Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Најпопуларни бои на болидите

Прикажи:

 
Страница [12 3 ... 8 9 10 » Брзо оди на страница:
# Бои на болидот Детален преглед Опис Менаџери
1. - Jordan EJ15 - 2005 264
2. Alpine A521 240
3. - Alfa generic - 1984 / 85 214
4. Generic GPRO 212
5. Williams Mercedes FW42 192
6. Aston Martin AMR21 189
7. Alfa Romeo C41 158
8. - Generic white livery 155
9. - Honda RA106 - 2006 152
10. - Black GPRO-er 2009 145
11. Red Arrows SF21 144
12. McLaren Renault MCL34 139
13. - Sauber C24 - 2005 134
14. McLaren MCL35M 132
15. Williams FW43B 132
16. Red Bull RB16B 131
17. Red Arrows SF90 127
18. Mercedes W12 125
19. - Black GPRO-er - 2008 116
20. - Arrows a21 - 2000 105
21. RedArrows SF71H - Vettel 103
22. Red Arrows SF1000 96
23. McLaren-Honda MCL32 - Alonso 94
24. Alfa Romeo Sauber Red Arrows C38 91
25. Mercedes-AMG F1 W11 EQ Power+ 84
26. Alfa Romeo Sauber RedArrow C37 - Leclerc 83
27. RedArrows SF71H - Raikkonen 82
28. Alpha Tauri AT02 81
29. Generic black livery 80
30. RedArrows SF70H - Raikkonen 80
31. RedArrows SF70H - Vettel 77
32. Mercedes F1 W09 - Hamilton 77
33. Alfa Romeo Sauber RedArrow C37 - Ericsson 77
34. Red Bull Renault RB14 - Verstappen 74
35. Racing Point BWT Mercedes RP20 74
36. Haas Red Arrows VF-19 73
37. Alpha Tauri Honda AT01 72
38. Red Bull Honda RB15 71
39. Renault RS20 64
40. Mercedes F1 W08 - Hamilton 63
41. McLaren Renault MCL33 - Alonso 62
42. Alfa Romeo Red Arrows C39 62
43. Mercedes F1 W10 56
44. McLaren-Honda MCL32 - Vandoorne 54
45. Red Bull Honda RB16 54
46. Haas VF-21 53
47. Haas-RedArrows VF-17 - Grosjean 51
48. McLaren Renault MCL35 50
49. Red Bull-TAG Heuer RB13 - Verstappen 49
50. Williams-Mercedes FW40 - Massa 49
51. Sauber-RedArrows C36 - Wehrlein 49
52. Williams Mercedes FW43 48
53. Red Bull Renault RB14 - Ricciardo 46
54. Renault R.S.19 46
55. Toro Rosso Honda STR14 46
56. Mercedes F1 W08 - Bottas 45
57. Sauber-RedArrows C36 - Ericsson 45
58. Force India Mercedes VJM11 - Perez 45
59. Renault R.S.18 - Hulkenberg 45
60. McLaren Renault MCL33 - Vandoorne 45
61. Toro Rosso-Renault STR12 - Sainz 44
62. Renault RS17 - Hulkenberg 44
63. Williams Mercedes FW41 - Stroll 44
64. Force India-Mercedes VJM10 - Perez 43
65. Williams Mercedes FW41 - Sirotkin 42
66. Renault RS17 - Palmer 41
67. Mercedes F1 W09 - Bottas 41
68. Force India Mercedes VJM11 - Ocon 41
69. Toro Rosso Honda STR13 - Gasly 41
70. Renault R.S.18 - Sainz Jr 41
71. Haas RedArrow VF-18 - Grosjean 41
72. Red Bull-TAG Heuer RB13 - Ricciardo 40
73. Haas Red Arrows VF-20 39
74. Haas-RedArrows VF-17 - Magnussen 37
75. Toro Rosso Honda STR13 - Hartley 37
76. Toro Rosso-Renault STR12 - Kvjat 36
77. Haas RedArrow VF-18 - Magnussen 36
78. Force India-Mercedes VJM10 - Ocon 35
79. Racing Point Mercedes RP19 34
80. Williams-Mercedes FW40 - Stroll 33
81. Italy 21
82. McLaren MP4-4 - 1988 17
83. France 14
84. Hungary 12
85. Portugal 12
86. United States 12
87. Spain 11
88. - Renault R25 - 2005 10
89. - LT F-1 Team (Team livery) 10
90. Scirocco (Team livery) 10
91. - Three Crowns (Team livery) 10
92. PSC pilou-scuderia (Team livery) 10
93. - The Special One (Team livery) 10
94. HELLENIC FORCES 13 (Team livery) 10
95. Gulf Porsche Racing (Team livery) 10
96. Raging Rabbits (Team livery) 10
97. Supersonic Turtles (Team livery) 10
98. Cavalli Malati (Team livery) 10
99. Jaguar Racing (Team livery) 10
100. French Kiss - FRA 4 (Team livery) 10
Страница [12 3 ... 8 9 10 » Брзо оди на страница: