Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Најдобри тимови (според најмногу освоени поени во една трка)
 
Страница [12 3 ... 24 25 26 » Брзо оди на страница:
# Име на тимот Лидер на тимот Поени Сезона #, Трка #
1. Projet X Julien Prado 77.33 Сезона 96, Трка 1
2. French Kiss - FRA 8 Thomas Bertolino 73.00 Сезона 81, Трка 7
3. Tiger Racing Miel Soeterbroek 70.07 Сезона 15, Трка 6
4. Jaguar Racing Wouter Teuwen2 69.40 Сезона 55, Трка 17
5. Cavalli Malati Jasper Coosemans1 67.87 Сезона 89, Трка 16
6. PSC Green Cobra Arnaud de Marneffe 66.47 Сезона 90, Трка 11
7. Martini Racing Matt Parker 65.60 Сезона 17, Трка 1
8. Lithuanian Apples Team Mindaugas Bauža 65.60 Сезона 29, Трка 3
9. Force One Dominik Karda 65.60 Сезона 74, Трка 8
10. Blue Supernova Vlad Nedobuga 65.40 Сезона 50, Трка 8
11. STORM Drivers Pedro Nazaré 65.13 Сезона 64, Трка 4
12. C.R.A.S.H. Legends Tomasz Kaminski 64.53 Сезона 19, Трка 13
13. Whiskey & Cigars - Old School Felipe Aguiar 64.47 Сезона 42, Трка 9
14. Sex, Beer & Rock´N Roll Jesús Torres 63.93 Сезона 86, Трка 16
15. Team Edifice Rafael Mantovani 63.80 Сезона 54, Трка 13
16. Nuvolari Pirates Andrea Squizzato1 63.43 Сезона 82, Трка 13
17. Polish Racing Team Radek Czech2 63.20 Сезона 66, Трка 6
18. Black Supernova Michail Ivanov 63.13 Сезона 25, Трка 16
19. Autonomous Jake Lewis 63.07 Сезона 23, Трка 16
20. Maximum Overdrive Dmitri Kondrat 61.40 Сезона 14, Трка 17
21. march racing Sebastian Davio 60.40 Сезона 16, Трка 6
22. HD 106906 b Mihail Golovanov 60.20 Сезона 42, Трка 10
23. MatrËshka Eduard Gindullin 59.80 Сезона 85, Трка 12
24. Phantom Racing ™ Eduardo Sanchez Carenzo 58.60 Сезона 20, Трка 1
25. The Special One Luis Ferreira 57.47 Сезона 18, Трка 4
26. Serbian Racing Academy Marko Stojčev 56.67 Сезона 25, Трка 7
27. Ignition Samoeni Albanalopolis 56.65 Сезона 81, Трка 2
28. Cuccioli Malati Iain Bartholomew 55.80 Сезона 87, Трка 11
29. Lithuanian Next Burys - 55.80 Сезона 16, Трка 12
30. OLYMPUS Racing Níkos Mpalkámos 55.73 Сезона 33, Трка 6
31. Versant Racing Mikko Heikkinen 55.67 Сезона 92, Трка 14
32. IMR FAST IlMaialinoRampante Cristian Cattaneo 55.60 Сезона 84, Трка 1
33. HELLENIC FORCES 13 Ioannis Kalogirou 55.20 Сезона 78, Трка 6
34. S.E.X Drivers Martin Tajcnár 55.07 Сезона 26, Трка 12
35. Secretly Victorious Dean Francis 54.73 Сезона 83, Трка 1
36. Gulf Porsche Racing Mikko Suhonen 54.60 Сезона 77, Трка 12
37. Brute Force Alexei Malkin 53.87 Сезона 87, Трка 7
38. Projet X² Dominique Jean 53.80 Сезона 93, Трка 1
39. Red S Racing Patrik Olofsson 53.23 Сезона 68, Трка 16
40. CZandSK Racing Team - 53.07 Сезона 15, Трка 3
41. Nuvolari Racing Giovanni Barzaghi 52.87 Сезона 95, Трка 9
42. Midland F1 Team Andre Cherkasoff 52.60 Сезона 41, Трка 14
43. Supersonic Turtles Zeljko Filipovic 52.27 Сезона 84, Трка 3
44. Nuvolari Predators Eric Bolder 52.13 Сезона 69, Трка 4
45. Gotham Racing Andrew Massey 51.93 Сезона 62, Трка 9
46. Victorious Secret Dominiek Van West 51.67 Сезона 91, Трка 9
47. GPROMANIA Marius Valentin Brutaru 51.37 Сезона 43, Трка 9
48. Association*ONE*Europe Martin Granö 50.73 Сезона 17, Трка 3
49. Crazy Train Motorsport Gideon Rosa 50.73 Сезона 77, Трка 15
50. IMR FURIOUS IlMaialinoRampante Gianluca Bini 50.53 Сезона 94, Трка 17
51. Ex team IMR - 50.47 Сезона 78, Трка 1
52. Beyond All Limits Marek Hlavac 50.40 Сезона 25, Трка 13
53. TNT - The New Team Nick Maior 50.27 Сезона 22, Трка 11
54. Spanish Revolution Javier Fagil 50.17 Сезона 27, Трка 14
55. ALFA ROMEO ORLEN RACING Mark Fuller 50.00 Сезона 24, Трка 11
56. Brothers Of Speed Leandro Silva 49.67 Сезона 44, Трка 16
57. Wankel Racing - 48.87 Сезона 24, Трка 14
58. Pacific GP - 48.67 Сезона 44, Трка 12
59. VSOL Racing Team - 48.60 Сезона 44, Трка 3
60. Ex CoDer :) - 48.53 Сезона 57, Трка 17
61. = Epic Racing = Daniel Harris 48.47 Сезона 25, Трка 11
62. Digital F1 Team Ivan Andjelic 48.47 Сезона 69, Трка 1
63. Buzzin Hornets Daniel Francisco 48.27 Сезона 50, Трка 6
64. RED RAPTOR RACING Sam Bell 48.20 Сезона 33, Трка 1
65. ALATURKA Racing Team - 48.20 Сезона 22, Трка 7
66. van Popta Bad Boys Racing Michal Szopinski 48.10 Сезона 48, Трка 13
67. Rolling Thunder - 48.07 Сезона 72, Трка 16
68. Surreal Harri Pakosta 47.87 Сезона 44, Трка 4
69. NoName Club v.1.1 - 47.80 Сезона 21, Трка 17
70. Your rivals ;) Veres Tamás 47.77 Сезона 54, Трка 6
71. Italian Arrows Michele Jannone 47.73 Сезона 47, Трка 2
72. Italia Corse Sbiellati Racers - 47.73 Сезона 17, Трка 17
73. THE JUNIOR'D MOTORSPORT Antonio Farias Ceron 47.67 Сезона 20, Трка 13
74. Victorious Racing Marius Ruţa 47.58 Сезона 96, Трка 5
75. Racing Kratos Alpha Guido Simonetta 47.53 Сезона 22, Трка 10
76. V for Vendetta Antros Nikolaou 47.47 Сезона 23, Трка 9
77. Alfa Racing Brasil Joelson Gonçalves 47.40 Сезона 23, Трка 15
78. Phantom Racing - 47.40 Сезона 16, Трка 13
79. Sea, Sun, Beer, Women, and Gas Hristofor Stoyanov 47.27 Сезона 14, Трка 9
80. The Overtakers Rogerio Mandler 47.05 Сезона 86, Трка 9
81. C.R.A.S.H. - 46.87 Сезона 32, Трка 7
82. Quattro Motorsport Roland Jakobsson 46.80 Сезона 85, Трка 16
83. Beyond All Limits Reloaded - 46.68 Сезона 26, Трка 2
84. ROMANIA TEAM ~~ F1 ~~ Liviu Sandu 46.47 Сезона 37, Трка 6
85. Volkswagen Racing Michel Lemaire 46.40 Сезона 72, Трка 3
86. -LTU_F1- Jonas Žaldokas 46.33 Сезона 22, Трка 7
87. van Popta Racing Michael Armbruster 46.27 Сезона 18, Трка 5
88. Aurora Racing - 46.27 Сезона 21, Трка 8
89. Polish Racing Team II Krzysztof Kasinski 46.13 Сезона 37, Трка 16
90. Katayama's knights Marcio Klaus 46.00 Сезона 47, Трка 7
91. OLYMPUS Racing ΙΙ Pavlos Mitsopoulos 46.00 Сезона 39, Трка 9
92. Sjaan Titaan Racing Auke Haarsma 45.93 Сезона 65, Трка 2
93. ASTERIX Racing - 45.88 Сезона 87, Трка 7
94. Team Resistance - 45.80 Сезона 42, Трка 12
95. VATANEN Mauro Schumacher 45.53 Сезона 73, Трка 15
96. \ō͡≡o˞̶ Josh Clark 45.33 Сезона 78, Трка 6
97. PSC Red Viper Cédrick Flament 45.20 Сезона 96, Трка 5
98. The Overtakers II José Nunes 45.13 Сезона 91, Трка 4
99. Scuderia Ayrton Senna Anderson Anvers 44.93 Сезона 24, Трка 11
100. Sochi 2014 - 44.87 Сезона 45, Трка 12
Страница [12 3 ... 24 25 26 » Брзо оди на страница: