Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите менаџери со слика
 
Страница [12 3 ... 240 241 242 » Брзо оди на страница:
# Група Слика Име на менаџер Прикачена Трки Поени
1. Rookie - 32  Fabio GoncalvesЈан 21 2022, 18:08:01 1 0
2. Amateur - 44  Steven KoningЈан 20 2022, 10:49:15 37 153
3. Rookie - 120  José BolívarЈан 19 2022, 22:24:33 784 1531
4. Rookie - 138  André JuniorЈан 19 2022, 05:09:52 5 3
5. Amateur - 10  Vlad OneaЈан 19 2022, 00:21:53 177 225
6. Rookie - 102  Evandro MacedoЈан 17 2022, 17:01:19 261 459
7. Rookie - 28  Relu GiolЈан 17 2022, 15:22:07 2 0
8. Rookie - 110  Peter Labuš jrЈан 12 2022, 20:06:48 64 106
9. Rookie - 101  Luigi LuccariniЈан 12 2022, 11:40:03 6 0
10. Pro - 4  Dmitrij PolikarpovЈан 10 2022, 21:16:28 901 1011
11. Amateur - 12  Alessandro GioveЈан 10 2022, 19:24:40 286 532
12. Rookie - 70  Lehir Carlos CabralЈан 9 2022, 22:11:28 3 0
13. Rookie - 63  Christian RamirezЈан 9 2022, 22:11:27 259 831
14. Pro - 23  Deepak KarЈан 6 2022, 11:38:54 1096 2020
15. Rookie - 77  Vladimír PavlasЈан 5 2022, 23:52:04 6 8
16. Amateur - 17  Carl KeatingЈан 5 2022, 15:29:56 76 175
17. Rookie - 44  Evgeny LositskyЈан 4 2022, 23:14:26 90 86
18. Rookie - 3  Kaio AndradeЈан 4 2022, 22:50:09 86 256
19. Rookie - 91  Sonny LongЈан 4 2022, 16:31:13 37 31
20. Master - 3  Brigitta BalázsiЈан 4 2022, 16:31:11 620 983
21. Rookie - 44  Luis PadilhaЈан 4 2022, 15:46:17 158 78
22. Rookie - 77  Damien HamelinЈан 3 2022, 12:01:00 98 206
23. Rookie - 45  Berkay KaracanЈан 3 2022, 01:39:05 0 0
24. Rookie - 109  Simon Van MeegdenburgЈан 3 2022, 01:37:17 71 259
25. Rookie - 138  Mimomobil JefgomesЈан 2 2022, 19:28:41 4 0
26. Rookie - 71  Paulo Pinto1Дек 31 2021, 18:56:06 894 2630
27. Amateur - 62  Darren BrownДек 31 2021, 16:56:28 369 577
28. Rookie - 123  Eddy VerschurenДек 31 2021, 14:23:01 606 1229
29. Rookie - 137  Mark Van LokvenДек 29 2021, 19:32:37 6 0
30. Pro - 8  Jack WemyssДек 29 2021, 15:41:03 781 1779
31. Rookie - 44  Alex MartínezДек 29 2021, 03:23:11 7 43
32. Pro - 10  Gareth GriffithsДек 28 2021, 23:56:33 559 925
33. Amateur - 44  Quim RieraДек 28 2021, 22:14:38 470 2264
34. Rookie - 121  Lukáš RychlíkДек 28 2021, 18:47:12 185 578
35. Amateur - 54  Bob ChristensenДек 28 2021, 18:20:56 378 507
36. Rookie - 85  Andre Lucas MoraisДек 28 2021, 17:18:05 297 496
37. Amateur - 42  Leonardo PullolДек 28 2021, 03:18:45 1037 848
38. Amateur - 13  Rafal JurowskiДек 27 2021, 12:02:18 185 544
39. Amateur - 64  Miguel RibeiroДек 27 2021, 04:14:12 57 203
40. Amateur - 9  Sara LingreyДек 27 2021, 02:57:33 91 235
41. Amateur - 8  Ivan RobertiДек 26 2021, 22:58:24 388 866
42. Amateur - 3  Shannon PetersДек 26 2021, 02:43:09 76 172
43. Amateur - 38  Geoff ToddДек 25 2021, 21:43:22 1369 2602
44. Pro - 14  Joaquín Pérez CanoДек 24 2021, 16:28:35 70 265
45. Amateur - 13  João BoscoДек 24 2021, 15:49:09 64 167
46. Pro - 5  Edwin CarlierДек 24 2021, 13:47:28 1035 2102
47. Rookie - 33  Rodrigo CamposДек 24 2021, 05:07:44 469 779
48. Pro - 13  Goran SlunjskiДек 24 2021, 02:15:00 793 2289
49. Rookie - 106  Geraldas JurkevičiusДек 23 2021, 21:52:10 53 200
50. Amateur - 4  Luis SantosДек 23 2021, 16:08:38 355 778
51. Rookie - 2  Rejean PitreДек 23 2021, 15:27:43 301 693
52. Master - 5  Luke FrostДек 23 2021, 15:24:51 833 2564
53. Pro - 19  Daniel AndradeДек 23 2021, 15:24:50 884 1812
54. Rookie - 112  Anders SandbergДек 23 2021, 15:24:48 237 547
55. Elite  Jose FilipeДек 23 2021, 11:36:13 1247 2464
56. Master - 4  Nuno VicenteДек 23 2021, 11:36:09 1440 2411
57. Amateur - 40  Juan PereyraДек 22 2021, 22:55:08 755 1649
58. Master - 5  Luis FerreiraДек 22 2021, 15:59:23 1234 1777
59. Rookie - 134  Ricardo SzaszДек 22 2021, 15:59:21 54 171
60. Rookie - 2  Bo AvrettДек 21 2021, 18:48:04 17 1
61. Retired  Dreser DeviantДек 20 2021, 20:18:44 1 0
62. Rookie - 50  Bjorn ResselerДек 20 2021, 15:31:07 8 15
63. Rookie - 17  William LockeДек 19 2021, 20:02:19 54 189
64. Rookie - 62  Yvgeny KonradДек 19 2021, 14:22:03 3 5
65. Rookie - 34  Ľubomír LysíkДек 18 2021, 23:54:27 8 13
66. Rookie - 76  Fredje FrederiekДек 18 2021, 14:13:42 4 2
67. Amateur - 75  Alfred MusilДек 18 2021, 14:13:34 1186 2236
68. Pro - 14  Mario HernandezДек 17 2021, 16:51:24 488 839
69. Pro - 13  Fabrice Van DammeДек 17 2021, 15:37:16 1123 1923
70. Amateur - 11  Vlad BezrukovДек 16 2021, 17:53:36 77 86
71. Rookie - 139  Luka PospišДек 16 2021, 11:38:05 10 47
72. Rookie - 58  Cris CudosДек 14 2021, 22:43:38 9 7
73. Pro - 7  Rodrigo MarinoДек 14 2021, 17:38:11 257 368
74. Amateur - 45  Luc SegersДек 14 2021, 15:57:50 1198 2200
75. Rookie - 19  Chris HanusДек 14 2021, 15:56:54 23 10
76. Pro - 3  Maurício JacksonДек 14 2021, 15:56:52 656 1447
77. Rookie - 40  Diego NajeraДек 13 2021, 21:22:44 242 634
78. Rookie - 63  Giorgos PapadakisДек 13 2021, 16:47:37 49 69
79. Master - 4  Miklós GálДек 13 2021, 15:23:42 161 336
80. Rookie - 28  Zdenek PrecechtelДек 13 2021, 11:36:41 755 743
81. Amateur - 30  Marcos AmaralДек 13 2021, 00:58:24 133 66
82. Rookie - 129  Yaqab ApharimДек 12 2021, 23:02:13 38 76
83. Retired  Paulo JuniorДек 12 2021, 03:11:11 107 242
84. Amateur - 54  Andreas AubramДек 12 2021, 00:40:53 76 128
85. Rookie - 65  Marcio José MartinelliДек 12 2021, 00:40:51 208 369
86. Retired  Feri KubischДек 11 2021, 14:34:33 1 0
87. Rookie - 73  Brian SayleДек 10 2021, 17:46:17 1208 1875
88. Rookie - 37  Fer BerraqueroДек 10 2021, 11:39:44 11 21
89. Rookie - 25  Enzo DuréДек 9 2021, 20:18:29 101 268
90. Amateur - 52  Luca DottiДек 9 2021, 18:51:52 704 1381
91. Rookie - 8  Luc OfthechurchДек 9 2021, 17:57:02 8 0
92. Pro - 3  Gus ZuritaДек 9 2021, 15:23:33 144 281
93. Rookie - 131  Melquíades Mano Dos SantosДек 8 2021, 18:41:14 43 78
94. Rookie - 40  Kacper StawińskiДек 8 2021, 15:24:10 15 12
95. Amateur - 60  Daniel RodriguesДек 8 2021, 14:41:05 101 199
96. Pro - 11  Juliano MatzenbacherДек 8 2021, 00:35:17 507 1219
97. Retired  Panos GeorgopoulosДек 7 2021, 19:02:09 7 5
98. Rookie - 97  Genkito KoitiroДек 7 2021, 19:02:08 12 55
99. Rookie - 40  Adriano MoraisДек 7 2021, 15:22:23 169 293
100. Master - 1  Branislav MihicДек 7 2021, 11:41:32 413 965
Страница [12 3 ... 240 241 242 » Брзо оди на страница: