Kedudukan Kelayakan 1 & 2 (Kumpulan: Elite | Musim: 12 | Perlumbaan: 15)

Pilih kumpulan lain:  Musim:  Perlumbaan:
Kelayakan 1
Pos Nama pengurus Kew Masa lap Jarak
Pole  Jari Aareskoski   1:34.432s  + 0.000s
2  Edvinas Pranculevicius   1:34.464s  + 0.032s
3  Edijs Putniņš   1:34.485s  + 0.053s
4  Heidi Aareskoski   1:34.821s  + 0.389s
5  Tomas Celiesius   1:34.961s  + 0.529s
6  Toygun Senler   1:34.972s  + 0.540s
7  Gatis Laugalis1   1:35.137s  + 0.705s
8  Leandro Sereno1   1:35.176s  + 0.744s
9  Martynas Molneris   1:35.681s  + 1.249s
10  Vladimir Islentiev2   1:35.839s  + 1.407s
11  Toni Metsänkylä   1:35.859s  + 1.427s
12  Maarten Verhulst   1:35.864s  + 1.432s
13  Ivan Mishinev   1:35.910s  + 1.478s
14  Mindaugas Zaremba   1:36.319s  + 1.887s
15  Tomasz Wypych   1:36.400s  + 1.968s
16  Rimantas Sagatas   1:36.417s  + 1.985s
17  Rozen Kutew   1:36.430s  + 1.998s
18  Harri Pakosta   1:36.515s  + 2.083s
19  Gordon Ashford   1:36.587s  + 2.155s
20  Vaidotas Valiukas   1:37.095s  + 2.663s
21  Jos Roestenberg   1:37.104s  + 2.672s
22  Vladimir Petrov   1:37.147s  + 2.715s
23  Junior Almeida   1:37.165s  + 2.733s
24  Aleksander Bracko   1:37.189s  + 2.757s
25  Evaldas Ruseckas   1:37.226s  + 2.794s
26  Anton Shikoff   1:37.426s  + 2.994s
27  Paul Venner   1:38.123s  + 3.691s
28  Daniel Rebelo   1:38.231s  + 3.799s
29  Tiago Meireles   1:38.306s  + 3.874s
30  Håkan Ferm   1:38.718s  + 4.286s
31  Rinat Hafisoff   1:38.863s  + 4.431s
32  Simonas Vaitekunas   1:38.978s  + 4.546s
33  Rafael Jose   1:39.734s  + 5.302s
34  Georgi Georgiev   1:42.711s  + 8.279s
35  Encho Ivanov   1:42.743s  + 8.311s
36  Luther Walker   1:45.210s  + 10.778s
37  João Monteiro   1:46.403s  + 11.971s
Kelayakan 2
Pos Nama pengurus Kew Masa lap Jarak
Pole  Jari Aareskoski   1:34.947s  + 0.000s
2  Leandro Sereno1   1:35.012s  + 0.065s
3  Edvinas Pranculevicius   1:35.295s  + 0.348s
4  Heidi Aareskoski   1:35.441s  + 0.494s
5  Edijs Putniņš   1:35.790s  + 0.843s
6  Tomas Celiesius   1:35.855s  + 0.908s
7  Gatis Laugalis1   1:35.858s  + 0.911s
8  Toygun Senler   1:36.279s  + 1.332s
9  Rozen Kutew   1:36.775s  + 1.828s
10  Maarten Verhulst   1:36.946s  + 1.999s
11  Gordon Ashford   1:37.015s  + 2.068s
12  Toni Metsänkylä   1:37.076s  + 2.129s
13  Vladimir Petrov   1:37.163s  + 2.216s
14  Martynas Molneris   1:37.167s  + 2.220s
15  Vladimir Islentiev2   1:37.191s  + 2.244s
16  Jos Roestenberg   1:37.436s  + 2.489s
17  Ivan Mishinev   1:37.440s  + 2.493s
18  Tomasz Wypych   1:37.441s  + 2.494s
19  Mindaugas Zaremba   1:37.499s  + 2.552s
20  Junior Almeida   1:37.538s  + 2.591s
21  Aleksander Bracko   1:37.632s  + 2.685s
22  Harri Pakosta   1:37.712s  + 2.765s
23  Vaidotas Valiukas   1:37.737s  + 2.790s
24  Rimantas Sagatas   1:38.060s  + 3.113s
25  Evaldas Ruseckas   1:38.163s  + 3.216s
26  Anton Shikoff   1:38.717s  + 3.770s
27  Tiago Meireles   1:38.725s  + 3.778s
28  Daniel Rebelo   1:39.291s  + 4.344s
29  Simonas Vaitekunas   1:39.551s  + 4.604s
30  Paul Venner   1:39.610s  + 4.663s
31  Håkan Ferm   1:40.004s  + 5.057s
32  Rinat Hafisoff   1:40.133s  + 5.186s
33  Rafael Jose   1:41.441s  + 6.494s
34  Encho Ivanov   1:45.718s  + 10.771s
35  Georgi Georgiev   1:45.812s  + 10.865s
36  João Monteiro   1:46.022s  + 11.075s
37  Luther Walker   1:47.865s  + 12.918s