Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите тимови со лого
 
Страница [12 3 ... 30 31 32 » Брзо оди на страница:
# Лого на тимот Прикачена Име на тимот Поени
1. Ное 15 2009, 14:02:29 Tiger Racing 63,647.62
2. Јун 17 2022, 18:03:45 Jaguar Racing 58,249.06
3. Јан 10 2023, 15:32:41 Whiskey & Cigars - Old School 56,183.25
4. Мај 25 2017, 18:43:55 The Special One 49,912.44
5. Јан 26 2010, 19:11:15 Lithuanian Apples Team 48,336.04
6. Сеп 22 2009, 14:10:00 Maximum Overdrive 47,768.64
7. Сеп 23 2009, 00:11:00 Black Supernova 46,978.88
8. Мар 22 2017, 21:03:00 Ignition 46,297.46
9. Јул 5 2011, 16:03:47 Gulf Porsche Racing 45,859.11
10. Мар 28 2013, 23:36:22 Team Edifice 45,771.89
11. Окт 1 2013, 15:37:23 S.E.X Drivers 44,839.73
12. Јан 26 2021, 21:02:44 Versant Racing 43,398.82
13. Јул 21 2010, 23:58:51 OLYMPUS Racing 41,995.55
14. Апр 4 2017, 19:09:45 Phantom Racing ™ 41,972.27
15. Сеп 23 2009, 00:12:00 Blue Supernova 41,003.20
16. Јул 4 2017, 10:38:20 Association*ONE*Europe 40,705.88
17. Апр 29 2015, 07:30:00 STORM Drivers 39,443.89
18. Мај 19 2014, 16:29:34 PSC Green Cobra 38,822.59
19. Дек 6 2010, 20:12:45 Digital F1 Team 38,760.97
20. Мар 5 2024, 08:08:30 Nuvolari Predators 38,187.96
21. Апр 25 2011, 09:47:19 French Kiss - FRA 5 37,896.28
22. Јул 20 2023, 13:28:39 Autonomous 37,825.25
23. Јан 14 2014, 21:31:45 The Overtakers 37,791.96
24. Авг 23 2013, 22:00:57 GPROMANIA 37,071.79
25. Мар 5 2024, 06:54:52 Nuvolari Pirates 36,014.03
26. Мар 14 2012, 00:07:14 Italian Arrows 34,679.30
27. Дек 12 2011, 12:58:50 Polish Racing Team 34,490.81
28. Апр 21 2021, 11:34:06 IMR FAST IlMaialinoRampante 33,810.93
29. Фев 10 2023, 14:49:42 ALFA ROMEO ORLEN RACING 32,869.14
30. Мар 6 2024, 15:03:24 Nuvolari Racing 32,735.40
31. Авг 26 2010, 14:15:27 Inter-Continental F1 Team 31,685.56
32. Јул 18 2012, 23:09:43 Torque Latinoamerica Racing 31,491.02
33. Апр 6 2012, 12:16:16 Volkswagen Racing 31,443.63
34. Јул 19 2011, 10:35:51 Spanish Revolution 31,166.52
35. Авг 31 2018, 18:35:28 Gotham Racing 30,875.43
36. Сеп 23 2009, 23:12:00 C.R.A.S.H. Legends 30,395.13
37. Јул 28 2012, 18:20:30 Bulgaralpine Racing 30,357.27
38. Ное 22 2010, 15:34:10 Red S Racing 30,051.08
39. Дек 18 2014, 21:57:13 Martini Racing 30,036.67
40. Сеп 22 2009, 14:09:00 LT F-1 Team 30,036.29
41. Мај 15 2014, 18:07:16 PSC Red Viper 29,956.81
42. Мај 12 2020, 18:55:25 Racing Kratos Alpha 29,647.44
43. Дек 5 2018, 14:12:56 van Popta Racing 29,604.71
44. Окт 1 2018, 12:59:39 Victorious Racing 29,481.54
45. Сеп 10 2010, 18:04:58 Three Crowns 29,356.43
46. Фев 20 2018, 07:23:00 Czech National Team 28,844.10
47. Сеп 23 2009, 23:52:00 Burnout Racing 28,425.30
48. Сеп 23 2009, 00:08:00 Out of the race 28,250.76
49. Апр 15 2011, 07:37:23 Red White Red Grand 28,039.78
50. Јун 20 2015, 21:47:13 Wiseguys Racing Team 27,800.98
Страница [12 3 ... 30 31 32 » Брзо оди на страница: