Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Последни екипни достигнувања
 
Страница [12 3 ... 65 66 67 » Брзо оди на страница:
Достигнување Лого на тимот Име на тимот Постигна
Contributors
(Се трка со 10 менаџери кои имаат супортер кредити)
Supersonic TurtlesСезона 83, Трка 13
Сеп 10 2021, 21:33:16
Loyalty
(Зачувана е истата поставка од исти 10 тимски членови во изминатите 10 сезони)
Hangover INC.Сезона 83, Трка 12
Сеп 7 2021, 22:09:50
Elite podium invaders
(Имате 3 членови на екипата што се на подиум во Елит ранг во иста трка)
Jaguar RacingСезона 83, Трка 12
Сеп 7 2021, 22:09:50
Amateur hitchhikers
(Ги имате сите 10 членови во Аматер ранг или повисок)
Jordan RacingСезона 83, Трка 7
Авг 20 2021, 22:01:07
Full house
(Сите 10 места во екипата се пополнети)
KRD Inhuman GTСезона 83, Трка 4
Авг 10 2021, 16:55:54
Contributors
(Се трка со 10 менаџери кои имаат супортер кредити)
CZECH OLD LIONS ACADEMYСезона 83, Трка 3
Авг 6 2021, 21:55:00
Knockout cup taste
(Придонесе за екипата во нокаут Купот)
Anadolu CanavarlarıСезона 83, Трка 2
Авг 3 2021, 21:54:09
Knockout cup taste
(Придонесе за екипата во нокаут Купот)
Hungarian Crown 8Сезона 83, Трка 2
Авг 3 2021, 21:54:09
Loyalty
(Зачувана е истата поставка од исти 10 тимски членови во изминатите 10 сезони)
Amazonas Brasil Racing IСезона 83, Трка 2
Авг 3 2021, 21:54:09
Full house
(Сите 10 места во екипата се пополнети)
Austrian Racing-ClubСезона 83, Трка 1
Јул 29 2021, 09:05:24
Elite presence
(Има барем еден менаџер кој се натпреварува во Елите)
Kites!Сезона 83, Трка 1
Јул 30 2021, 22:29:45
Team champions
(Го победи екипното првенство и шампионат)
Nuvolari PiratesСезона 82, Трка 17
Јул 23 2021, 22:03:06
Loyalty
(Зачувана е истата поставка од исти 10 тимски членови во изминатите 10 сезони)
ASTERIX Racing Сезона 82, Трка 14
Јул 13 2021, 21:56:22
Fruitful harvest
(Поентираше најмалку 60 екипни бодови во една трка)
Nuvolari PiratesСезона 82, Трка 13
Јул 9 2021, 21:38:17
Full house
(Сите 10 места во екипата се пополнети)
De Zwarte HaanСезона 82, Трка 10
Јун 29 2021, 14:40:37
Full house
(Сите 10 места во екипата се пополнети)
OCA ZandvoortСезона 82, Трка 4
Јун 8 2021, 17:05:37
Knockout cup taste
(Придонесе за екипата во нокаут Купот)
Sjaan Titaan RacersСезона 82, Трка 2
Јун 1 2021, 22:08:16
Knockout cup taste
(Придонесе за екипата во нокаут Купот)
Quattro MotorsportСезона 82, Трка 2
Јун 1 2021, 22:08:16
Amateur hitchhikers
(Ги имате сите 10 членови во Аматер ранг или повисок)
ThE InViSiBLe ReBiRTHСезона 82, Трка 2
Јун 1 2021, 22:08:16
Elite presence
(Има барем еден менаџер кој се натпреварува во Елите)
IMR FAST IlMaialinoRampanteСезона 82, Трка 1
Мај 28 2021, 21:50:46
Pro hitchhikers
(Ги иматe 10 членови во ПРО или повисок ранг)
IMR FAST IlMaialinoRampanteСезона 82, Трка 1
Мај 28 2021, 21:50:47
Amateur hitchhikers
(Ги имате сите 10 членови во Аматер ранг или повисок)
MRT Guerreros AztecasСезона 82, Трка 1
Мај 28 2021, 21:50:47
Amateur hitchhikers
(Ги имате сите 10 членови во Аматер ранг или повисок)
Nitrous F3 RacingСезона 82, Трка 1
Мај 28 2021, 21:50:47
Amateur hitchhikers
(Ги имате сите 10 членови во Аматер ранг или повисок)
British Racing PartnershipСезона 82, Трка 1
Мај 28 2021, 21:50:47
Amateur hitchhikers
(Ги имате сите 10 членови во Аматер ранг или повисок)
Racing Kratos GammaСезона 82, Трка 1
Мај 28 2021, 21:50:47
Contributors
(Се трка со 10 менаџери кои имаат супортер кредити)
BrabhamСезона 81, Трка 17
Мај 21 2021, 22:24:12
Endurance team
(Заврши ја сезоната на 1во место во комбинирано една голема трка на тимски ранг)
French Kiss - FRA 17Сезона 81, Трка 17
Мај 21 2021, 22:31:00
Full house
(Сите 10 места во екипата се пополнети)
Slovak National Team AcademyСезона 81, Трка 9
Апр 21 2021, 18:42:02
Full house
(Сите 10 места во екипата се пополнети)
Nitrous F3 RacingСезона 81, Трка 8
Апр 20 2021, 21:17:30
Full house
(Сите 10 места во екипата се пополнети)
Beer Brothers LTСезона 81, Трка 3
Апр 2 2021, 18:28:16
Full house
(Сите 10 места во екипата се пополнети)
Electric CarСезона 81, Трка 2
Мар 26 2021, 22:26:47
Full house
(Сите 10 места во екипата се пополнети)
Racing Kratos GammaСезона 81, Трка 2
Мар 29 2021, 22:26:48
Knockout cup taste
(Придонесе за екипата во нокаут Купот)
CL-DNF RacingСезона 81, Трка 2
Мар 30 2021, 21:59:28
Knockout cup taste
(Придонесе за екипата во нокаут Купот)
Your rivals ;) 2 Сезона 81, Трка 2
Мар 30 2021, 21:59:28
Loyalty
(Зачувана е истата поставка од исти 10 тимски членови во изминатите 10 сезони)
Folgore Racing TeamСезона 81, Трка 2
Мар 30 2021, 21:59:28
Full house
(Сите 10 места во екипата се пополнети)
PLOP Motorsport - Racing-TeamСезона 81, Трка 1
Мар 24 2021, 21:47:47
Elite presence
(Има барем еден менаџер кој се натпреварува во Елите)
VR46 RossoСезона 81, Трка 1
Мар 26 2021, 22:04:14
Loyalty
(Зачувана е истата поставка од исти 10 тимски членови во изминатите 10 сезони)
Blue SupernovaСезона 80, Трка 14
Мар 9 2021, 22:17:18
Full house
(Сите 10 места во екипата се пополнети)
VIPER ACADEMYСезона 80, Трка 7
Фев 10 2021, 19:08:08
Full house
(Сите 10 места во екипата се пополнети)
Peru Racing IIСезона 80, Трка 4
Фев 2 2021, 14:24:29
Knockout cup taste
(Придонесе за екипата во нокаут Купот)
IMR FARM IlMaialinoRampanteСезона 80, Трка 2
Јан 26 2021, 21:53:43
Knockout cup taste
(Придонесе за екипата во нокаут Купот)
Brute ForceСезона 80, Трка 2
Јан 26 2021, 21:53:43
Loyalty
(Зачувана е истата поставка од исти 10 тимски членови во изминатите 10 сезони)
Versant RacingСезона 80, Трка 2
Јан 26 2021, 21:53:43
Loyalty
(Зачувана е истата поставка од исти 10 тимски членови во изминатите 10 сезони)
\ō͡≡o˞̶Сезона 80, Трка 2
Јан 26 2021, 21:53:43
Amateur hitchhikers
(Ги имате сите 10 членови во Аматер ранг или повисок)
Italian AcademyСезона 80, Трка 1
Јан 22 2021, 21:54:02
Amateur hitchhikers
(Ги имате сите 10 членови во Аматер ранг или повисок)
Slovak National TeamСезона 80, Трка 1
Јан 22 2021, 21:54:02
Amateur hitchhikers
(Ги имате сите 10 членови во Аматер ранг или повисок)
Ogunjobi RacingСезона 80, Трка 1
Јан 22 2021, 21:54:02
Amateur hitchhikers
(Ги имате сите 10 членови во Аматер ранг или повисок)
CZECH OLD LIONSСезона 80, Трка 1
Јан 22 2021, 21:54:02
Amateur hitchhikers
(Ги имате сите 10 членови во Аматер ранг или повисок)
Escudería Don Froilán GonzálezСезона 80, Трка 1
Јан 22 2021, 21:54:02
Amateur hitchhikers
(Ги имате сите 10 членови во Аматер ранг или повисок)
★ SN Racing β ★Сезона 80, Трка 1
Јан 22 2021, 21:54:02
Страница [12 3 ... 65 66 67 » Брзо оди на страница: