Kedudukan Kelayakan 1 & 2 (Kumpulan: Elite | Musim: 12 | Perlumbaan: 14)

Pilih kumpulan lain:  Musim:  Perlumbaan:
Kelayakan 1
Pos Nama pengurus Kew Masa lap Jarak
Pole  Gatis Laugalis1   1:25.183s  + 0.000s
2  Leandro Sereno1   1:25.877s  + 0.694s
3  Martynas Molneris   1:25.963s  + 0.780s
4  Jari Aareskoski   1:25.999s  + 0.816s
5  Toygun Senler   1:26.267s  + 1.084s
6  Edijs Putniņš   1:26.399s  + 1.216s
7  Tomas Celiesius   1:26.631s  + 1.448s
8  Heidi Aareskoski   1:26.665s  + 1.482s
9  Edvinas Pranculevicius   1:26.919s  + 1.736s
10  Gordon Ashford   1:26.943s  + 1.760s
11  Rimantas Sagatas   1:27.017s  + 1.834s
12  Jos Roestenberg   1:27.112s  + 1.929s
13  Harri Pakosta   1:27.330s  + 2.147s
14  Vladimir Islentiev2   1:27.349s  + 2.166s
15  Tiago Meireles   1:27.406s  + 2.223s
16  Vladimir Petrov   1:27.407s  + 2.224s
17  Rozen Kutew   1:27.443s  + 2.260s
18  Tomasz Wypych   1:27.567s  + 2.384s
19  Mindaugas Zaremba   1:27.610s  + 2.427s
20  Ivan Mishinev   1:27.638s  + 2.455s
21  Maarten Verhulst   1:27.703s  + 2.520s
22  Toni Metsänkylä   1:27.726s  + 2.543s
23  Junior Almeida   1:28.003s  + 2.820s
24  Paul Venner   1:28.090s  + 2.907s
25  Evaldas Ruseckas   1:28.199s  + 3.016s
26  Aleksander Bracko   1:28.232s  + 3.049s
27  Anton Shikoff   1:28.271s  + 3.088s
28  Rinat Hafisoff   1:28.573s  + 3.390s
29  Vaidotas Valiukas   1:28.925s  + 3.742s
30  Håkan Ferm   1:29.232s  + 4.049s
31  Simonas Vaitekunas   1:30.224s  + 5.041s
32  Rafael Jose   1:31.104s  + 5.921s
33  Georgi Georgiev   1:33.537s  + 8.354s
34  Encho Ivanov   1:33.662s  + 8.479s
35  João Monteiro   1:35.378s  + 10.195s
36  Luther Walker   1:37.055s  + 11.872s
Kelayakan 2
Pos Nama pengurus Kew Masa lap Jarak
Pole  Edijs Putniņš   1:26.057s  + 0.000s
2  Jari Aareskoski   1:26.235s  + 0.178s
3  Leandro Sereno1   1:26.355s  + 0.298s
4  Gatis Laugalis1   1:26.762s  + 0.705s
5  Martynas Molneris   1:26.894s  + 0.837s
6  Edvinas Pranculevicius   1:27.046s  + 0.989s
7  Tomas Celiesius   1:27.081s  + 1.024s
8  Vladimir Islentiev2   1:27.398s  + 1.341s
9  Rozen Kutew   1:27.566s  + 1.509s
10  Heidi Aareskoski   1:27.700s  + 1.643s
11  Toygun Senler   1:27.753s  + 1.696s
12  Harri Pakosta   1:27.827s  + 1.770s
13  Jos Roestenberg   1:27.855s  + 1.798s
14  Vladimir Petrov   1:27.980s  + 1.923s
15  Tiago Meireles   1:28.073s  + 2.016s
16  Ivan Mishinev   1:28.123s  + 2.066s
17  Rimantas Sagatas   1:28.179s  + 2.122s
18  Mindaugas Zaremba   1:28.228s  + 2.171s
19  Maarten Verhulst   1:28.254s  + 2.197s
20  Junior Almeida   1:28.430s  + 2.373s
21  Evaldas Ruseckas   1:28.445s  + 2.388s
22  Gordon Ashford   1:28.588s  + 2.531s
23  Tomasz Wypych   1:28.820s  + 2.763s
24  Toni Metsänkylä   1:28.832s  + 2.775s
25  Anton Shikoff   1:28.877s  + 2.820s
26  Paul Venner   1:28.951s  + 2.894s
27  Rinat Hafisoff   1:29.212s  + 3.155s
28  Vaidotas Valiukas   1:29.304s  + 3.247s
29  Aleksander Bracko   1:29.746s  + 3.689s
30  Håkan Ferm   1:30.495s  + 4.438s
31  Rafael Jose   1:32.335s  + 6.278s
32  Simonas Vaitekunas   1:32.366s  + 6.309s
33  Georgi Georgiev   1:35.005s  + 8.948s
34  Encho Ivanov   1:35.306s  + 9.249s
35  João Monteiro   1:36.875s  + 10.818s
36  Luther Walker   1:39.550s  + 13.493s