Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Најмногу лојални тимски членови
 
Страница [12 3 ... 46 47 48 » Брзо оди на страница:
# Име на менаџер Група Име на тимот Се придружи Трки со екипата
1. Brian O Neal Amateur - 4 American Aggression Racing Сезона 1, Трка 1 1409
2. Ken O Neal Amateur - 66 American Aggression Racing Сезона 1, Трка 1 1409
3. Steven Hill Amateur - 75 Inter-Continental F1 Team Сезона 1, Трка 1 1409
4. Martijn Rip Rookie - 114 The Flying Dutchmen Сезона 1, Трка 1 1409
5. Aleksej Sutkin Pro - 3 Whiskey & Cigars - Old School Сезона 1, Трка 1 1409
6. Ivan Ankov Amateur - 70 Chorbadjiyski Chushki Сезона 1, Трка 2 1408
7. Juan Manuel Martinez Sanchez Amateur - 21 Racing4Spain Сезона 1, Трка 4 1406
8. Nuno Vicente Master - 4 The Special One Сезона 3, Трка 1 1375
9. Marcin Żak Elite Polish Racing Team Сезона 3, Трка 11 1365
10. Hannu Juhola Amateur - 14 Sauna Racing Сезона 4, Трка 15 1344
11. Mantas Ramanauskas Amateur - 34 Lithuanian Apples Team Сезона 7, Трка 1 1307
12. Zoltán Frühzeitig Rookie - 131 Trabant Scuderia F1 Сезона 7, Трка 6 1302
13. Dmitri Kondrat Pro - 13 Maximum Overdrive Сезона 7, Трка 14 1294
14. Evaldas Ruseckas Master - 5 Lithuanian Apples Team Сезона 8, Трка 1 1290
15. Stefan Voggenreither Rookie - 4 Groinkpff! Сезона 8, Трка 7 1284
16. Kyriacos Vasilottos Rookie - 51 Greek Racing Team Сезона 9, Трка 15 1259
17. Glen Lockwood Amateur - 35 Inter-Continental F1 Team Сезона 10, Трка 1 1256
18. Tomi Kaartinen Master - 1 JButton Racing Сезона 10, Трка 6 1251
19. Jani Syrjäläinen Master - 1 JButton Racing Сезона 10, Трка 6 1251
20. Toni Söyrinki Pro - 23 Association*ONE*Europe Сезона 10, Трка 12 1245
21. Tommi Turakainen Amateur - 39 Rautakourat Сезона 11, Трка 1 1239
22. Terry West Rookie - 46 cobra racing Сезона 11, Трка 4 1236
23. Chitral Gandhi Amateur - 69 Indian Express Сезона 11, Трка 5 1235
24. Zoltán Zsifkó Pro - 21 Forza Alfa Сезона 11, Трка 6 1234
25. Cristian Iorga1 Rookie - 39 Groinkpff! Сезона 11, Трка 7 1233
26. Marcin Milczarek Pro - 19 SWoS Team F1 Сезона 12, Трка 1 1222
27. Roger Rose Rookie - 60 Hesketh Racing Сезона 12, Трка 3 1220
28. Michele Vaglini Rookie - 116 Scuderia Italia Сезона 12, Трка 8 1215
29. Atis Praudins Master - 4 Tiger Racing Сезона 13, Трка 1 1205
30. Michal Szopinski Master - 3 van Popta Bad Boys Racing Сезона 13, Трка 3 1203
31. Roland Láng Rookie - 94 Carpathia F1 Team Сезона 13, Трка 9 1197
32. Juris Landsbergs Amateur - 78 Red White Red Grand Сезона 14, Трка 2 1187
33. Saulius Milesinas Amateur - 22 buryme.net Сезона 14, Трка 5 1184
34. Nuno Jorge Rookie - 39 Ganda Prix Efium Team Сезона 14, Трка 5 1184
35. Michał Faraś Amateur - 63 Inter-Continental F1 Team Сезона 14, Трка 9 1180
36. Andrej Rilke Master - 2 Digital F1 Team Помеѓу С14 и С15 1171
37. Neville Turnbull Rookie - 16 Flying Monkeys Сезона 15, Трка 1 1171
38. Ivan Petrovski Rookie - 149 Leska Racing LR003 Сезона 15, Трка 1 1171
39. Marko Radakovic Amateur - 67 Digital F1 Team Сезона 15, Трка 1 1171
40. Jamie Hibbert Amateur - 75 Britpack Racers Сезона 15, Трка 1 1171
41. John Parkinson Amateur - 73 Flying Monkeys Сезона 15, Трка 2 1170
42. Marek Wasilewski Pro - 24 Out of the race Сезона 15, Трка 6 1166
43. Carlos Vieira Jr Amateur - 9 The Overtakers Сезона 15, Трка 10 1162
44. Jimmy De Roy Amateur - 23 Whiskey & Cigars - Old School Сезона 15, Трка 16 1156
45. Uwe Jäkel Rookie - 19 F1 Diamonds Сезона 16, Трка 2 1153
46. Cesar Rivas Amateur - 27 Inter-Continental F1 Team Сезона 16, Трка 2 1153
47. Matthew Smith Pro - 12 American Aggression Racing Сезона 17, Трка 1 1137
48. Nuno Oliveira Amateur - 53 *** GPRO Portugal *** Сезона 17, Трка 1 1137
49. Sheri Bauers Rookie - 72 Strength & Honour Сезона 17, Трка 1 1137
50. Evaldas Kurmis Pro - 8 GAME OVER Сезона 17, Трка 3 1135
51. David Blager Rookie - 60 American Eagles Сезона 17, Трка 15 1123
52. Zsolt Latinovits Amateur - 58 Carpathia F1 Team Сезона 18, Трка 1 1120
53. Jilsepe Oliveira Pro - 1 Brazilian Stars Сезона 18, Трка 10 1111
54. Michael Armbruster Amateur - 12 van Popta Racing Сезона 18, Трка 10 1111
55. Leonardo Correa Rookie - 124 Brazilian Stars Сезона 18, Трка 11 1110
56. Duong Cuong Pro - 17 Upward Bound Nitrogen Сезона 18, Трка 11 1110
57. Bruna Carneiro Pro - 8 Ganda Prix Efium Team Сезона 19, Трка 1 1103
58. Makis Katsoulas Master - 3 Red S Racing Сезона 19, Трка 1 1103
59. Marko Stojčev Amateur - 77 Serbian Racing Academy Сезона 19, Трка 1 1103
60. Jim Williamson Amateur - 51 The Gentleman's Club Сезона 19, Трка 1 1103
61. Michel Lemaire Amateur - 55 Volkswagen Racing Сезона 19, Трка 15 1089
62. Luc Grosdent Rookie - 125 LIGIER MATRA SPORT FRA23 Сезона 19, Трка 17 1087
63. Ivan Andjelic Pro - 20 Digital F1 Team Сезона 19, Трка 17 1087
64. Pedro Nazaré Amateur - 75 STORM Drivers Сезона 20, Трка 1 1086
65. Alex Holland Elite Ignition Сезона 20, Трка 1 1086
66. Rui Morais Amateur - 27 STORM Drivers Сезона 20, Трка 1 1086
67. Joao Carlos Amateur - 13 STORM Drivers Сезона 20, Трка 1 1086
68. Oleksa Vyshnivsky Pro - 12 Upward Bound Nitrogen Сезона 20, Трка 1 1086
69. Lubos Kasicky Amateur - 19 SLOVAK RACING TEAM Сезона 20, Трка 1 1086
70. Manuel Carneiro Rookie - 108 ..:: PT Racing ::.. Сезона 20, Трка 2 1085
71. Turcuta Marian Amateur - 69 STEJARII ROMANIEI Сезона 20, Трка 12 1075
72. Juka Celeghini Rookie - 127 COPERSUCAR F1 Team Сезона 21, Трка 1 1069
73. Radek Czech2 Amateur - 64 Polish Racing Team Сезона 21, Трка 1 1069
74. Neyko Ivanov Amateur - 47 Ayrton Senna Сезона 21, Трка 1 1069
75. Olli Tamminen Pro - 24 Association*ONE*Europe Сезона 21, Трка 1 1069
76. Joao Custodio Amateur - 22 Vaillante GPRO Team Сезона 21, Трка 2 1068
77. Ivan Salfa Amateur - 15 LEGION - XIII Сезона 21, Трка 3 1067
78. Buia Liviu Rookie - 104 Romanian Dream Team Сезона 21, Трка 4 1066
79. Mindaugas Advilonis Rookie - 81 Red White Red Academy Сезона 21, Трка 14 1056
80. Rafal Celejewski Master - 5 Ignition Сезона 21, Трка 17 1053
81. Massimiliano Fregni Amateur - 64 F1 Italian Racing Team Сезона 22, Трка 1 1052
82. George Petu Amateur - 43 GP Races Сезона 22, Трка 1 1052
83. Dusan Ajzenbajser Amateur - 57 O.Z.I.R.I.S. Racing Team Помеѓу С21 и С22 1052
84. Jaime Creel Amateur - 70 Guacamole racing team Сезона 22, Трка 1 1052
85. Irfan Tungau Rookie - 21 Geng Bas Sekolah (G.B.S) Сезона 22, Трка 3 1050
86. Mark Yates Amateur - 43 PISTON Performance Сезона 22, Трка 5 1048
87. Daniel Martiarena Amateur - 55 14 Argentina Competición Сезона 22, Трка 5 1048
88. Rimantas Sagatas2 Elite Tiger Racing Сезона 22, Трка 10 1043
89. Lazaros Spiliopoulos Pro - 1 OLYMPUS Racing Сезона 23, Трка 1 1035
90. Darek Kolodziejski Amateur - 18 Out of the race Сезона 23, Трка 1 1035
91. James Connelly Rookie - 92 Ochaye Thanoo F1 Сезона 23, Трка 1 1035
92. Adrián Velický Rookie - 25 Eccentric Spirit Racing Team Сезона 23, Трка 1 1035
93. Tim Wagner Pro - 6 Versant Racing Сезона 23, Трка 1 1035
94. Filip Cristian Pro - 7 ROMANIA TEAM ~~ F1 ~~ Сезона 23, Трка 3 1033
95. Anatoli Zvaigznitis Amateur - 80 Red White Red Academy Сезона 23, Трка 7 1029
96. Daniel Roque Amateur - 78 ESCUDERIA FANGIO Сезона 23, Трка 8 1028
97. Vadim Podrez Amateur - 26 Red White Red Academy Сезона 23, Трка 12 1024
98. Matt Everingham Amateur - 65 Brabham GPRO Сезона 23, Трка 13 1023
99. Javier Fagil Amateur - 65 Spanish Revolution Сезона 23, Трка 14 1022
100. Rafael Mantovani Amateur - 56 Team Edifice Сезона 23, Трка 14 1022
Страница [12 3 ... 46 47 48 » Брзо оди на страница: