Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Најдобри кругови на сите времиња на Fiorano (Италија)

Изберете класа:
 
Страница [12 3 ... 482 483 484 » Брзо оди на страница:
# Нац Име на менаџер Група Време на круг Заостанување Сезона #, Трка # Датум
1. Rimantas Sagatas2 Elite 58.191s + 0.000s Сезона 39, Трка 8 Дек 10, 2013 Квалификациски резултати
Снимка од трката
2. Leandro Sereno7 Elite 58.325s + 0.134s Сезона 11, Трка 5 Сеп 26, 2008 Квалификациски резултати
Снимка од трката
3. Sion Francis Elite 58.434s + 0.243s Сезона 39, Трка 8 Дек 10, 2013 Квалификациски резултати
Снимка од трката
4. Toygun Senler6 Elite 58.467s + 0.276s Сезона 39, Трка 8 Дек 10, 2013 Квалификациски резултати
Снимка од трката
5. Vsevolod Demydov2 Elite 58.478s + 0.287s Сезона 39, Трка 8 Дек 10, 2013 Квалификациски резултати
Снимка од трката
6. Roland Postle9 Elite 58.481s + 0.290s Сезона 46, Трка 2 Фев 24, 2015 Квалификациски резултати
Снимка од трката
7. Rafael Mantovani Elite 58.497s + 0.306s Сезона 39, Трка 8 Дек 10, 2013 Квалификациски резултати
Снимка од трката
8. Ignacio Belatti Elite 58.557s + 0.366s Сезона 80, Трка 7 Фев 12, 2021 Квалификациски резултати
Снимка од трката
9. Gyuri Székely Elite 58.591s + 0.400s Сезона 80, Трка 7 Фев 12, 2021 Квалификациски резултати
Снимка од трката
10. Vladimir Islentiev2 Elite 58.621s + 0.430s Сезона 11, Трка 5 Сеп 26, 2008 Квалификациски резултати
Снимка од трката
11. Marek Popławski Elite 58.632s + 0.441s Сезона 39, Трка 8 Дек 10, 2013 Квалификациски резултати
Снимка од трката
12. Jan Pavlicek2 Elite 58.634s + 0.443s Сезона 47, Трка 8 Мај 19, 2015 Квалификациски резултати
Снимка од трката
13. Ahmet Sonverdi Elite 58.696s + 0.505s Сезона 80, Трка 7 Фев 12, 2021 Квалификациски резултати
Снимка од трката
14. Mattias Svensson Elite 58.720s + 0.529s Сезона 39, Трка 8 Дек 10, 2013 Квалификациски резултати
Снимка од трката
15. Christos Bobolis4 Elite 58.797s + 0.606s Сезона 46, Трка 2 Фев 24, 2015 Квалификациски резултати
Снимка од трката
16. Daniel Comalada Elite 58.839s + 0.648s Сезона 46, Трка 2 Фев 24, 2015 Квалификациски резултати
Снимка од трката
17. Marek Marchewka Elite 58.869s + 0.678s Сезона 29, Трка 6 Јан 31, 2012 Квалификациски резултати
Снимка од трката
18. Sujay Warrier Elite 58.876s + 0.685s Сезона 47, Трка 8 Мај 19, 2015 Квалификациски резултати
Снимка од трката
19. João Monteiro2 Elite 58.889s + 0.698s Сезона 39, Трка 8 Дек 10, 2013 Квалификациски резултати
Снимка од трката
20. Paweł Parszuto Elite 58.907s + 0.716s Сезона 39, Трка 8 Дек 10, 2013 Квалификациски резултати
Снимка од трката
21. Gatis Laugalis1 Elite 58.937s + 0.746s Сезона 11, Трка 5 Сеп 26, 2008 Квалификациски резултати
Снимка од трката
22. Gergő Csernátoni Elite 58.968s + 0.777s Сезона 62, Трка 14 Јан 16, 2018 Квалификациски резултати
Снимка од трката
23. Martynas Molneris Elite 59.005s + 0.814s Сезона 11, Трка 5 Сеп 26, 2008 Квалификациски резултати
Снимка од трката
24. Paulo Pinto1 Elite 59.046s + 0.855s Сезона 39, Трка 8 Дек 10, 2013 Квалификациски резултати
Снимка од трката
25. Andrea Squizzato1 Elite 59.055s + 0.864s Сезона 80, Трка 7 Фев 12, 2021 Квалификациски резултати
Снимка од трката
26. Yug Desai3 Elite 59.104s + 0.913s Сезона 80, Трка 7 Фев 12, 2021 Квалификациски резултати
Снимка од трката
27. Filipe Pina Elite 59.109s + 0.918s Сезона 29, Трка 6 Јан 31, 2012 Квалификациски резултати
Снимка од трката
28. Aleksej Sutkin Elite 59.121s + 0.930s Сезона 29, Трка 6 Јан 31, 2012 Квалификациски резултати
Снимка од трката
29. Sergey Sergeev Elite 59.131s + 0.940s Сезона 46, Трка 2 Фев 24, 2015 Квалификациски резултати
Снимка од трката
30. Michael Winkley Elite 59.147s + 0.956s Сезона 39, Трка 8 Дек 10, 2013 Квалификациски резултати
Снимка од трката
31. Gustavo Bellotto Elite 59.197s + 1.006s Сезона 80, Трка 7 Фев 12, 2021 Квалификациски резултати
Снимка од трката
32. Theodosis Vogiatzis Elite 59.200s + 1.009s Сезона 62, Трка 14 Јан 16, 2018 Квалификациски резултати
Снимка од трката
33. Róbert László2 Elite 59.208s + 1.017s Сезона 62, Трка 14 Јан 16, 2018 Квалификациски резултати
Снимка од трката
34. Zdenek Hladik3 Elite 59.245s + 1.054s Сезона 47, Трка 8 Мај 19, 2015 Квалификациски резултати
Снимка од трката
35. Rafal Celejewski Elite 59.315s + 1.124s Сезона 39, Трка 8 Дек 10, 2013 Квалификациски резултати
Снимка од трката
36. Evaldas Ruseckas Elite 59.337s + 1.146s Сезона 29, Трка 6 Јан 31, 2012 Квалификациски резултати
Снимка од трката
37. Mariano Torregomez Elite 59.353s + 1.162s Сезона 3, Трка 7 Мар 6, 2007 Квалификациски резултати
Снимка од трката
38. Alexander Kunze Elite 59.358s + 1.167s Сезона 46, Трка 2 Фев 24, 2015 Квалификациски резултати
Снимка од трката
39. Kiran Patel Elite 59.364s + 1.173s Сезона 47, Трка 8 Мај 19, 2015 Квалификациски резултати
Снимка од трката
40. Jan Velske2 Elite 59.446s + 1.255s Сезона 74, Трка 16 Мар 3, 2020 Квалификациски резултати
Снимка од трката
41. Justinas Smyšliajevas4 Elite 59.448s + 1.257s Сезона 29, Трка 6 Јан 31, 2012 Квалификациски резултати
Снимка од трката
42. Alpo Kaakinen1 Elite 59.449s + 1.258s Сезона 62, Трка 14 Јан 16, 2018 Квалификациски резултати
Снимка од трката
43. Marek Hajnrych Elite 59.451s + 1.260s Сезона 62, Трка 14 Јан 16, 2018 Квалификациски резултати
Снимка од трката
44. Toni Söyrinki Elite 59.456s + 1.265s Сезона 80, Трка 7 Фев 12, 2021 Квалификациски резултати
Снимка од трката
45. Guy Smets Elite 59.467s + 1.276s Сезона 62, Трка 14 Јан 16, 2018 Квалификациски резултати
Снимка од трката
46. Josh Clark Elite 59.470s + 1.279s Сезона 80, Трка 7 Фев 12, 2021 Квалификациски резултати
Снимка од трката
47. Lee Ifans Elite 59.474s + 1.283s Сезона 80, Трка 7 Фев 12, 2021 Квалификациски резултати
Снимка од трката
48. Mario Lorenz Elite 59.478s + 1.287s Сезона 47, Трка 8 Мај 19, 2015 Квалификациски резултати
Снимка од трката
49. Jari Aareskoski3 Elite 59.486s + 1.295s Сезона 11, Трка 5 Сеп 26, 2008 Квалификациски резултати
Снимка од трката
50. Joachim Rang2 Elite 59.500s + 1.309s Сезона 80, Трка 7 Фев 12, 2021 Квалификациски резултати
Снимка од трката
51. Wouter Teuwen Elite 59.518s + 1.327s Сезона 80, Трка 7 Фев 12, 2021 Квалификациски резултати
Снимка од трката
52. Atis Praudins Elite 59.548s + 1.357s Сезона 29, Трка 6 Јан 31, 2012 Квалификациски резултати
Снимка од трката
53. Davide Lorenzini Master - 1 59.555s + 1.364s Сезона 80, Трка 7 Фев 12, 2021 Квалификациски резултати
Снимка од трката
54. Florencia Caro Elite 59.570s + 1.379s Сезона 46, Трка 2 Фев 24, 2015 Квалификациски резултати
Снимка од трката
55. Paulo Neves Elite 59.616s + 1.425s Сезона 80, Трка 7 Фев 12, 2021 Квалификациски резултати
Снимка од трката
56. Frederico Neves1 Elite 59.624s + 1.433s Сезона 39, Трка 8 Дек 10, 2013 Квалификациски резултати
Снимка од трката
57. Andreas Andreou Master - 2 59.626s + 1.435s Сезона 80, Трка 7 Фев 12, 2021 Квалификациски резултати
Снимка од трката
58. Ioannis Dimitroglou4 Elite 59.634s + 1.443s Сезона 62, Трка 14 Јан 16, 2018 Квалификациски резултати
Снимка од трката
59. Pedro Nazaré Elite 59.638s + 1.447s Сезона 80, Трка 7 Фев 12, 2021 Квалификациски резултати
Снимка од трката
60. Stefan Wenke Elite 59.661s + 1.470s Сезона 47, Трка 8 Мај 19, 2015 Квалификациски резултати
Снимка од трката
61. George Slater Elite 59.667s + 1.476s Сезона 74, Трка 16 Мар 3, 2020 Квалификациски резултати
Снимка од трката
62. Aleksandr Gerassimtsik Elite 59.675s + 1.484s Сезона 80, Трка 7 Фев 12, 2021 Квалификациски резултати
Снимка од трката
63. Paweł Zaburski Elite 59.684s + 1.493s Сезона 74, Трка 16 Мар 3, 2020 Квалификациски резултати
Снимка од трката
64. Wouter Kirstein Elite 59.694s + 1.503s Сезона 80, Трка 7 Фев 12, 2021 Квалификациски резултати
Снимка од трката
65. Nico Zou Elite 59.695s + 1.504s Сезона 29, Трка 6 Јан 31, 2012 Квалификациски резултати
Снимка од трката
66. Piotr Wechterowicz Master - 5 59.717s + 1.526s Сезона 39, Трка 8 Дек 10, 2013 Квалификациски резултати
Снимка од трката
67. Krasimir Nanchev Master - 2 59.731s + 1.540s Сезона 47, Трка 8 Мај 19, 2015 Квалификациски резултати
Снимка од трката
68. Edijs Putniņš Elite 59.752s + 1.561s Сезона 11, Трка 5 Сеп 26, 2008 Квалификациски резултати
Снимка од трката
69. Carlos Esparza Elite 59.755s + 1.564s Сезона 74, Трка 16 Мар 3, 2020 Квалификациски резултати
Снимка од трката
70. Heidi Koski2 Elite 59.764s + 1.573s Сезона 11, Трка 5 Сеп 26, 2008 Квалификациски резултати
Снимка од трката
71. Harsh Sheth Elite 59.774s + 1.583s Сезона 80, Трка 7 Фев 12, 2021 Квалификациски резултати
Снимка од трката
72. Maja Soren Elite 59.778s + 1.587s Сезона 46, Трка 2 Фев 24, 2015 Квалификациски резултати
Снимка од трката
73. Tiago Meireles Elite 59.783s + 1.592s Сезона 11, Трка 5 Сеп 26, 2008 Квалификациски резултати
Снимка од трката
74. Toni Metsänkylä Elite 59.794s + 1.603s Сезона 11, Трка 5 Сеп 26, 2008 Квалификациски резултати
Снимка од трката
75. Alex Tolmar Master - 3 59.794s + 1.603s Сезона 80, Трка 7 Фев 12, 2021 Квалификациски резултати
Снимка од трката
76. Casper Romkes Elite 59.796s + 1.605s Сезона 39, Трка 8 Дек 10, 2013 Квалификациски резултати
Снимка од трката
77. Aleksey Odegov Elite 59.798s + 1.607s Сезона 29, Трка 6 Јан 31, 2012 Квалификациски резултати
Снимка од трката
78. Alexey Manukalov Elite 59.812s + 1.621s Сезона 46, Трка 2 Фев 24, 2015 Квалификациски резултати
Снимка од трката
79. Dmitriy Kosev Elite 59.826s + 1.635s Сезона 29, Трка 6 Јан 31, 2012 Квалификациски резултати
Снимка од трката
80. Bráulio Monteiro Elite 59.829s + 1.638s Сезона 62, Трка 14 Јан 16, 2018 Квалификациски резултати
Снимка од трката
81. Ferenc Koncz Elite 59.830s + 1.639s Сезона 62, Трка 14 Јан 16, 2018 Квалификациски резултати
Снимка од трката
82. Vlad Tersenov Master - 5 59.847s + 1.656s Сезона 39, Трка 8 Дек 10, 2013 Квалификациски резултати
Снимка од трката
83. Jarno Lehikoinen Elite 59.853s + 1.662s Сезона 11, Трка 5 Сеп 26, 2008 Квалификациски резултати
Снимка од трката
84. Ville Pohjanen Elite 59.855s + 1.664s Сезона 80, Трка 7 Фев 12, 2021 Квалификациски резултати
Снимка од трката
85. Hauke Johannsen Master - 2 59.865s + 1.674s Сезона 39, Трка 8 Дек 10, 2013 Квалификациски резултати
Снимка од трката
86. Jos Roestenberg Elite 59.877s + 1.686s Сезона 11, Трка 5 Сеп 26, 2008 Квалификациски резултати
Снимка од трката
87. Mikko Heikkinen Master - 4 59.882s + 1.691s Сезона 47, Трка 8 Мај 19, 2015 Квалификациски резултати
Снимка од трката
88. Giedrius Butkus Elite 59.884s + 1.693s Сезона 11, Трка 5 Сеп 26, 2008 Квалификациски резултати
Снимка од трката
89. Ľubomír Štec Elite 59.895s + 1.704s Сезона 62, Трка 14 Јан 16, 2018 Квалификациски резултати
Снимка од трката
90. Kristijan Mihovic Master - 1 59.899s + 1.708s Сезона 80, Трка 7 Фев 12, 2021 Квалификациски резултати
Снимка од трката
91. Tomas Celiesius Elite 59.900s + 1.709s Сезона 11, Трка 5 Сеп 26, 2008 Квалификациски резултати
Снимка од трката
92. Edvinas Pranculevicius2 Elite 59.902s + 1.711s Сезона 11, Трка 5 Сеп 26, 2008 Квалификациски резултати
Снимка од трката
93. Andreas Weilemann Elite 59.903s + 1.712s Сезона 29, Трка 6 Јан 31, 2012 Квалификациски резултати
Снимка од трката
94. Łukasz Dudek1 Elite 59.908s + 1.717s Сезона 62, Трка 14 Јан 16, 2018 Квалификациски резултати
Снимка од трката
95. Christer Andersson Elite 59.909s + 1.718s Сезона 39, Трка 8 Дек 10, 2013 Квалификациски резултати
Снимка од трката
96. Ilya Vilkov Elite 59.924s + 1.733s Сезона 47, Трка 8 Мај 19, 2015 Квалификациски резултати
Снимка од трката
97. Jakab Zoltan Elite 59.925s + 1.734s Сезона 62, Трка 14 Јан 16, 2018 Квалификациски резултати
Снимка од трката
98. Donatas Paplauskas Elite 59.947s + 1.756s Сезона 62, Трка 14 Јан 16, 2018 Квалификациски резултати
Снимка од трката
99. Remco Van Saarloos Master - 5 59.949s + 1.758s Сезона 47, Трка 8 Мај 19, 2015 Квалификациски резултати
Снимка од трката
100. Lázsló Mizse Elite 59.961s + 1.770s Сезона 62, Трка 14 Јан 16, 2018 Квалификациски резултати
Снимка од трката
Страница [12 3 ... 482 483 484 » Брзо оди на страница: