Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Најдобри кругови на сите времиња на Ahvenisto (Финска)

Изберете класа:
 
Страница [12 3 ... 540 541 542 » Брзо оди на страница:
# Нац Име на менаџер Група Време на круг Заостанување Сезона #, Трка # Датум
1. Aleksej Sutkin Elite 1:12.662s + 0.000s Сезона 28, Трка 16 Дек 30, 2011 Квалификациски резултати
Снимка од трката
2. Gonzalo Alvarez Elite 1:12.756s + 0.094s Сезона 68, Трка 15 Фев 8, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
3. Daniel Comalada Elite 1:12.941s + 0.279s Сезона 46, Трка 8 Мар 17, 2015 Квалификациски резултати
Снимка од трката
4. Vsevolod Demydov2 Elite 1:13.030s + 0.368s Сезона 36, Трка 6 Мај 17, 2013 Квалификациски резултати
Снимка од трката
5. Jan Velske1 Elite 1:13.100s + 0.438s Сезона 72, Трка 5 Сеп 13, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
6. João Monteiro2 Elite 1:13.190s + 0.528s Сезона 36, Трка 6 Мај 17, 2013 Квалификациски резултати
Снимка од трката
7. Ioannis Dimitroglou4 Elite 1:13.204s + 0.542s Сезона 53, Трка 2 Мај 17, 2016 Квалификациски резултати
Снимка од трката
8. Evaldas Ruseckas Elite 1:13.217s + 0.555s Сезона 28, Трка 16 Дек 30, 2011 Квалификациски резултати
Снимка од трката
9. Alexander Kunze Elite 1:13.289s + 0.627s Сезона 46, Трка 8 Мар 17, 2015 Квалификациски резултати
Снимка од трката
10. Nevzat Kasapoglu Elite 1:13.290s + 0.628s Сезона 72, Трка 5 Сеп 13, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
11. Zdenek Hladik3 Elite 1:13.321s + 0.659s Сезона 25, Трка 16 Јун 14, 2011 Квалификациски резултати
Снимка од трката
12. Nikolay Borzenkov Elite 1:13.346s + 0.684s Сезона 42, Трка 8 Јул 1, 2014 Квалификациски резултати
Снимка од трката
13. Stefan Gommans Elite 1:13.383s + 0.721s Сезона 46, Трка 8 Мар 17, 2015 Квалификациски резултати
Снимка од трката
14. Justinas Smyšliajevas4 Elite 1:13.432s + 0.770s Сезона 28, Трка 16 Дек 30, 2011 Квалификациски резултати
Снимка од трката
15. Radek Sus Elite 1:13.479s + 0.817s Сезона 42, Трка 8 Јул 1, 2014 Квалификациски резултати
Снимка од трката
16. Rimantas Sagatas2 Elite 1:13.480s + 0.818s Сезона 39, Трка 11 Дек 20, 2013 Квалификациски резултати
Снимка од трката
17. Frederico Neves1 Elite 1:13.482s + 0.820s Сезона 42, Трка 8 Јул 1, 2014 Квалификациски резултати
Снимка од трката
18. Leandro Sereno7 Elite 1:13.515s + 0.853s Сезона 36, Трка 6 Мај 17, 2013 Квалификациски резултати
Снимка од трката
19. Pavel Buhharin Elite 1:13.520s + 0.858s Сезона 56, Трка 6 Дек 6, 2016 Квалификациски резултати
Снимка од трката
20. Ayman Daher Elite 1:13.521s + 0.859s Сезона 42, Трка 8 Јул 1, 2014 Квалификациски резултати
Снимка од трката
21. Nuno Vicente Elite 1:13.572s + 0.910s Сезона 53, Трка 2 Мај 17, 2016 Квалификациски резултати
Снимка од трката
22. Nico Zou Elite 1:13.596s + 0.934s Сезона 28, Трка 16 Дек 30, 2011 Квалификациски резултати
Снимка од трката
23. Roland Postle7 Elite 1:13.645s + 0.983s Сезона 53, Трка 2 Мај 17, 2016 Квалификациски резултати
Снимка од трката
24. Rafael Mantovani Elite 1:13.721s + 1.059s Сезона 56, Трка 6 Дек 6, 2016 Квалификациски резултати
Снимка од трката
25. Christos Bobolis4 Elite 1:13.742s + 1.080s Сезона 57, Трка 16 Мар 14, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
26. Florencia Caro Elite 1:13.756s + 1.094s Сезона 42, Трка 8 Јул 1, 2014 Квалификациски резултати
Снимка од трката
27. José Abi Jaudi Elite 1:13.765s + 1.103s Сезона 56, Трка 6 Дек 6, 2016 Квалификациски резултати
Снимка од трката
28. Wojciech Uzikowski Elite 1:13.770s + 1.108s Сезона 28, Трка 16 Дек 30, 2011 Квалификациски резултати
Снимка од трката
29. Paulo Pinto1 Elite 1:13.806s + 1.144s Сезона 60, Трка 10 Авг 29, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
30. Robin Goodey Elite 1:13.806s + 1.144s Сезона 57, Трка 16 Мар 14, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
31. Rafal Celejewski Elite 1:13.825s + 1.163s Сезона 68, Трка 15 Фев 8, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
32. Božidar Topčić Elite 1:13.827s + 1.165s Сезона 72, Трка 5 Сеп 13, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
33. Mihail Morozov Elite 1:13.873s + 1.211s Сезона 53, Трка 2 Мај 17, 2016 Квалификациски резултати
Снимка од трката
34. Mikko Suhonen Elite 1:13.902s + 1.240s Сезона 42, Трка 8 Јул 1, 2014 Квалификациски резултати
Снимка од трката
35. Jan Pavlicek2 Elite 1:13.914s + 1.252s Сезона 53, Трка 2 Мај 17, 2016 Квалификациски резултати
Снимка од трката
36. Alexander Lazarenko Elite 1:13.915s + 1.253s Сезона 42, Трка 8 Јул 1, 2014 Квалификациски резултати
Снимка од трката
37. Róbert László2 Elite 1:13.938s + 1.276s Сезона 68, Трка 15 Фев 8, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
38. Łukasz Dudek1 Elite 1:13.942s + 1.280s Сезона 68, Трка 15 Фев 8, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
39. Radek Czech2 Elite 1:13.949s + 1.287s Сезона 68, Трка 15 Фев 8, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
40. Sion Francis Elite 1:13.956s + 1.294s Сезона 39, Трка 11 Дек 20, 2013 Квалификациски резултати
Снимка од трката
41. Atis Praudins Elite 1:13.960s + 1.298s Сезона 60, Трка 10 Авг 29, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
42. Marek Popławski Elite 1:13.964s + 1.302s Сезона 39, Трка 11 Дек 20, 2013 Квалификациски резултати
Снимка од трката
43. Victor Chernyshev Elite 1:13.978s + 1.316s Сезона 42, Трка 8 Јул 1, 2014 Квалификациски резултати
Снимка од трката
44. Michael Keeney Elite 1:13.993s + 1.331s Сезона 53, Трка 2 Мај 17, 2016 Квалификациски резултати
Снимка од трката
45. Toygun Senler6 Elite 1:14.002s + 1.340s Сезона 28, Трка 16 Дек 30, 2011 Квалификациски резултати
Снимка од трката
46. Virgis Lyss Elite 1:14.002s + 1.340s Сезона 60, Трка 10 Авг 29, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
47. Stas Prost Elite 1:14.031s + 1.369s Сезона 42, Трка 8 Јул 1, 2014 Квалификациски резултати
Снимка од трката
48. Claudio Szynkier Elite 1:14.043s + 1.381s Сезона 72, Трка 5 Сеп 13, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
49. Max Watson Elite 1:14.047s + 1.385s Сезона 68, Трка 15 Фев 8, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
50. Ilkka Moisio Elite 1:14.060s + 1.398s Сезона 60, Трка 10 Авг 29, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
51. Tomek Kiełpiński Elite 1:14.069s + 1.407s Сезона 42, Трка 8 Јул 1, 2014 Квалификациски резултати
Снимка од трката
52. Andrej Borsuk Elite 1:14.071s + 1.409s Сезона 49, Трка 14 Окт 13, 2015 Квалификациски резултати
Снимка од трката
53. Vladimir Islentiev2 Elite 1:14.082s + 1.420s Сезона 42, Трка 8 Јул 1, 2014 Квалификациски резултати
Снимка од трката
54. Stanislav Frolov Elite 1:14.082s + 1.420s Сезона 53, Трка 2 Мај 17, 2016 Квалификациски резултати
Снимка од трката
55. Ian Lynch Elite 1:14.098s + 1.436s Сезона 36, Трка 6 Мај 17, 2013 Квалификациски резултати
Снимка од трката
56. Alex Tkachenko Elite 1:14.106s + 1.444s Сезона 42, Трка 8 Јул 1, 2014 Квалификациски резултати
Снимка од трката
57. Michael Winkley Elite 1:14.112s + 1.450s Сезона 36, Трка 6 Мај 17, 2013 Квалификациски резултати
Снимка од трката
58. Roman Turkin Elite 1:14.121s + 1.459s Сезона 42, Трка 8 Јул 1, 2014 Квалификациски резултати
Снимка од трката
59. Danny Bayliss Elite 1:14.148s + 1.486s Сезона 53, Трка 2 Мај 17, 2016 Квалификациски резултати
Снимка од трката
60. Fabien Massard Elite 1:14.158s + 1.496s Сезона 72, Трка 5 Сеп 13, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
61. Andrej Rilke Elite 1:14.168s + 1.506s Сезона 60, Трка 10 Авг 29, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
62. Gino Zernani Elite 1:14.180s + 1.518s Сезона 56, Трка 6 Дек 6, 2016 Квалификациски резултати
Снимка од трката
63. Martin Bedoya Elite 1:14.196s + 1.534s Сезона 68, Трка 15 Фев 8, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
64. Sergey Sergeev Elite 1:14.197s + 1.535s Сезона 46, Трка 8 Мар 17, 2015 Квалификациски резултати
Снимка од трката
65. Krisztián Veinperl Elite 1:14.200s + 1.538s Сезона 57, Трка 16 Мар 14, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
66. Toni Söyrinki Elite 1:14.204s + 1.542s Сезона 46, Трка 8 Мар 17, 2015 Квалификациски резултати
Снимка од трката
67. Paul Lynch Elite 1:14.206s + 1.544s Сезона 25, Трка 16 Јун 14, 2011 Квалификациски резултати
Снимка од трката
68. Kuba Szajbel Master - 2 1:14.211s + 1.549s Сезона 42, Трка 8 Јул 1, 2014 Квалификациски резултати
Снимка од трката
69. Eduard Gindullin Elite 1:14.229s + 1.567s Сезона 56, Трка 6 Дек 6, 2016 Квалификациски резултати
Снимка од трката
70. Goran Slunjski Elite 1:14.232s + 1.570s Сезона 72, Трка 5 Сеп 13, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
71. Matt Kasar Master - 3 1:14.270s + 1.608s Сезона 68, Трка 15 Фев 8, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
72. Alpo Kaakinen1 Elite 1:14.331s + 1.669s Сезона 68, Трка 15 Фев 8, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
73. Andrea Squizzato Elite 1:14.363s + 1.701s Сезона 57, Трка 16 Мар 14, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
74. Mika Pekkarinen Elite 1:14.380s + 1.718s Сезона 68, Трка 15 Фев 8, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
75. George Slater Elite 1:14.396s + 1.734s Сезона 72, Трка 5 Сеп 13, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
76. Aleksey Odegov Elite 1:14.397s + 1.735s Сезона 56, Трка 6 Дек 6, 2016 Квалификациски резултати
Снимка од трката
77. Shoaib Mohamed Elite 1:14.412s + 1.750s Сезона 44, Трка 12 Ное 25, 2014 Квалификациски резултати
Снимка од трката
78. Wouter Teuwen Master - 5 1:14.436s + 1.774s Сезона 68, Трка 15 Фев 8, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
79. Jukka Sireni2 Elite 1:14.448s + 1.786s Сезона 49, Трка 14 Окт 13, 2015 Квалификациски резултати
Снимка од трката
80. Olver Hernández Master - 4 1:14.451s + 1.789s Сезона 60, Трка 10 Авг 29, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
81. Sergey Lyogky Elite 1:14.456s + 1.794s Сезона 31, Трка 16 Јул 17, 2012 Квалификациски резултати
Снимка од трката
82. Rodrigo Velasco Elite 1:14.464s + 1.802s Сезона 60, Трка 10 Авг 29, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
83. Joel Viitikko Master - 3 1:14.485s + 1.823s Сезона 72, Трка 5 Сеп 13, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
84. Kaur Kuus Elite 1:14.488s + 1.826s Сезона 53, Трка 2 Мај 17, 2016 Квалификациски резултати
Снимка од трката
85. Sam Brierley Elite 1:14.498s + 1.836s Сезона 42, Трка 8 Јул 1, 2014 Квалификациски резултати
Снимка од трката
86. Tomasz Kaminski Elite 1:14.499s + 1.837s Сезона 28, Трка 16 Дек 30, 2011 Квалификациски резултати
Снимка од трката
87. Ilya Medvedev Master - 1 1:14.501s + 1.839s Сезона 49, Трка 14 Окт 13, 2015 Квалификациски резултати
Снимка од трката
88. Paul Gardiner Elite 1:14.507s + 1.845s Сезона 56, Трка 6 Дек 6, 2016 Квалификациски резултати
Снимка од трката
89. Alexey Manukalov Elite 1:14.522s + 1.860s Сезона 53, Трка 2 Мај 17, 2016 Квалификациски резултати
Снимка од трката
90. Michal Szopinski Elite 1:14.529s + 1.867s Сезона 44, Трка 12 Ное 25, 2014 Квалификациски резултати
Снимка од трката
91. Patrik Balogh Elite 1:14.530s + 1.868s Сезона 56, Трка 6 Дек 6, 2016 Квалификациски резултати
Снимка од трката
92. Luca Dotti Elite 1:14.556s + 1.894s Сезона 72, Трка 5 Сеп 13, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
93. Michail Ivanov Elite 1:14.559s + 1.897s Сезона 42, Трка 8 Јул 1, 2014 Квалификациски резултати
Снимка од трката
94. Vladimir Jelicic Elite 1:14.571s + 1.909s Сезона 57, Трка 16 Мар 14, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
95. Kiran Patel Elite 1:14.579s + 1.917s Сезона 46, Трка 8 Мар 17, 2015 Квалификациски резултати
Снимка од трката
96. Aris Tsipras Elite 1:14.580s + 1.918s Сезона 57, Трка 16 Мар 14, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
97. Mindaugas Sarocka Elite 1:14.582s + 1.920s Сезона 28, Трка 16 Дек 30, 2011 Квалификациски резултати
Снимка од трката
98. David Rolleston Elite 1:14.585s + 1.923s Сезона 60, Трка 10 Авг 29, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
99. Theodosis Vogiatzis Elite 1:14.588s + 1.926s Сезона 72, Трка 5 Сеп 13, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
100. Sergei Gordov Master - 1 1:14.592s + 1.930s Сезона 72, Трка 5 Сеп 13, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
Страница [12 3 ... 540 541 542 » Брзо оди на страница: