Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Последни менаџери со придобивката

Покажи:

 
Страница [12 3 ... 26026 26027 26028 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Достигнување Постигна
 Djordje ArulicPro - 8Dino
(Учествува во 1000 трки)
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:57:10
 Ionut SerbanescuAmateur - 16Dino
(Учествува во 1000 трки)
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:57:10
 Christophe AlouneAmateur - 14Dino
(Учествува во 1000 трки)
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:57:10
 Georges MichielsAmateur - 75Dino
(Учествува во 1000 трки)
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:57:10
 Guillermo SanchezAmateur - 53Dino
(Учествува во 1000 трки)
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:57:10
 Xico BentoRookie - 11Rookie blue flag wonder
(Ги премина за еден круг сите опоненти во Руки ранг)
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:57:10
 Aleksey KondratenkoMaster - 2Master top pit crew
(Направи го најбрзиот пит стоп во сите групи на Мастер)
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:57:09
 Marcus SandbergPro - 8Pro top racer
(Направи го најбрзото време на извозена трка во сите групи на Про)
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:57:09
 Charles ShawAmateur - 78Amateur top racer
(Направи го најбрзото време на извозена трка во сите групи на Аматери)
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:57:09
 Benson BellPro - 11Pro top qualifier
(Направи го најбрзото квалификациско време во сите групи на Про)
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:57:09
 George AlexandruAmateur - 65Just don't scratch it
(Победи трка во Елите, Мастер или Про со 0 ризици на чиста патека)
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:57:09
 Zoli HorvathAmateur - 70Just don't scratch it
(Победи трка во Елите, Мастер или Про со 0 ризици на чиста патека)
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:57:09
 Kahiro JiroenjiPro - 9Lucky smoker
(Победи трка во Елит, Мастер или Про дури имаш технички проблеми со болидот)
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:57:09
 Giorgos TampakopoulosRookie - 32Rookie storm
(Направи 5 последователни најбрзи круга во сезоната во Руки група)
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:57:09
 Onur GuardianRookie - 34Rookie storm
(Направи 5 последователни најбрзи круга во сезоната во Руки група)
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:57:09
 Simon TroystonRookie - 49Rookie storm
(Направи 5 последователни најбрзи круга во сезоната во Руки група)
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:57:09
 Marco GianniMaster - 5Master executor
(Започна 5 последователни трки од пол-позиција во Мастер група)
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:57:08
 Hakan YildirimPro - 15Pro executor
(Започна 5 последователни трки од пол-позиција во Про група)
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:57:08
 Zbigniew PolakowskiRookie - 17Rookie executor
(Започна 5 последователни трки од пол-позиција во Руки група)
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:57:08
 Matas JonaitisAmateur - 30Berserk Amateur
(Победа во 5 последователни реки во една сезона во Аматер групата)
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:57:08
 Alex ValsecchiRookie - 70Berserk Rookie
(Победа во 5 последователни реки во една сезона во Руки групата)
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:57:08
 Max DonizettiRookie - 10Berserk Rookie
(Победа во 5 последователни реки во една сезона во Руки групата)
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:57:08
 David SmithAmateur - 39Untouchable Amateur
(Победа на 9 трки од сезоната во Аматер групата)
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:57:07
 Roland JakobssonAmateur - 26Untouchable Amateur
(Победа на 9 трки од сезоната во Аматер групата)
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:57:07
 Alessandro FauciRookie - 54Untouchable Rookie
(Победа на 9 трки од сезоната во Руки групата)
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:57:07
 Max DonizettiRookie - 10Untouchable Rookie
(Победа на 9 трки од сезоната во Руки групата)
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:57:07
 Jean LanetRookie - 21Untouchable Rookie
(Победа на 9 трки од сезоната во Руки групата)
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:57:07
 Alessandro FauciRookie - 54Untouchable
(Победа на 9 трки од сезоната во било која група)
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:57:07
 Max DonizettiRookie - 10Untouchable
(Победа на 9 трки од сезоната во било која група)
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:57:07
 Jean LanetRookie - 21Untouchable
(Победа на 9 трки од сезоната во било која група)
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:57:07
 David SmithAmateur - 39Untouchable
(Победа на 9 трки од сезоната во било која група)
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:57:07
 Mick JacksonRookie - 64Traveller
(Учествувај во трките на секоја достапна патека)
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:56:26
 David DiasPro - 13All over the place
(Заврши барем една трка со крајен пласман 1-40)
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:55:57
 Luca MartiniMaster - 5All over the place
(Заврши барем една трка со крајен пласман 1-40)
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:55:57
 Dominiek Van WestEliteWet record breaker
(Извозе нов рекорд на влажна патека на која се веке одржани 3 ГП-а)
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:55:26
 Leonardo CunhaRookie - 83Mr. Whiting
(Победа на една трка која ја започна со погрешни гуми (за дожд или суво))
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:51:16
 Gas ScherRookie - 103Mr. Whiting
(Победа на една трка која ја започна со погрешни гуми (за дожд или суво))
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:51:16
 Mark SkiltonRookie - 37Mr. Whiting
(Победа на една трка која ја започна со погрешни гуми (за дожд или суво))
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:51:16
 Guenom GalfordRookie - 72Mr. Whiting
(Победа на една трка која ја започна со погрешни гуми (за дожд или суво))
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:51:16
 Jo LonneuxRookie - 92Mr. Whiting
(Победа на една трка која ја започна со погрешни гуми (за дожд или суво))
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:51:16
 Aleksander JaraszRookie - 56Mr. Whiting
(Победа на една трка која ја започна со погрешни гуми (за дожд или суво))
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:51:16
 Richard BelmontRookie - 49Mr. Whiting
(Победа на една трка која ја започна со погрешни гуми (за дожд или суво))
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:51:16
 Pierre RocherRookie - 146Mr. Whiting
(Победа на една трка која ја започна со погрешни гуми (за дожд или суво))
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:51:16
 Thomas JenningsRookie - 88Mr. Whiting
(Победа на една трка која ја започна со погрешни гуми (за дожд или суво))
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:51:16
 Peter GarciaRookie - 82Mr. Whiting
(Победа на една трка која ја започна со погрешни гуми (за дожд или суво))
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:51:16
 Милен ЧатовRookie - 4Mr. Whiting
(Победа на една трка која ја започна со погрешни гуми (за дожд или суво))
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:51:16
 Fu HieRookie - 76Mr. Whiting
(Победа на една трка која ја започна со погрешни гуми (за дожд или суво))
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:51:16
 Tassos NeamonitisRookie - 32Mr. Whiting
(Победа на една трка која ја започна со погрешни гуми (за дожд или суво))
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:51:16
 Cedric GermainRookie - 75Mr. Whiting
(Победа на една трка која ја започна со погрешни гуми (за дожд или суво))
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:51:16
 Renan Vinicius Martins MartinsRookie - 139Mr. Whiting
(Победа на една трка која ја започна со погрешни гуми (за дожд или суво))
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:51:16
 Giovanni VizzanoRookie - 81Mr. Whiting
(Победа на една трка која ја започна со погрешни гуми (за дожд или суво))
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:51:16
 Ryan BelangerAmateur - 44Mr. Whiting
(Победа на една трка која ја започна со погрешни гуми (за дожд или суво))
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:51:16
 Gabriel ErricoRookie - 46Mr. Whiting
(Победа на една трка која ја започна со погрешни гуми (за дожд или суво))
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:51:16
 Ajay VakilRookie - 7Mr. Whiting
(Победа на една трка која ја започна со погрешни гуми (за дожд или суво))
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:51:16
 Zip SardiniaRookie - 122Mr. Whiting
(Победа на една трка која ја започна со погрешни гуми (за дожд или суво))
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:51:16
 Spyros KarasRookie - 16Mr. Whiting
(Победа на една трка која ја започна со погрешни гуми (за дожд или суво))
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:51:16
 Norbert SchadRookie - 48Mr. Whiting
(Победа на една трка која ја започна со погрешни гуми (за дожд или суво))
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:51:16
 Enza SchermaRookie - 138Mr. Whiting
(Победа на една трка која ја започна со погрешни гуми (за дожд или суво))
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:51:16
 Mineiro SilvaRookie - 150Mr. Whiting
(Победа на една трка која ја започна со погрешни гуми (за дожд или суво))
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:51:16
 Dale SchipperAmateur - 17Mr. Whiting
(Победа на една трка која ја започна со погрешни гуми (за дожд или суво))
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:51:16
 Alessandro FauciRookie - 54Mr. Whiting
(Победа на една трка која ја започна со погрешни гуми (за дожд или суво))
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:51:16
 Edi MohRookie - 119Mr. Whiting
(Победа на една трка која ја започна со погрешни гуми (за дожд или суво))
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:51:16
 Jarno HohenthalRookie - 98Mr. Whiting
(Победа на една трка која ја започна со погрешни гуми (за дожд или суво))
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:51:16
 Anthony SilvaRookie - 39Mr. Whiting
(Победа на една трка која ја започна со погрешни гуми (за дожд или суво))
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:51:16
 Kalin HristovAmateur - 7Mr. Whiting
(Победа на една трка која ја започна со погрешни гуми (за дожд или суво))
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:51:16
 Matt ParkerPro - 20Mr. Whiting
(Победа на една трка која ја започна со погрешни гуми (за дожд или суво))
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:51:16
 Kahiro JiroenjiPro - 9Mr. Whiting
(Победа на една трка која ја започна со погрешни гуми (за дожд или суво))
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:51:16
 Filipe CardosoAmateur - 48Mr. Whiting
(Победа на една трка која ја започна со погрешни гуми (за дожд или суво))
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:51:16
 Rodrigo MarianoRookie - 23Mr. Whiting
(Победа на една трка која ја започна со погрешни гуми (за дожд или суво))
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:51:16
 Predrag KantorAmateur - 45Mr. Whiting
(Победа на една трка која ја започна со погрешни гуми (за дожд или суво))
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:51:16
 Alex MelRookie - 86Mr. Whiting
(Победа на една трка која ја започна со погрешни гуми (за дожд или суво))
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:51:16
 Antonello LonghiRookie - 145Mr. Whiting
(Победа на една трка која ја започна со погрешни гуми (за дожд или суво))
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:51:16
 Mariana IwanowskiRookie - 135Mr. Whiting
(Победа на една трка која ја започна со погрешни гуми (за дожд или суво))
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:51:16
 Sara LingreyRookie - 117Mr. Whiting
(Победа на една трка која ја започна со погрешни гуми (за дожд или суво))
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:51:16
 Alexandre ProstPro - 2Mr. Whiting
(Победа на една трка која ја започна со погрешни гуми (за дожд или суво))
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:51:16
 Stefano MeleRookie - 85Mr. Whiting
(Победа на една трка која ја започна со погрешни гуми (за дожд или суво))
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:51:16
 Juan FariasAmateur - 21Mr. Whiting
(Победа на една трка која ја започна со погрешни гуми (за дожд или суво))
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:51:16
 Nuno SousaAmateur - 41Mr. Whiting
(Победа на една трка која ја започна со погрешни гуми (за дожд или суво))
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:51:16
 Douglas HenriquesRookie - 126Mr. Whiting
(Победа на една трка која ја започна со погрешни гуми (за дожд или суво))
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:51:16
 Zoli HorvathAmateur - 70Mr. Whiting
(Победа на една трка која ја започна со погрешни гуми (за дожд или суво))
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:51:16
 Daniel KnightAmateur - 2Mr. Whiting
(Победа на една трка која ја започна со погрешни гуми (за дожд или суво))
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:51:16
 Marco AzevedoAmateur - 27Mr. Whiting
(Победа на една трка која ја започна со погрешни гуми (за дожд или суво))
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:51:16
 Manuel CapelliRookie - 53Mr. Whiting
(Победа на една трка која ја започна со погрешни гуми (за дожд или суво))
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:51:16
 Gabriel LimaRookie - 73Mr. Whiting
(Победа на една трка која ја започна со погрешни гуми (за дожд или суво))
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:51:16
 Ábel TóthRookie - 133Mr. Whiting
(Победа на една трка која ја започна со погрешни гуми (за дожд или суво))
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:51:16
 David SilvaRookie - 61Mr. Whiting
(Победа на една трка која ја започна со погрешни гуми (за дожд или суво))
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:51:16
 Stefano De CamillisRookie - 112Mr. Whiting
(Победа на една трка која ја започна со погрешни гуми (за дожд или суво))
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:51:16
 Matt StewartAmateur - 72Mr. Whiting
(Победа на една трка која ја започна со погрешни гуми (за дожд или суво))
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:51:16
 Zbigniew PolakowskiRookie - 17Mr. Whiting
(Победа на една трка која ја започна со погрешни гуми (за дожд или суво))
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:51:16
 Paul PinheiroRookie - 97Mr. Whiting
(Победа на една трка која ја започна со погрешни гуми (за дожд или суво))
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:51:16
 Dave MorrisPro - 22Mr. Whiting
(Победа на една трка која ја започна со погрешни гуми (за дожд или суво))
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:51:16
 Töttös DaniRookie - 42Mr. Whiting
(Победа на една трка која ја започна со погрешни гуми (за дожд или суво))
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:51:16
 Aaron DancerRookie - 33Mr. Whiting
(Победа на една трка која ја започна со погрешни гуми (за дожд или суво))
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:51:16
 Michael HollidayRookie - 27Mr. Whiting
(Победа на една трка која ја започна со погрешни гуми (за дожд или суво))
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:51:16
 Chris ChapmanRookie - 66Mr. Whiting
(Победа на една трка која ја започна со погрешни гуми (за дожд или суво))
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:51:16
 Guilherme FerreroRookie - 8Mr. Whiting
(Победа на една трка која ја започна со погрешни гуми (за дожд или суво))
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:51:16
 Diogo RibeiroRookie - 84Mr. Whiting
(Победа на една трка која ја започна со погрешни гуми (за дожд или суво))
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:51:16
 Bartłomiej GrałekRookie - 132Mr. Whiting
(Победа на една трка која ја започна со погрешни гуми (за дожд или суво))
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:51:16
 Jouni TolvanenPro - 13Mr. Whiting
(Победа на една трка која ја започна со погрешни гуми (за дожд или суво))
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:51:16
 Frederic Van RossumRookie - 68Mr. Whiting
(Победа на една трка која ја започна со погрешни гуми (за дожд или суво))
Сезона 96, Трка 11
Вчера во 21:51:16
Страница [12 3 ... 26026 26027 26028 » Брзо оди на страница: