Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите менаџери со дизајнирани кациги
 
Страница [12 3 ... 28 29 30 » Брзо оди на страница:
# Група Шлем Име на менаџер Прикачена Трки Поени
1. Rookie - 148


 Justin Townsend
Денес во 01:23:23 315 658
2. Amateur - 77


 Archit Modi
Јан 19 2022, 19:53:11 92 287
3. Amateur - 75


 Pedro Nazaré
Јан 18 2022, 03:10:55 1232 3191
4. Amateur - 60


 Frank Wienecke
Јан 17 2022, 21:23:28 350 475
5. Master - 4


 Adrian Skrobiński
Јан 17 2022, 00:32:59 499 1086
6. Master - 1


 Ferenc Koncz
Јан 16 2022, 07:22:38 856 1418
7. Rookie - 131


 James Cavitt
Јан 15 2022, 03:36:58 22 35
8. Rookie - 149


 Jimmy Reed
Јан 15 2022, 00:00:31 14 19
9. Rookie - 42


 Mark Moniz
Јан 14 2022, 18:29:11 53 82
10. Rookie - 116


 Jordi Cap
Јан 14 2022, 15:40:52 7 30
11. Rookie - 121


 Lukáš Rychlík
Јан 11 2022, 00:03:39 185 578
12. Amateur - 50


 Christian Straka
Јан 7 2022, 21:33:24 888 1219
13. Pro - 17


 Omar Neder
Јан 7 2022, 12:53:29 550 1043
14. Rookie - 122


 Jens Weber
Јан 7 2022, 11:47:40 63 111
15. Master - 2


 Marcelo Ascencio
Јан 4 2022, 20:43:23 1216 3149
16. Amateur - 43


 Patrice Cotty
Јан 3 2022, 23:34:22 582 809
17. Rookie - 77


 Vladimír Pavlas
Јан 2 2022, 17:55:09 6 8
18. Amateur - 19


 Christer Malmgren
Јан 1 2022, 17:19:34 130 275
19. Amateur - 3


 Gary Wood
Дек 31 2021, 12:46:04 30 91
20. Amateur - 29


 Hans Van Ransbeeck
Дек 31 2021, 10:09:29 504 1986
21. Rookie - 148


 Marcel Meier
Дек 28 2021, 00:46:31 52 67
22. Rookie - 27


 Marc Meuleman
Дек 27 2021, 23:01:27 639 760
23. Amateur - 3


 Andrei Harnicu
Дек 27 2021, 21:06:28 336 827
24. Amateur - 53


 Jon Nusgart
Дек 23 2021, 22:08:33 395 632
25. Amateur - 24


 Jim Becker
Дек 23 2021, 14:40:37 166 180
26. Rookie - 105


 Robin Gago
Дек 19 2021, 20:55:54 51 178
27. Amateur - 69


 Ken Neihart
Дек 18 2021, 09:17:29 879 2012
28. Amateur - 70


 Jaime Creel
Дек 17 2021, 06:01:14 1164 1703
29. Rookie - 113


 Anthony Willis
Дек 16 2021, 16:51:29 85 251
30. Amateur - 11


 Alain Routhier
Дек 15 2021, 02:41:39 202 381
31. Amateur - 51


 Jim Williamson
Дек 14 2021, 21:45:17 1227 2069
32. Amateur - 45


 Luc Segers
Дек 14 2021, 18:59:04 1198 2200
33. Rookie - 143


 Gahan Jarvis
Дек 14 2021, 18:17:52 236 647
34. Rookie - 37


 Fer Berraquero
Дек 13 2021, 16:51:54 11 21
35. Pro - 5


 Finn Shaw-McIver
Дек 8 2021, 22:09:05 1005 3183
36. Amateur - 64


 Bron Di Morte
Дек 8 2021, 14:40:53 148 388
37. Rookie - 97


 Genkito Koitiro
Дек 7 2021, 22:05:29 12 55
38. Amateur - 24


 Andre Ramos
Дек 7 2021, 16:01:10 437 699
39. Rookie - 25


 Jasen Brisseaux
Дек 7 2021, 13:37:26 15 4
40. Rookie - 138


 Pavel Petrov
Дек 7 2021, 11:53:42 26 173
41. Pro - 7


 Stratos Filalithis
Дек 4 2021, 20:57:04 177 376
42. Amateur - 55


 Bernard Baczynski
Дек 4 2021, 11:01:45 463 946
43. Rookie - 26


 Florian Zühlke
Дек 3 2021, 13:15:58 142 248
44. Rookie - 21


 Timo Laine
Дек 3 2021, 11:34:12 937 2439
45. Amateur - 13


 Rafal Jurowski
Дек 2 2021, 12:38:11 185 544
46. Rookie - 31


 Bruno Carvalho
Дек 2 2021, 02:10:52 279 878
47. Rookie - 21


 Christian Beaulieu
Дек 1 2021, 21:41:27 476 1196
48. Rookie - 41


 Tim Szot
Дек 1 2021, 21:09:04 599 1196
49. Rookie - 42


 Ralf Meggers
Дек 1 2021, 21:07:04 24 10
50. Amateur - 58


 Earl Hopson
Ное 29 2021, 00:03:29 1247 2136
Страница [12 3 ... 28 29 30 » Брзо оди на страница: