Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Најдобри кругови на сите времиња на Mugello (Италија)

Изберете класа:
 
Страница [12 3 ... 571 572 573 » Брзо оди на страница:
# Нац Име на менаџер Група Време на круг Заостанување Сезона #, Трка # Датум
1. Toygun Senler6 Elite 1:15.823s + 0.000s Сезона 44, Трка 13 Ное 28, 2014 Квалификациски резултати
Снимка од трката
2. Rimantas Sagatas2 Elite 1:15.947s + 0.124s Сезона 40, Трка 6 Фев 11, 2014 Квалификациски резултати
Снимка од трката
3. Christos Bobolis4 Elite 1:16.215s + 0.392s Сезона 48, Трка 8 Јул 21, 2015 Квалификациски резултати
Снимка од трката
4. João Monteiro2 Elite 1:16.336s + 0.513s Сезона 44, Трка 13 Ное 28, 2014 Квалификациски резултати
Снимка од трката
5. Yug Desai1 Elite 1:16.396s + 0.573s Сезона 70, Трка 6 Мај 14, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
6. Rafal Celejewski Elite 1:16.480s + 0.657s Сезона 67, Трка 8 Ное 6, 2018 Квалификациски резултати
Снимка од трката
7. Evaldas Ruseckas Elite 1:16.581s + 0.758s Сезона 53, Трка 14 Јун 28, 2016 Квалификациски резултати
Снимка од трката
8. Maxim Kotov2 Elite 1:16.601s + 0.778s Сезона 8, Трка 6 Мар 11, 2008 Квалификациски резултати
Снимка од трката
9. Leandro Sereno7 Elite 1:16.617s + 0.794s Сезона 48, Трка 8 Јул 21, 2015 Квалификациски резултати
Снимка од трката
10. Vsevolod Demydov2 Elite 1:16.643s + 0.820s Сезона 48, Трка 8 Јул 21, 2015 Квалификациски резултати
Снимка од трката
11. Apostolis Goutzos Elite 1:16.644s + 0.821s Сезона 40, Трка 6 Фев 11, 2014 Квалификациски резултати
Снимка од трката
12. Tomek Kiełpiński Elite 1:16.658s + 0.835s Сезона 70, Трка 6 Мај 14, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
13. Alexey Manukalov Elite 1:16.672s + 0.849s Сезона 53, Трка 14 Јун 28, 2016 Квалификациски резултати
Снимка од трката
14. Ioannis Dimitroglou4 Elite 1:16.709s + 0.886s Сезона 53, Трка 14 Јун 28, 2016 Квалификациски резултати
Снимка од трката
15. Michal Szopinski Elite 1:16.825s + 1.002s Сезона 44, Трка 13 Ное 28, 2014 Квалификациски резултати
Снимка од трката
16. Jan Pavlicek2 Elite 1:16.852s + 1.029s Сезона 53, Трка 14 Јун 28, 2016 Квалификациски резултати
Снимка од трката
17. Florencia Caro Elite 1:16.889s + 1.066s Сезона 44, Трка 13 Ное 28, 2014 Квалификациски резултати
Снимка од трката
18. Róbert László2 Elite 1:16.892s + 1.069s Сезона 61, Трка 4 Окт 10, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
19. Jan Velske2 Elite 1:16.912s + 1.089s Сезона 73, Трка 15 Дек 20, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
20. Justinas Smyšliajevas4 Elite 1:16.947s + 1.124s Сезона 56, Трка 10 Дек 20, 2016 Квалификациски резултати
Снимка од трката
21. Paulo Pinto1 Elite 1:16.968s + 1.145s Сезона 48, Трка 8 Јул 21, 2015 Квалификациски резултати
Снимка од трката
22. Sion Francis Elite 1:16.996s + 1.173s Сезона 37, Трка 4 Јул 16, 2013 Квалификациски резултати
Снимка од трката
23. Roland Postle7 Elite 1:17.002s + 1.179s Сезона 44, Трка 13 Ное 28, 2014 Квалификациски резултати
Снимка од трката
24. Ricardo Vidal Elite 1:17.044s + 1.221s Сезона 48, Трка 8 Јул 21, 2015 Квалификациски резултати
Снимка од трката
25. David Jones-Winkley Elite 1:17.053s + 1.230s Сезона 70, Трка 6 Мај 14, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
26. Pavel Buhharin Elite 1:17.115s + 1.292s Сезона 56, Трка 10 Дек 20, 2016 Квалификациски резултати
Снимка од трката
27. Edvinas Pranculevicius2 Elite 1:17.168s + 1.345s Сезона 8, Трка 6 Мар 11, 2008 Квалификациски резултати
Снимка од трката
28. Atis Praudins Elite 1:17.168s + 1.345s Сезона 61, Трка 4 Окт 10, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
29. Toni Söyrinki Elite 1:17.170s + 1.347s Сезона 73, Трка 15 Дек 20, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
30. Gino Zernani Elite 1:17.183s + 1.360s Сезона 56, Трка 10 Дек 20, 2016 Квалификациски резултати
Снимка од трката
31. Mihail Morozov Elite 1:17.190s + 1.367s Сезона 53, Трка 14 Јун 28, 2016 Квалификациски резултати
Снимка од трката
32. Nikolay Borzenkov Elite 1:17.194s + 1.371s Сезона 40, Трка 6 Фев 11, 2014 Квалификациски резултати
Снимка од трката
33. Zdenek Hladik3 Elite 1:17.198s + 1.375s Сезона 25, Трка 17 Јун 17, 2011 Квалификациски резултати
Снимка од трката
34. Eric Bolder Elite 1:17.211s + 1.388s Сезона 48, Трка 8 Јул 21, 2015 Квалификациски резултати
Снимка од трката
35. Andrea Squizzato Elite 1:17.230s + 1.407s Сезона 56, Трка 10 Дек 20, 2016 Квалификациски резултати
Снимка од трката
36. Jari Aareskoski3 Elite 1:17.253s + 1.430s Сезона 8, Трка 6 Мар 11, 2008 Квалификациски резултати
Снимка од трката
37. Ian Lynch Elite 1:17.276s + 1.453s Сезона 40, Трка 6 Фев 11, 2014 Квалификациски резултати
Снимка од трката
38. Alpo Kaakinen1 Elite 1:17.288s + 1.465s Сезона 70, Трка 6 Мај 14, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
39. Lee Harding Elite 1:17.335s + 1.512s Сезона 40, Трка 6 Фев 11, 2014 Квалификациски резултати
Снимка од трката
40. Hauke Johannsen Elite 1:17.337s + 1.514s Сезона 40, Трка 6 Фев 11, 2014 Квалификациски резултати
Снимка од трката
41. Shoaib Mohamed Elite 1:17.339s + 1.516s Сезона 44, Трка 13 Ное 28, 2014 Квалификациски резултати
Снимка од трката
42. Andreas Ramann Master - 1 1:17.366s + 1.543s Сезона 73, Трка 15 Дек 20, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
43. Mindaugas Bauža Elite 1:17.368s + 1.545s Сезона 70, Трка 6 Мај 14, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
44. Domien Luts Elite 1:17.375s + 1.552s Сезона 61, Трка 4 Окт 10, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
45. Danny Bayliss Elite 1:17.397s + 1.574s Сезона 53, Трка 14 Јун 28, 2016 Квалификациски резултати
Снимка од трката
46. Cristian Iorga1 Elite 1:17.400s + 1.577s Сезона 8, Трка 6 Мар 11, 2008 Квалификациски резултати
Снимка од трката
47. Vladimir Islentiev2 Elite 1:17.433s + 1.610s Сезона 40, Трка 6 Фев 11, 2014 Квалификациски резултати
Снимка од трката
48. Rafael Mantovani Elite 1:17.441s + 1.618s Сезона 40, Трка 6 Фев 11, 2014 Квалификациски резултати
Снимка од трката
49. Aleksey Odegov Elite 1:17.448s + 1.625s Сезона 56, Трка 10 Дек 20, 2016 Квалификациски резултати
Снимка од трката
50. Mikko Suhonen Elite 1:17.454s + 1.631s Сезона 67, Трка 8 Ное 6, 2018 Квалификациски резултати
Снимка од трката
51. Ahmet Sonverdi Elite 1:17.467s + 1.644s Сезона 73, Трка 15 Дек 20, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
52. Nevzat Kasapoglu Elite 1:17.470s + 1.647s Сезона 73, Трка 15 Дек 20, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
53. Michael Keeney Elite 1:17.472s + 1.649s Сезона 67, Трка 8 Ное 6, 2018 Квалификациски резултати
Снимка од трката
54. Stanislav Frolov Elite 1:17.476s + 1.653s Сезона 53, Трка 14 Јун 28, 2016 Квалификациски резултати
Снимка од трката
55. Radek Sus Elite 1:17.480s + 1.657s Сезона 67, Трка 8 Ное 6, 2018 Квалификациски резултати
Снимка од трката
56. Daniele Ambroggi Elite 1:17.539s + 1.716s Сезона 37, Трка 4 Јул 16, 2013 Квалификациски резултати
Снимка од трката
57. Joel Viitikko Elite 1:17.556s + 1.733s Сезона 73, Трка 15 Дек 20, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
58. Pavlin Tzvetanov Elite 1:17.556s + 1.733s Сезона 44, Трка 13 Ное 28, 2014 Квалификациски резултати
Снимка од трката
59. Mateusz Oleś Elite 1:17.558s + 1.735s Сезона 67, Трка 8 Ное 6, 2018 Квалификациски резултати
Снимка од трката
60. Aleksej Sutkin Elite 1:17.584s + 1.761s Сезона 40, Трка 6 Фев 11, 2014 Квалификациски резултати
Снимка од трката
61. Gatis Laugalis1 Elite 1:17.598s + 1.775s Сезона 8, Трка 6 Мар 11, 2008 Квалификациски резултати
Снимка од трката
62. David Rolleston Elite 1:17.610s + 1.787s Сезона 61, Трка 4 Окт 10, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
63. Nuno Vicente Elite 1:17.623s + 1.800s Сезона 53, Трка 14 Јун 28, 2016 Квалификациски резултати
Снимка од трката
64. Mikołaj Przybylski Elite 1:17.639s + 1.816s Сезона 48, Трка 8 Јул 21, 2015 Квалификациски резултати
Снимка од трката
65. Dmitry Shevel Elite 1:17.640s + 1.817s Сезона 53, Трка 14 Јун 28, 2016 Квалификациски резултати
Снимка од трката
66. Jakab Zoltan Elite 1:17.663s + 1.840s Сезона 61, Трка 4 Окт 10, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
67. Edijs Putniņš Elite 1:17.673s + 1.850s Сезона 8, Трка 6 Мар 11, 2008 Квалификациски резултати
Снимка од трката
68. Jasper Coosemans Elite 1:17.680s + 1.857s Сезона 73, Трка 15 Дек 20, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
69. Paul Gardiner Elite 1:17.681s + 1.858s Сезона 56, Трка 10 Дек 20, 2016 Квалификациски резултати
Снимка од трката
70. Joachim Rang Master - 5 1:17.691s + 1.868s Сезона 73, Трка 15 Дек 20, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
71. Dmitry Nechitailo Elite 1:17.695s + 1.872s Сезона 73, Трка 15 Дек 20, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
72. Kaur Kuus Elite 1:17.709s + 1.886s Сезона 53, Трка 14 Јун 28, 2016 Квалификациски резултати
Снимка од трката
73. Denis Titov Elite 1:17.730s + 1.907s Сезона 37, Трка 4 Јул 16, 2013 Квалификациски резултати
Снимка од трката
74. Gonzalo Alvarez Elite 1:17.730s + 1.907s Сезона 73, Трка 15 Дек 20, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
75. Mark McTaggart Elite 1:17.736s + 1.913s Сезона 61, Трка 4 Окт 10, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
76. Ugnius Sagatas Elite 1:17.740s + 1.917s Сезона 70, Трка 6 Мај 14, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
77. Frederico Neves1 Elite 1:17.747s + 1.924s Сезона 44, Трка 13 Ное 28, 2014 Квалификациски резултати
Снимка од трката
78. Mindaugas Sarocka Elite 1:17.754s + 1.931s Сезона 33, Трка 16 Ное 27, 2012 Квалификациски резултати
Снимка од трката
79. Paul Dove Elite 1:17.754s + 1.931s Сезона 73, Трка 15 Дек 20, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
80. Farcy Génel Master - 4 1:17.760s + 1.937s Сезона 70, Трка 6 Мај 14, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
81. Denis Grahov Master - 1 1:17.774s + 1.951s Сезона 40, Трка 6 Фев 11, 2014 Квалификациски резултати
Снимка од трката
82. Andreas Andreou Master - 5 1:17.778s + 1.955s Сезона 70, Трка 6 Мај 14, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
83. Donatas Paplauskas Elite 1:17.799s + 1.976s Сезона 61, Трка 4 Окт 10, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
84. Ivan Silva Master - 3 1:17.820s + 1.997s Сезона 73, Трка 15 Дек 20, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
85. Robertas Petniūnas Elite 1:17.826s + 2.003s Сезона 44, Трка 13 Ное 28, 2014 Квалификациски резултати
Снимка од трката
86. Ivan Mishinev Elite 1:17.828s + 2.005s Сезона 8, Трка 6 Мар 11, 2008 Квалификациски резултати
Снимка од трката
87. Ilkka Moisio Elite 1:17.846s + 2.023s Сезона 53, Трка 14 Јун 28, 2016 Квалификациски резултати
Снимка од трката
88. Tomasz Wypych Elite 1:17.849s + 2.026s Сезона 17, Трка 8 Ное 20, 2009 Квалификациски резултати
Снимка од трката
89. Wojciech Uzikowski Elite 1:17.869s + 2.046s Сезона 33, Трка 16 Ное 27, 2012 Квалификациски резултати
Снимка од трката
90. Bráulio Monteiro Master - 2 1:17.874s + 2.051s Сезона 61, Трка 4 Окт 10, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
91. Joan Centellas Master - 1 1:17.876s + 2.053s Сезона 61, Трка 4 Окт 10, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
92. Kamal Naoui Master - 3 1:17.893s + 2.070s Сезона 73, Трка 15 Дек 20, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
93. Paweł Zaburski Elite 1:17.906s + 2.083s Сезона 53, Трка 14 Јун 28, 2016 Квалификациски резултати
Снимка од трката
94. Michał Wilczyński Elite 1:17.915s + 2.092s Сезона 56, Трка 10 Дек 20, 2016 Квалификациски резултати
Снимка од трката
95. Christoph Seifriedsberger Elite 1:17.919s + 2.096s Сезона 40, Трка 6 Фев 11, 2014 Квалификациски резултати
Снимка од трката
96. Mattias Svensson Elite 1:17.922s + 2.099s Сезона 40, Трка 6 Фев 11, 2014 Квалификациски резултати
Снимка од трката
97. Pablo Fernandez Elite 1:17.938s + 2.115s Сезона 61, Трка 4 Окт 10, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
98. José Abi Jaudi Elite 1:17.942s + 2.119s Сезона 48, Трка 8 Јул 21, 2015 Квалификациски резултати
Снимка од трката
99. Mark Webster Elite 1:17.967s + 2.144s Сезона 40, Трка 6 Фев 11, 2014 Квалификациски резултати
Снимка од трката
100. Radek Czech2 Elite 1:17.970s + 2.147s Сезона 73, Трка 15 Дек 20, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
Страница [12 3 ... 571 572 573 » Брзо оди на страница: