Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Најдобри кругови на сите времиња на Miami (САД)

Изберете класа:
 
Страница [12 3 ... 118 119 120 » Брзо оди на страница:
# Нац Име на менаџер Група Време на круг Заостанување Сезона #, Трка # Датум
1. Brad Marshall1 Elite 1:25.806s + 0.000s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
2. Aigars Vitolins Elite 1:26.076s + 0.270s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
3. Artur Terezan Elite 1:26.129s + 0.323s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
4. Jasper Coosemans1 Elite 1:26.260s + 0.454s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
5. George Slater1 Elite 1:26.263s + 0.457s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
6. Dominiek Van West Elite 1:26.427s + 0.621s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
7. Ania Piekarska Elite 1:26.653s + 0.847s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
8. Bert Huylebroeck Elite 1:26.681s + 0.875s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
9. Leandro Sereno7 Elite 1:26.721s + 0.915s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
10. Juan Diego Milán Elite 1:26.755s + 0.949s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
11. Branislav Mihic Elite 1:26.884s + 1.078s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
12. Roland Postle9 Elite 1:26.903s + 1.097s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
13. Raimonds Urtāns Elite 1:26.959s + 1.153s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
14. Martin Cook Master - 2 1:27.083s + 1.277s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
15. Mihail Morozov Master - 2 1:27.192s + 1.386s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
16. Kristijan Mihovic Elite 1:27.234s + 1.428s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
17. Julio Asencio Master - 3 1:27.304s + 1.498s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
18. Rimantas Sagatas3 Elite 1:27.311s + 1.505s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
19. Eduard Gindullin Elite 1:27.466s + 1.660s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
20. Sergio Fanelli Elite 1:27.546s + 1.740s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
21. Rafal Celejewski Elite 1:27.595s + 1.789s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
22. Marco Conti Master - 1 1:27.809s + 2.003s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
23. Joachim Vaes Master - 2 1:27.926s + 2.120s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
24. Alexandre Jardim Elite 1:27.973s + 2.167s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
25. Frederik Broux Master - 3 1:28.005s + 2.199s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
26. Fabio Corio Master - 3 1:28.012s + 2.206s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
27. Paweł Zaburski Elite 1:28.029s + 2.223s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
28. Max Watson Elite 1:28.058s + 2.252s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
29. Tony Cullen Master - 2 1:28.137s + 2.331s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
30. Atis Praudins Elite 1:28.163s + 2.357s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
31. Craig Templeman Master - 4 1:28.207s + 2.401s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
32. Pieterjan Staessen Master - 1 1:28.207s + 2.401s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
33. Gustavo Bellotto Master - 1 1:28.221s + 2.415s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
34. Chris Adnams Elite 1:28.221s + 2.415s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
35. Sandro Benghi Elite 1:28.235s + 2.429s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
36. Diogo Schwinn Master - 2 1:28.271s + 2.465s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
37. Gábor Safranyik Pro - 15 1:28.294s + 2.488s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
38. David Brennan Master - 2 1:28.297s + 2.491s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
39. Andrea Squizzato1 Master - 5 1:28.300s + 2.494s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
40. Olivier Portal Master - 1 1:28.344s + 2.538s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
41. Michel Vandecatelle Elite 1:28.357s + 2.551s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
42. Miel Soeterbroek Master - 4 1:28.374s + 2.568s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
43. Vladimir Valis Elite 1:28.396s + 2.590s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
44. Mikael Brostrom Master - 1 1:28.403s + 2.597s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
45. Sebastian Lochmann Pro - 7 1:28.418s + 2.612s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
46. Ivan Stiva Master - 4 1:28.433s + 2.627s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
47. Josh Clark Master - 4 1:28.519s + 2.713s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
48. Mateusz Włodarczyk Master - 5 1:28.526s + 2.720s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
49. Andrej Rilke Master - 1 1:28.576s + 2.770s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
50. Geoff Atkin Master - 5 1:28.576s + 2.770s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
51. José Abi Jaudi Master - 4 1:28.583s + 2.777s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
52. Alessandro Casagrande Master - 5 1:28.593s + 2.787s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
53. Jesus Fernandez Master - 2 1:28.600s + 2.794s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
54. Luca Molendi Master - 1 1:28.601s + 2.795s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
55. Fabien Massard Master - 2 1:28.602s + 2.796s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
56. Kuba Szajbel Elite 1:28.619s + 2.813s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
57. Krzysztof Kasinski Pro - 20 1:28.627s + 2.821s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
58. Igor Augusto Pro - 14 1:28.636s + 2.830s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
59. David Michler Master - 4 1:28.649s + 2.843s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
60. Wouter Teuwen Master - 4 1:28.672s + 2.866s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
61. Vincent Douchez Master - 3 1:28.688s + 2.882s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
62. Jean-marc Boissinot Master - 5 1:28.697s + 2.891s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
63. Alex Tolmar Pro - 6 1:28.700s + 2.894s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
64. Rowie Halcon Master - 4 1:28.713s + 2.907s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
65. Valentino Receputi Master - 3 1:28.735s + 2.929s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
66. Pedro Moura Master - 1 1:28.743s + 2.937s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
67. Ilya Vedenikov Master - 2 1:28.752s + 2.946s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
68. Mato Nikic Master - 3 1:28.781s + 2.975s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
69. Guillaume Delamarre Master - 2 1:28.794s + 2.988s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
70. Michael Franks Pro - 15 1:28.802s + 2.996s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
71. Rogerio Mandler Master - 4 1:28.805s + 2.999s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
72. Jani Syrjäläinen Master - 5 1:28.809s + 3.003s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
73. Giovanni Orecchioni Master - 4 1:28.812s + 3.006s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
74. Diogo Abdalla Master - 2 1:28.831s + 3.025s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
75. Dean Francis Master - 5 1:28.845s + 3.039s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
76. Simone Scarpa Master - 2 1:28.853s + 3.047s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
77. Tan S Lake Master - 2 1:28.862s + 3.056s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
78. Arnaud de Marneffe Master - 3 1:28.869s + 3.063s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
79. Aleksandar Tot Master - 5 1:28.874s + 3.068s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
80. Gary Mullins Pro - 24 1:28.877s + 3.071s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
81. Lazar Petkovic Pro - 22 1:28.887s + 3.081s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
82. Helmer De Vries Master - 4 1:28.895s + 3.089s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
83. André de Carvalho Master - 3 1:28.907s + 3.101s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
84. Miguel Rosso Pro - 5 1:28.907s + 3.101s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
85. Juan Sebastian Torres Pro - 8 1:28.911s + 3.105s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
86. John Ibbotson Master - 5 1:28.918s + 3.112s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
87. Raul Souza Master - 3 1:28.926s + 3.120s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
88. Andre Cherkasoff Master - 4 1:28.935s + 3.129s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
89. Enzo Di Meo Pro - 24 1:28.943s + 3.137s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
90. Joscha Büllesbach Master - 3 1:28.950s + 3.144s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
91. Jesús Torres Master - 5 1:28.950s + 3.144s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
92. Martin Tajcnár Master - 3 1:28.954s + 3.148s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
93. Jos Haarsma Master - 2 1:28.961s + 3.155s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
94. Justinas Bublys Pro - 15 1:28.966s + 3.160s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
95. Gino Zernani Pro - 15 1:28.973s + 3.167s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
96. Ivan Silva Master - 5 1:28.987s + 3.181s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
97. Martino Colombo Master - 5 1:28.988s + 3.182s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
98. Jussi Mäenpää Master - 1 1:28.995s + 3.189s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
99. Asdrúbal Corral Master - 4 1:29.000s + 3.194s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
100. James Berriman Master - 5 1:29.008s + 3.202s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
Страница [12 3 ... 118 119 120 » Брзо оди на страница: