Страница « 1 2 3 ... 1861 [18621863 ... 1938 1939 1940 » Брзо одете на страница:
Автор Тема: Polska, Biało-Czerwoni! 58181 одговори
Patryk Godowski
(Група Amateur - 78)



Мислења: 984
  Држава:
Полска 
Сертификат: 
Ми се допаѓа ова мислење (0)   Не ми се допаѓа ова мислење (0)
Старо мислење #55793 Испратено Окт 3 2018, 13:52:11 Цитирај 
Jeszcze kopciowy wyscig, kilkanascie godzin czekania bedzie mozna przystapic do kolejnego planu piecio... paedon, dwuletniego.

Ciekawy jestem do jakiej grupy mnie rzuci, czy rownie slabej jak w obecnym amapobycie, czy duzo mocniejszej. Jedno wiem na pewno, przyszly sezon bedzie najdrozszym sezonem ever, oczywiscie biorac pod uwage moja historie wystepow GPRO :)
Marcin Milczarek
(Група Amateur - 21)



Мислења: 563
  Држава:
Полска 
Сертификат: 
Ми се допаѓа ова мислење (0)   Не ми се допаѓа ова мислење (0)
Старо мислење #55794 Испратено Окт 3 2018, 15:25:09 Цитирај 
Quote ( Maciek Paruch @ October 3rd 2018,07:08:35 )

W ostatnim wyścigu pozostaje mi zameldować się w pierwszej piątce by wygrać grupę

Zobaczysz, będzie random ;p

@PaGod
Pozostanę przy tym, co napisałem Ci przed sezonem, że w Pro zderzysz się ze ścianą rzeczywistości i nie będzie Ci łatwo :] Ale życzę, bym się mylił.
Maciek Paruch
(Група Amateur - 61)



Мислења: 157
  Држава:
Полска 
Сертификат: 
Ми се допаѓа ова мислење (0)   Не ми се допаѓа ова мислење (0)
Старо мислење #55795 Испратено Окт 3 2018, 17:13:59 Цитирај 
Quote ( Marcin Milczarek @ October 3rd 2018,15:25:09 )

Zobaczysz, będzie random ;p

Jednego już miałem na Jyllands-Ringen, jak jechałem po swoje pierwsze podium w Ama xD Na szczęście to nie była przebita opona tylko problem z częściami i po nadmiarowym pitstopie udało mi się tam wyczołgać na 7. miejsce ;)
Bartek Nowak
(Група Amateur - 22)



Мислења: 178
  Држава:
Полска 
Сертификат: 
Ми се допаѓа ова мислење (0)   Не ми се допаѓа ова мислење (1)
Старо мислење #55796 Испратено Окт 3 2018, 18:00:06 Цитирај 
Quote ( Marcin Milczarek @ October 3rd 2018,15:25:09 )

Zobaczysz, będzie random ;p


Widzę, że nie jestem jedynym, który tak twierdzi. :D
Patryk Godowski
(Група Amateur - 78)



Мислења: 984
  Држава:
Полска 
Сертификат: 
Ми се допаѓа ова мислење (0)   Не ми се допаѓа ова мислење (0)
Старо мислење #55797 Испратено Окт 4 2018, 13:07:33 Цитирај 
Quote
@PaGod
Pozostanę przy tym, co napisałem Ci przed sezonem, że w Pro zderzysz się ze ścianą rzeczywistości i nie będzie Ci łatwo :] Ale życzę, bym się mylił.


A wiem, ze nie będzie łatwo. Po to właśnie awansuję. Mam duzo kasy i to moze pomoc, planuje posiedziec Pro te dwa sezony.
Szymon Kuliszewski
(Група Amateur - 76)



Мислења: 296
  Држава:
Полска 
Сертификат: 
Ми се допаѓа ова мислење (0)   Не ми се допаѓа ова мислење (0)
Старо мислење #55798 Испратено Окт 4 2018, 14:33:44 Цитирај 
U mnie planowy spokojny sezon. Kolejne dwa beda wygladaly podobnie ;)
Patryk Godowski
(Група Amateur - 78)



Мислења: 984
  Држава:
Полска 
Сертификат: 
Ми се допаѓа ова мислење (0)   Не ми се допаѓа ова мислење (0)
Старо мислење #55799 Испратено Окт 4 2018, 15:48:23 Цитирај 
Quote ( Szymon Kuliszewski @ October 4th 2018,14:33:44 )

U mnie planowy spokojny sezon. Kolejne dwa beda wygladaly podobnie ;)


To podobnie jak polskie kluby pilkarskie :)
Radek Sus
(Група Elite)



Мислења: 593
  Држава:
Полска 
Сертификат: 
Ми се допаѓа ова мислење (0)   Не ми се допаѓа ова мислење (0)
Старо мислење #55800 Испратено Окт 5 2018, 14:22:47 Цитирај 
Quote ( Patryk Godowski @ October 4th 2018,15:48:23 )


To podobnie jak polskie kluby pilkarskie :)


W Elite tak sie tez porobiło jak w naszej ekstraklasie. Nikt nie chce wygrać champa :-P
Tomasz Trela
(Група Rookie - 128)



Мислења: 248
  Држава:
Полска 
Сертификат: 
Ми се допаѓа ова мислење (0)   Не ми се допаѓа ова мислење (0)
Старо мислење #55801 Испратено Окт 5 2018, 17:03:47 Цитирај 
A ja myślałem że bukmacherom robicie emocje do ostatniej minuty :)
Szymon Kuliszewski
(Група Amateur - 76)



Мислења: 296
  Држава:
Полска 
Сертификат: 
Ми се допаѓа ова мислење (0)   Не ми се допаѓа ова мислење (0)
Старо мислење #55802 Испратено Окт 5 2018, 17:59:22 Цитирај 
Quote ( Radek Sus @ October 5th 2018,14:22:47 )

Quote ( Patryk Godowski @ October 4th 2018,15:48:23 )


To podobnie jak polskie kluby pilkarskie :)

W Elite tak sie tez porobiło jak w naszej ekstraklasie. Nikt nie chce wygrać champa :-P


Gdzies juz cos podobnego czytalem ;p
Maciek Paruch
(Група Amateur - 61)



Мислења: 157
  Држава:
Полска 
Сертификат: 
Ми се допаѓа ова мислење (0)   Не ми се допаѓа ова мислење (0)
Старо мислење #55803 Испратено Окт 5 2018, 20:42:03 (последно изменето Окт 5 2018, 20:50:30 од Maciek Paruch) Цитирај 
Quote ( Bartek Nowak @ October 3rd 2018,18:00:06 )

Quote ( Marcin Milczarek @ October 3rd 2018,15:25:09 )

Zobaczysz, będzie random ;p

Widzę, że nie jestem jedynym, który tak twierdzi. :D

No i był... u mojego rywala, co zapewniło mi już zwycięstwo w grupie. Trochę szkoda, bo będąc na jego miejscu nie chciałbym przegrać grupy w taki sposób, choć fakt - liczą się punkty z całego sezonu, ale jednak random na starcie w ostatnim wyścigu jest bardziej bolesny niż np. pięć wyścigów wcześniej.
Andrzej Dąbrowski
(Група Amateur - 52)



Мислења: 43
  Држава:
Полска 
Сертификат: 
Ми се допаѓа ова мислење (2)   Не ми се допаѓа ова мислење (0)
Старо мислење #55804 Испратено Окт 5 2018, 22:47:18 Цитирај 
Cóż za piękny widok, końcowa klasyfikacja w Elite pierwsza trójka biało czerwona , BRAWO chłopaki !!!
Marcin Milczarek
(Група Amateur - 21)



Мислења: 563
  Држава:
Полска 
Сертификат: 
Ми се допаѓа ова мислење (0)   Не ми се допаѓа ова мислење (0)
Старо мислење #55805 Испратено Окт 5 2018, 22:54:57 Цитирај 
Łał... Ale żeście tam odje... odwalili w tym Elite :]
Brawo brawo brawo! Połlysz pałer.
Róbcie screeny.

Quote ( Maciek Paruch @ October 5th 2018,20:42:03 )

No i był... u mojego rywala, co zapewniło mi już zwycięstwo w grupie. Trochę szkoda, bo będąc na jego miejscu nie chciałbym przegrać grupy w taki sposób, choć fakt - liczą się punkty z całego sezonu, ale jednak random na starcie w ostatnim wyścigu jest bardziej bolesny niż np. pięć wyścigów wcześniej.

To prawda, jeśli faktycznie chciał walczyć, bo nie wiemy, chyba że śledziłeś jego wydatki i wiesz.
A jeśli wykosztował się, by zaszaleć w końcówce, to kopniak w jaja cholerny. Zdarzały mi się takie randomy.
Maciek Paruch
(Група Amateur - 61)



Мислења: 157
  Држава:
Полска 
Сертификат: 
Ми се допаѓа ова мислење (0)   Не ми се допаѓа ова мислење (0)
Старо мислење #55806 Испратено Окт 6 2018, 06:39:49 Цитирај 
Raczej nie wydawał teraz pieniędzy, ale na trzy wyścigi przed końcem wymieniał części i wygrał wtedy (potem był 5 przy moim P1, co dawało mi 7 pkt przewagi przed ostatnim wyścigiem). Miał drugi samochód w grupie, więc nie był bez szans ;)

Quote ( Andrzej Dąbrowski @ October 5th 2018,22:47:18 )

Cóż za piękny widok, końcowa klasyfikacja w Elite pierwsza trójka biało czerwona , BRAWO chłopaki !!!

Brawo panowie, Elitka w tym sezonie biało-czerwona :D
Patryk Godowski
(Група Amateur - 78)



Мислења: 984
  Држава:
Полска 
Сертификат: 
Ми се допаѓа ова мислење (0)   Не ми се допаѓа ова мислење (0)
Старо мислење #55807 Испратено Окт 6 2018, 09:43:27 Цитирај 
Ostatnim Susem rywale wystrychnięci na Dudka. Brawo Rafał :)

Niestety w przyszłym roku Elita będzie mniej biało-czerwona, bo opuści ją aż trzech Polaków, a awansuje tylko dwóch.

U mnie wicelider generalki wykosztował się na końcówkę sezonu. W efekcie przed resetem ma 21M - jakieś 110 mniej niż zwycięzca grupy hehe. Życzę powodzenia w Pro z taką kasą...

Udanego losowania grup życzę!
Szymon Kuliszewski
(Група Amateur - 76)



Мислења: 296
  Држава:
Полска 
Сертификат: 
Ми се допаѓа ова мислење (0)   Не ми се допаѓа ова мислење (0)
Старо мислење #55808 Испратено Окт 6 2018, 10:31:04 (последно изменето Окт 6 2018, 10:31:14 од Szymon Kuliszewski) Цитирај 
Ja przewiduje, ze z mojej grupy trzech z czterech ktorzy awansowali, za sezon bedzie z powrotem w Amatorze ;)
Rafał Nowak
(Група Amateur - 81)



Мислења: 39
  Држава:
Полска 
Сертификат: 
Ми се допаѓа ова мислење (1)   Не ми се допаѓа ова мислење (0)
Старо мислење #55809 Испратено Окт 6 2018, 10:43:07 Цитирај 
Quote ( Patryk Godowski @ October 6th 2018,09:43:27 )

Niestety w przyszłym roku Elita będzie mniej biało-czerwona, bo opuści ją aż trzech Polaków, a awansuje tylko dwóch.


Za to awansuje 2 za jednego z PRT ;-)
Kuba Szajbel
(Група Rookie - 63)



Мислења: 4231
  Држава:
Полска 
Сертификат: 
Ми се допаѓа ова мислење (0)   Не ми се допаѓа ова мислење (0)
Старо мислење #55810 Испратено Окт 6 2018, 10:51:12 Цитирај 
Gratsy Łukasz, gratsy polskie podium! Poland Strong! Impressive!
Patryk Godowski
(Група Amateur - 78)



Мислења: 984
  Држава:
Полска 
Сертификат: 
Ми се допаѓа ова мислење (0)   Не ми се допаѓа ова мислење (0)
Старо мислење #55811 Испратено Окт 6 2018, 11:05:05 Цитирај 
Quote ( Kuba Szajbel @ October 6th 2018,10:51:12 )

Gratsy Łukasz, gratsy polskie podium! Poland Strong! Impressive!


And polska language jest very dobry!!! ;)


Quote ( Szymon Kuliszewski @ October 6th 2018,10:31:04 )

Ja przewiduje, ze z mojej grupy trzech z czterech ktorzy awansowali, za sezon bedzie z powrotem w Amatorze ;)


U mnie awansował jeden z 21M, drugi opuścił cztery ostatnie wyścigi i ma 38M, a trzeci chyba da radę w Pro, bo prawdopodobnie uda mu się przedłużyć kontrakt kierowcy...

Ale jak patrzę, że w Amatorach wystarczy raz zająć miejsce w top15, żeby się utrzymać, to trochę bul.pl
Krzysztof Wnuk
(Група Pro - 19)



Мислења: 1152
  Држава:
Полска 
Сертификат: 
Ми се допаѓа ова мислење (0)   Не ми се допаѓа ова мислење (0)
Старо мислење #55812 Испратено Окт 6 2018, 11:31:36 Цитирај 
Quote ( Patryk Godowski @ October 6th 2018,09:43:27 )

Udanego losowania grup życzę!


Może trafisz do mojej jeszcze obecnej grupy a po resecie już mnie tam nie bedzie drugi w historii awans do mastersów jak tam byłem ostatnio były tylko 4 grupy
Rafał Nowak
(Група Amateur - 81)



Мислења: 39
  Држава:
Полска 
Сертификат: 
Ми се допаѓа ова мислење (0)   Не ми се допаѓа ова мислење (0)
Старо мислење #55813 Испратено Окт 6 2018, 11:34:21 Цитирај 
Quote ( Patryk Godowski @ October 6th 2018,11:05:05 )

Ale jak patrzę, że w Amatorach wystarczy raz zająć miejsce w top15, żeby się utrzymać, to trochę bul.pl


To zależy głównie od poziomu Rookie i samego Ama. Jeżeli w Rookie wystarczy przejechać pełny sezon, żeby awansować albo mocno punktować w kilku wyścigach i to z bolidem lvl2, to się nie ma co dziwić. Z kolei w Ama do 10-15 miejsca są menedżerzy, którzy czekają i zbierają kasę, a nie walczą o awans, więc miejsca dla takich jak ja jest dość. ;-)
Kuba Szajbel
(Група Rookie - 63)



Мислења: 4231
  Држава:
Полска 
Сертификат: 
Ми се допаѓа ова мислење (0)   Не ми се допаѓа ова мислење (0)
Старо мислење #55814 Испратено Окт 6 2018, 11:35:04 Цитирај 
aaaaaight!

kazdy moj post bawi i uczy, korzystaj!

Patryk Godowski
(Група Amateur - 78)



Мислења: 984
  Држава:
Полска 
Сертификат: 
Ми се допаѓа ова мислење (0)   Не ми се допаѓа ова мислење (0)
Старо мислење #55815 Испратено Окт 6 2018, 14:16:23 Цитирај 
Kiedys zarzadzajacy gra postanowili poszerzyc piramide zamiast 1-4-16-64 wprowadzili 1-5-25-125.
Sam pomysl byl dosc slaby, ale jego wprowadzenie to juz byla tragedia.
Teraz ciezko sie z tego wycofac... a wobec odplywu graczy jest to konieczne. Na razie zmniejszaja liczbe grup Ama, ale sadze, ze wkrotce to samo zrobia z Pro...

Druga sprawa to odplyw graczy i brak nowych... bo gra jest dla tych, ktorzy korzystali z internetu na przelomie tysiacleci, a nie dla obecnej "generacji Y"... czy raczej iGeneracji.ale yo zupelnie inny temat.
Rafał Nowak
(Група Amateur - 81)



Мислења: 39
  Држава:
Полска 
Сертификат: 
Ми се допаѓа ова мислење (0)   Не ми се допаѓа ова мислење (0)
Старо мислење #55816 Испратено Окт 6 2018, 15:19:29 Цитирај 
Quote ( Patryk Godowski @ October 6th 2018,14:16:23 )

Kiedys zarzadzajacy gra postanowili poszerzyc piramide zamiast 1-4-16-64 wprowadzili 1-5-25-125.
Sam pomysl byl dosc slaby, ale jego wprowadzenie to juz byla tragedia.
Teraz ciezko sie z tego wycofac... a wobec odplywu graczy jest to konieczne. Na razie zmniejszaja liczbe grup Ama, ale sadze, ze wkrotce to samo zrobia z Pro...


System systemem, bo do każdego się idzie przyzwyczaić i znaleźć w nim kozryści.

Quote ( Patryk Godowski @ October 6th 2018,14:16:23 )

Druga sprawa to odplyw graczy i brak nowych... bo gra jest dla tych, ktorzy korzystali z internetu na przelomie tysiacleci, a nie dla obecnej "generacji Y"... czy raczej iGeneracji.ale yo zupelnie inny temat.


Uważam, że brak nowych, to bardziej kwestia popularyzacji, bo:
1. Są jeszcze gdzieś osoby, które o grze nie słyszały, albo weszły i ze względu na słabą znajomość angielskiego odpuściły, ponieważ brakowało ich języka.
2. To jest gra dla myślących samodzielnie, a gro nowej i-generacji ciężko sobie z tym radzi, ponieważ z opóźnieniem zaczyna mówić (efekt zabawek multimedialnych, tv, telefonów, tabletów) i bardzo szybko (około 8-10 roku życia) przechodzi do etapu gier internetowych, więc jeszcze nim nauczy się samodzielnie myśleć. Efekt jest taki, że samodzielnie nie uczą się myśleć nigdy lub bardzo późno, ponieważ korzystają z social-myślenia, czyli dobierają swoją decyzję na dany temat na podstawie opinii z fb, forów lub blogów. Widać to również na tym forum, bo co jakiś czas nowy gracz wyskakuje z tekstem "podajcie", "nauczcie" - gracze myślący raczej używają zwrotu "gdzie znajdę". Oznacza, to że dopóki dana osoba nie nauczy się samodzielnego myślenia, to grę tą skreśli jako nudną i tak ją zaklasyfikuje. Gdy już nauczy się myśleć samodzielnie, a nie otrzyma nowego bodźca, żeby jeszcze raz sprawdzić tą grę, odpływ graczy (wymieranie dinozaurów) będzie postępować.
Maciek Paruch
(Група Amateur - 61)



Мислења: 157
  Држава:
Полска 
Сертификат: 
Ми се допаѓа ова мислење (0)   Не ми се допаѓа ова мислење (0)
Старо мислење #55817 Испратено Окт 6 2018, 15:40:39 Цитирај 
Quote ( Szymon Kuliszewski @ October 6th 2018,10:31:04 )

Ja przewiduje, ze z mojej grupy trzech z czterech ktorzy awansowali, za sezon bedzie z powrotem w Amatorze ;)

Sprawdzałem ostatnio osoby, które awansowały z mojej grupy sezon temu i cała czwórka spada. Ale w tamtym sezonie tak naprawdę tylko dwóch jechało po awans ;)

Quote ( Patryk Godowski @ October 6th 2018,09:43:27 )

U mnie wicelider generalki wykosztował się na końcówkę sezonu. W efekcie przed resetem ma 21M - jakieś 110 mniej niż zwycięzca grupy hehe. Życzę powodzenia w Pro z taką kasą...

Ja też się trochę wykosztowałem na końcówkę sezonu, tylko że ja byłem do tego przygotowany i mimo to mam największy budżet z awansujących. I udało mi się utrzymać poziom finansowy, który założyłem sobie przed sezonem ;)
Patryk Godowski
(Група Amateur - 78)



Мислења: 984
  Држава:
Полска 
Сертификат: 
Ми се допаѓа ова мислење (0)   Не ми се допаѓа ова мислење (0)
Старо мислење #55818 Испратено Окт 6 2018, 16:29:19 Цитирај 
Rafale: rozwinąłes dokładnie moją myśl. Piątka.
Rafał Nowak
(Група Amateur - 81)



Мислења: 39
  Држава:
Полска 
Сертификат: 
Ми се допаѓа ова мислење (0)   Не ми се допаѓа ова мислење (0)
Старо мислење #55819 Испратено Окт 6 2018, 16:52:40 Цитирај 
Polecam się na przyszłość.
Btw moje córy (8 i 10 lat) nie mają telefonów, przekłótych uszu, a z komputera mogą korzystać 1h/dzień, a z telewizora 3h/dzień.
Moim zdaniem, takie jest świadome rodzicielstwo.
Zygmunt Ząb
(Група Amateur - 3)


Мислења: 77
  Држава:
Полска 
Сертификат: 
Ми се допаѓа ова мислење (0)   Не ми се допаѓа ова мислење (0)
Старо мислење #55820 Испратено Окт 6 2018, 17:21:12 Цитирај 
Quote ( Rafał Nowak @ October 6th 2018,15:19:29 )

Quote ( Patryk Godowski @ October 6th 2018,14:16:23 )

Kiedys zarzadzajacy gra postanowili poszerzyc piramide zamiast 1-4-16-64 wprowadzili 1-5-25-125.
Sam pomysl byl dosc slaby, ale jego wprowadzenie to juz byla tragedia.
Teraz ciezko sie z tego wycofac... a wobec odplywu graczy jest to konieczne. Na razie zmniejszaja liczbe grup Ama, ale sadze, ze wkrotce to samo zrobia z Pro...

System systemem, bo do każdego się idzie przyzwyczaić i znaleźć w nim kozryści.

Quote ( Patryk Godowski @ October 6th 2018,14:16:23 )

Druga sprawa to odplyw graczy i brak nowych... bo gra jest dla tych, ktorzy korzystali z internetu na przelomie tysiacleci, a nie dla obecnej "generacji Y"... czy raczej iGeneracji.ale yo zupelnie inny temat.

Uważam, że brak nowych, to bardziej kwestia popularyzacji, bo:
1. Są jeszcze gdzieś osoby, które o grze nie słyszały, albo weszły i ze względu na słabą znajomość angielskiego odpuściły, ponieważ brakowało ich języka.
2. To jest gra dla myślących samodzielnie, a gro nowej i-generacji ciężko sobie z tym radzi, ponieważ z opóźnieniem zaczyna mówić (efekt zabawek multimedialnych, tv, telefonów, tabletów) i bardzo szybko (około 8-10 roku życia) przechodzi do etapu gier internetowych, więc jeszcze nim nauczy się samodzielnie myśleć. Efekt jest taki, że samodzielnie nie uczą się myśleć nigdy lub bardzo późno, ponieważ korzystają z social-myślenia, czyli dobierają swoją decyzję na dany temat na podstawie opinii z fb, forów lub blogów. Widać to również na tym forum, bo co jakiś czas nowy gracz wyskakuje z tekstem "podajcie", "nauczcie" - gracze myślący raczej używają zwrotu "gdzie znajdę". Oznacza, to że dopóki dana osoba nie nauczy się samodzielnego myślenia, to grę tą skreśli jako nudną i tak ją zaklasyfikuje. Gdy już nauczy się myśleć samodzielnie, a nie otrzyma nowego bodźca, żeby jeszcze raz sprawdzić tą grę, odpływ graczy (wymieranie dinozaurów) będzie postępować.


Co nie zmienia faktu, że to producent powinien dostosować się do klienta, a nie na odwrót.
Rafał Nowak
(Група Amateur - 81)



Мислења: 39
  Држава:
Полска 
Сертификат: 
Ми се допаѓа ова мислење (0)   Не ми се допаѓа ова мислење (0)
Старо мислење #55821 Испратено Окт 6 2018, 17:43:32 Цитирај 
Quote ( Zygmunt Ząb @ October 6th 2018,17:21:12 )

Co nie zmienia faktu, że to producent powinien dostosować się do klienta, a nie na odwrót.


Oczywiście, ale dopóki dochody uzyskuje na założonym poziomie, a nie zamierza rozwijać projektu, to nie będzie się w to bawił, więc z czasem projekt zacznie umierać, aż poziom dochodów będzie niezadowalający i gra poprostu zniknie.
Tomasz Trela
(Група Amateur - 70)



Мислења: 248
  Држава:
Полска 
Сертификат: 
Ми се допаѓа ова мислење (0)   Не ми се допаѓа ова мислење (0)
Старо мислење #55822 Испратено Окт 6 2018, 20:03:23 Цитирај 
Wy tutaj gadu, gadu... a na stronie nowy news o tym że charakter samochodu będzie miał większy wpływ na jazdę przy zbliżonej charakterystyce toru.

Myślicie że to coś zmieni?
Страница « 1 2 3 ... 1861 [18621863 ... 1938 1939 1940 » Брзо одете на страница:

Одговори на оваа тема