Ibbotson Master - 5 + 0:07:51.281s
73. Avonn Roger Bergman Master - 2 + 0:07:51.539s
74. Yokomama Christer Andersson Master - 2 + 0:07:52.890s
75. Badyear Joan Centellas Pro - 7 + 0:07:54.093s
76. Yokomama Bora Janić Master - 1 + 0:07:54.660s
77. Yokomama Ivan Silva Master - 3 + 0:07:55.175s
78. Yokomama Jean-marc Boissinot Master - 2 + 0:07:59.645s
79. Badyear Greg Tierney Master - 1 + 0:07:59.772s
80. Dunnolop Aleksey Titarenko Pro - 7 + 0:08:00.513s
81. Dunnolop Severi Seppä Pro - 2 + 0:08:03.535s
82. Dunnolop Krzysztof Kasinski Pro - 23 + 0:08:04.781s
83. Yokomama Aleksandr Gerassimtsik Master - 5 + 0:08:07.736s
84. Dunnolop Luis Ferreira Pro - 13 + 0:08:08.230s
85. Badyear Aleksej Sutkin Master - 4 + 0:08:14.537s
86. Yokomama Michael Monaco Master - 2 + 0:08:16.851s
87. Badyear Billy Van Der Merwe Master - 3 + 0:08:19.285s
88. Badyear Mauro Schumacher Master - 3 + 0:08:20.090s
89. Dunnolop Gary Mullins Master - 2 + 0:08:26.747s
90. Dunnolop Fabricio Ramos Pro - 19 + 0:08:28.179s
91. Dunnolop Marius Slavinskas Master - 4 + 0:08:29.052s
92. Badyear Mark Van Daalen Pro - 23 + 0:08:30.683s
93. Dunnolop Phil Symonds Pro - 1 + 0:08:31.574s
94. Yokomama Jean-Philippe Teilliet Master - 2 + 0:08:32.376s
95. Yokomama Brendon Avery Master - 5 + 0:08:32.401s
96. Yokomama Asdrúbal Corral Master - 4 + 0:08:33.597s
97. Yokomama Fernando Sosa Master - 5 + 0:08:34.010s
98. Yokomama Luca Molendi Master - 5 + 0:08:34.850s
99. Badyear Nikolai Nikolov Master - 3 + 0:08:36.101s
100. Badyear Grega Kvas Pro - 20 + 0:08:36.767s
Страница [12 3 ... 109 110 111 » Брзо оди на страница: