Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Неодамна изменети кариери на менаџери
 
# Име на менаџер Група Ажурирано
1. Cezary Skonieczny Pro - 8 Вчера во 15:08:54
2. Dawid Melnarowicz Rookie - 64 Вчера во 13:02:04
3. Luke Frost Pro - 20 Вчера во 12:24:04
4. Maxwel Silva Rookie - 19 Вчера во 05:15:50
5. Noah Sabbagh Rookie - 122 Вчера во 01:36:09
6. Dean Francis Pro - 25 Вчера во 00:30:26
7. Markus Zrim Amateur - 1 Вчера во 00:24:54
8. Paulo Guarim Rookie - 5 Вчера во 00:07:15
9. Alcides Fabian Santa Cruz Rookie - 17 Сеп 17 2021, 23:46:54
10. Quim Riera Rookie - 70 Сеп 17 2021, 23:01:07
11. István Hengl Rookie - 149 Сеп 17 2021, 22:19:43
12. Alexander Rowlands Pro - 4 Сеп 17 2021, 21:39:01
13. Jani Kaipainen Rookie - 31 Сеп 17 2021, 21:37:42
14. Jason Claydon Rookie - 125 Сеп 17 2021, 21:32:46
15. Zé Pedro Paula Amateur - 16 Сеп 17 2021, 18:51:19
16. Szasz Ricardo Rookie - 21 Сеп 17 2021, 16:47:14
17. Joachim Vaes Master - 2 Сеп 17 2021, 12:21:36
18. Stefano Duo Pro - 16 Сеп 17 2021, 10:18:58
19. Niels Van Heijster Amateur - 9 Сеп 16 2021, 23:08:47
20. Pedro Moura Master - 5 Сеп 15 2021, 22:02:29
21. Davi Queiroz Rookie - 110 Сеп 15 2021, 21:52:38
22. Patrick Gonzales Amateur - 14 Сеп 15 2021, 18:35:47
23. Filippo Russo Amateur - 64 Сеп 15 2021, 05:15:36
24. Szabolcs Habóczki Rookie - 60 Сеп 15 2021, 01:14:55
25. Vladimir Valis Pro - 21 Сеп 15 2021, 01:01:26
26. Joan Centellas Pro - 12 Сеп 14 2021, 23:48:22
27. Łukasz Matusiak Amateur - 19 Сеп 14 2021, 21:53:53
28. Sara Lingrey Amateur - 9 Сеп 14 2021, 21:38:25
29. Iskren Ivanov Amateur - 21 Сеп 14 2021, 21:33:05
30. Diogo Portela Rookie - 76 Сеп 14 2021, 21:32:04
31. Andrea Squizzato1 Master - 3 Сеп 13 2021, 22:21:52
32. James Hitchen Master - 4 Сеп 13 2021, 20:44:23
33. Mack Cotton Pro - 22 Сеп 13 2021, 10:57:18
34. Bruno Carvalho Rookie - 76 Сеп 13 2021, 00:04:45
35. Robin Goodey Pro - 24 Сеп 12 2021, 19:08:42
36. Xavier Porta Pro - 6 Сеп 12 2021, 17:04:17
37. Aaron Hughes Rookie - 2 Сеп 12 2021, 11:06:57
38. Jean Marie Martin Amateur - 44 Сеп 10 2021, 22:20:03
39. Jere Airaksinen Rookie - 92 Сеп 10 2021, 21:48:30
40. Roland Láng Rookie - 94 Сеп 8 2021, 20:26:31
41. Onur Guardian Master - 2 Сеп 8 2021, 18:49:56
42. Lee Harding Elite Сеп 8 2021, 10:47:43
43. Daniel Mccarthy Rookie - 131 Сеп 7 2021, 17:42:47
44. Sonny Long Rookie - 91 Сеп 4 2021, 19:26:54
45. Patrick Hertach Pro - 2 Сеп 4 2021, 11:24:01
46. Benedetto Di Vico Pro - 20 Сеп 4 2021, 10:37:33
47. Terence Webb Rookie - 62 Сеп 4 2021, 07:06:00
48. Lucas Holmes Pro - 16 Сеп 4 2021, 01:58:35
49. Giordano Vieira Pro - 10 Сеп 3 2021, 18:23:48
50. Stratos Filalithis Amateur - 47 Сеп 2 2021, 17:12:29
51. Fabrice Renaudet Pro - 2 Сеп 1 2021, 17:31:35
52. Juan Sebastian Torres Amateur - 42 Сеп 1 2021, 14:40:30
53. Nicholas Bryant Amateur - 73 Авг 31 2021, 21:55:11
54. Mehdi El Fathy Amateur - 1 Авг 31 2021, 20:38:28
55. Mauro Saccoccia Pro - 10 Авг 29 2021, 23:43:55
56. Sergio Audino Amateur - 61 Авг 29 2021, 06:21:30
57. Miguel Ribeiro Rookie - 13 Авг 28 2021, 05:13:16
58. Danniel Cao Amateur - 42 Авг 28 2021, 02:57:31
59. Jussi Vasama Amateur - 57 Авг 27 2021, 21:44:57
60. Andrei Daroczi Pro - 3 Авг 26 2021, 20:50:45
61. Anderson Verdin Amateur - 42 Авг 25 2021, 19:36:03
62. Branislav Mihic Pro - 11 Авг 25 2021, 14:38:59
63. Grigoris Astrapidis Rookie - 46 Авг 23 2021, 16:11:55
64. Josh Anderson Rookie - 2 Авг 22 2021, 16:11:33
65. Francisco Smoljanovic Rookie - 33 Авг 21 2021, 22:07:35
66. Mike Bennett Amateur - 30 Авг 21 2021, 13:09:31
67. Sergey Daar Rookie - 49 Авг 20 2021, 22:10:19
68. Argha Sen Rookie - 28 Авг 20 2021, 14:26:49
69. Escortsaffaira Escortsaffairs Rookie - 9 Авг 20 2021, 05:13:22
70. Çağrı Karaağaç Pro - 21 Авг 18 2021, 17:07:34
71. Fernando Rees Rookie - 12 Авг 17 2021, 21:35:18
72. Pedro Lopes Amateur - 2 Авг 17 2021, 11:44:28
73. Floris Maljers Pro - 20 Авг 16 2021, 11:44:47
74. MG van Rensburg Rookie - 22 Авг 16 2021, 11:00:21
75. Andreas Rietz Amateur - 1 Авг 15 2021, 15:37:55
76. Roy Mitchell Amateur - 67 Авг 14 2021, 17:37:51
77. Bruno Caseiro Elite Авг 14 2021, 00:43:32
78. Stephen Bewers Amateur - 20 Авг 13 2021, 20:56:22
79. Torge Thorsson Pro - 7 Авг 13 2021, 19:02:57
80. Upeo Unaozidi Amateur - 46 Авг 13 2021, 17:33:38
81. Andrea Fugaro Amateur - 3 Авг 13 2021, 16:57:47
82. Rastislav Padysak Amateur - 66 Авг 12 2021, 23:30:50
83. Daniel Rosa Pro - 23 Авг 12 2021, 20:10:43
84. Bert Meeus Amateur - 57 Авг 12 2021, 14:59:50
85. Chris Wood Amateur - 78 Авг 12 2021, 08:33:32
86. Andris Vasilevskis Rookie - 118 Авг 12 2021, 06:00:35
87. Arley Fernando Chávez Suárez Rookie - 141 Авг 11 2021, 23:55:58
88. Marco Conti Pro - 6 Авг 11 2021, 19:49:19
89. Luca Bertani Amateur - 29 Авг 11 2021, 12:29:27
90. Adrian Mihai Amateur - 65 Авг 11 2021, 09:35:30
91. George Slater Elite Авг 11 2021, 05:31:33
92. Carl Keating Rookie - 120 Авг 11 2021, 00:03:54
93. Yancho Stoychev Amateur - 3 Авг 10 2021, 16:28:09
94. Alex Popa Pro - 25 Авг 10 2021, 12:45:37
95. Robert Michele Amateur - 65 Авг 10 2021, 09:07:17
96. André Henriques Pro - 6 Авг 9 2021, 19:11:59
97. Sharma Vivek Master - 3 Авг 9 2021, 17:49:11
98. Mauro Pisani Pro - 2 Авг 9 2021, 13:21:19
99. Mike Chatzikonstantinou Amateur - 28 Авг 8 2021, 19:51:31
100. Lukas Hajduk Rookie - 93 Авг 7 2021, 18:03:13