Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Најдобри кругови на трки на сите времиња на Miami (САД)

Изберете класа:
 
Страница [12 3 ... 58 59 60 » Брзо оди на страница:
# Нац Име на менаџер Група Време на круг Заостанување Сезона #, Трка # Датум
1. Brad Marshall1 Elite 1:24.894s + 0.000s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
2. Rimantas Sagatas3 Elite 1:25.259s + 0.365s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
3. Aigars Vitolins Elite 1:25.290s + 0.396s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
4. Jasper Coosemans1 Elite 1:25.485s + 0.591s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
5. George Slater1 Elite 1:25.656s + 0.762s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
6. Rafal Celejewski Elite 1:25.760s + 0.866s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
7. Roland Postle9 Elite 1:25.951s + 1.057s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
8. Paweł Zaburski Elite 1:26.220s + 1.326s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
9. Raimonds Urtāns Elite 1:26.336s + 1.442s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
10. Ania Piekarska Elite 1:26.471s + 1.577s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
11. Mihail Morozov Master - 2 1:26.510s + 1.616s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
12. Juan Diego Milán Elite 1:26.621s + 1.727s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
13. Frederik Broux Master - 3 1:26.992s + 2.098s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
14. Artur Terezan Elite 1:27.207s + 2.313s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
15. Dominiek Van West Elite 1:27.312s + 2.418s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
16. Sergio Fanelli Elite 1:27.465s + 2.571s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
17. Maxim Titkov Master - 1 1:27.488s + 2.594s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
18. Marco Conti Master - 1 1:27.498s + 2.604s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
19. Leandro Sereno7 Elite 1:27.501s + 2.607s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
20. Pieterjan Staessen Master - 1 1:27.769s + 2.875s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
21. Michel Vandecatelle Elite 1:27.771s + 2.877s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
22. Rowie Halcon Master - 4 1:27.776s + 2.882s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
23. Chris Adnams Elite 1:27.824s + 2.930s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
24. Mateusz Włodarczyk Master - 5 1:27.955s + 3.061s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
25. Bert Huylebroeck Elite 1:27.958s + 3.064s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
26. Igor Pererva Master - 5 1:27.986s + 3.092s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
27. Max Watson Elite 1:27.992s + 3.098s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
28. Eduard Gindullin Elite 1:28.001s + 3.107s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
29. Branislav Mihic Elite 1:28.003s + 3.109s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
30. José Abi Jaudi Master - 4 1:28.096s + 3.202s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
31. Fabio Pereira Pro - 22 1:28.141s + 3.247s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
32. Juan Manuel Collova Master - 2 1:28.164s + 3.270s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
33. Gustavo Bellotto Master - 1 1:28.171s + 3.277s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
34. Fabio Corio Master - 3 1:28.204s + 3.310s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
35. Geoff Atkin Master - 5 1:28.251s + 3.357s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
36. Vladimir Valis Elite 1:28.252s + 3.358s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
37. Gary Mullins Pro - 24 1:28.266s + 3.372s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
38. Josh Clark Master - 4 1:28.328s + 3.434s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
39. Bernard Bontjer Pro - 23 1:28.339s + 3.445s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
40. Vincent Douchez Master - 3 1:28.365s + 3.471s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
41. Daniel Rogers Master - 2 1:28.371s + 3.477s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
42. Justinas Bublys Pro - 15 1:28.373s + 3.479s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
43. Simone Scarpa Master - 2 1:28.412s + 3.518s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
44. James Berriman Master - 5 1:28.416s + 3.522s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
45. Martin Cook Master - 2 1:28.438s + 3.544s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
46. Joscha Büllesbach Master - 3 1:28.495s + 3.601s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
47. Sandro Benghi Elite 1:28.512s + 3.618s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
48. Alexandre Jardim Elite 1:28.540s + 3.646s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
49. Craig Templeman Master - 4 1:28.550s + 3.656s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
50. Jean-marc Boissinot Master - 5 1:28.603s + 3.709s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
51. Ivan Silva Master - 5 1:28.617s + 3.723s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
52. Jeffrey Decoopman Pro - 15 1:28.624s + 3.730s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
53. Jenne Breugelmans Master - 5 1:28.644s + 3.750s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
54. Tan S Lake Master - 2 1:28.663s + 3.769s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
55. Can Yıldız Pro - 10 1:28.672s + 3.778s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
56. Juan Carlos Sánchez Master - 1 1:28.717s + 3.823s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
57. Luca Molendi Master - 1 1:28.719s + 3.825s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
58. Mike Bennett Master - 1 1:28.780s + 3.886s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
59. Michal Szopinski Elite 1:28.788s + 3.894s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
60. Geoffrey Stanislawski Master - 2 1:28.795s + 3.901s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
61. Krzysztof Kasinski Pro - 20 1:28.840s + 3.946s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
62. Dean Francis Master - 5 1:28.863s + 3.969s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
63. Alex Tolmar Pro - 6 1:28.864s + 3.970s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
64. Ian Henderson Pro - 6 1:28.865s + 3.971s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
65. Alvaro Criado Espejo Pro - 21 1:28.881s + 3.987s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
66. Gábor Safranyik Pro - 15 1:28.883s + 3.989s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
67. Gyuri Székely Pro - 11 1:28.886s + 3.992s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
68. Silvio Botterini Pro - 24 1:28.902s + 4.008s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
69. Ivan Stiva Master - 4 1:28.912s + 4.018s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
70. Zeljko Filipovic Pro - 23 1:28.917s + 4.023s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
71. Joaquín Pérez Cano Pro - 14 1:28.919s + 4.025s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
72. Antonios Giannakoudakis Pro - 13 1:28.940s + 4.046s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
73. Mark Webster Master - 1 1:28.948s + 4.054s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
74. Andreas Andreou Pro - 11 1:28.960s + 4.066s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
75. Bruno Cestino Pro - 17 1:28.969s + 4.075s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
76. Fabien Massard Master - 2 1:28.969s + 4.075s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
77. Petr Valíček Master - 4 1:28.971s + 4.077s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
78. Paulo Soares Pro - 20 1:28.998s + 4.104s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
79. Joachim Vaes Master - 2 1:29.009s + 4.115s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
80. Andrej Rilke Master - 1 1:29.021s + 4.127s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
81. Helmer De Vries Master - 4 1:29.022s + 4.128s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
82. Mikael Brostrom Master - 1 1:29.028s + 4.134s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
83. Miel Soeterbroek Master - 4 1:29.029s + 4.135s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
84. Raul Souza Master - 3 1:29.041s + 4.147s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
85. Mihail Sergeev Pro - 25 1:29.054s + 4.160s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
86. Alexei Malkin Pro - 5 1:29.057s + 4.163s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
87. Joan Centellas Pro - 20 1:29.058s + 4.164s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
88. Giovanni Orecchioni Master - 4 1:29.062s + 4.168s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
89. Lazar Petkovic Pro - 22 1:29.069s + 4.175s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
90. Maciek Paruch Pro - 19 1:29.074s + 4.180s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
91. Jesús Torres Master - 5 1:29.079s + 4.185s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
92. Jesus Fernandez Master - 2 1:29.108s + 4.214s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
93. Katerina Kakni Pro - 6 1:29.112s + 4.218s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
94. Lucas Santiago Pro - 9 1:29.127s + 4.233s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
95. Olver Hernández Master - 2 1:29.139s + 4.245s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
96. Arnaud de Marneffe Master - 3 1:29.159s + 4.265s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
97. Asdrúbal Corral Master - 4 1:29.176s + 4.282s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
98. Diogo Abdalla Master - 2 1:29.183s + 4.289s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
99. Sonia Pavesi Pro - 4 1:29.183s + 4.289s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
100. Troy Sheahen Master - 5 1:29.187s + 4.293s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
Страница [12 3 ... 58 59 60 » Брзо оди на страница: