Kedudukan Kelayakan 1 & 2 (Kumpulan: Elite | Musim: 14 | Perlumbaan: 1)

Pilih kumpulan lain:  Musim:  Perlumbaan:
Kelayakan 1
Pos Nama pengurus Kew Masa lap Jarak
Pole  Jari Aareskoski2   1:33.239s  + 0.000s
2  Leandro Sereno1   1:33.275s  + 0.036s
3  Martynas Molneris   1:33.281s  + 0.042s
4  Heidi Aareskoski   1:33.803s  + 0.564s
5  Gatis Laugalis1   1:33.846s  + 0.607s
6  Tomasz Wypych   1:34.136s  + 0.897s
7  Adam Wierzba   1:34.221s  + 0.982s
8  Edijs Putniņš   1:34.317s  + 1.078s
9  Vladimir Islentiev2   1:34.412s  + 1.173s
10  Edvinas Pranculevicius   1:34.508s  + 1.269s
11  Tomas Celiesius   1:34.627s  + 1.388s
12  Toygun Senler   1:34.918s  + 1.679s
13  Valerio Franzè   1:35.082s  + 1.843s
14  Rimantas Sagatas   1:35.134s  + 1.895s
15  Koen De Heldt   1:35.284s  + 2.045s
16  Rozen Kutew   1:35.323s  + 2.084s
17  Michalis Marolachakis   1:35.424s  + 2.185s
18  Mindaugas Zaremba   1:35.461s  + 2.222s
19  Junior Almeida   1:35.588s  + 2.349s
20  Marcus Sandberg   1:35.654s  + 2.415s
21  Ludwig Henry   1:35.695s  + 2.456s
22  Vladimir Petrov   1:35.850s  + 2.611s
23  Rui Martins   1:36.001s  + 2.762s
24  Maarten Verhulst   1:36.073s  + 2.834s
25  Mantas Ramanauskas   1:36.170s  + 2.931s
26  Aleksander Bracko   1:36.347s  + 3.108s
27  Laila Britāle   1:36.404s  + 3.165s
28  Atis Praudins   1:36.461s  + 3.222s
29  Andy Zavarin   1:36.679s  + 3.440s
30  Hannu Syrjä   1:36.698s  + 3.459s
31  Harri Paalanen   1:36.727s  + 3.488s
32  Thomas Lindgren   1:36.856s  + 3.617s
33  Sara Taylor   1:36.943s  + 3.704s
34  Jarno Markku   1:37.041s  + 3.802s
35  Gunter Bosman   1:37.071s  + 3.832s
36  Felipe Aguiar   1:37.881s  + 4.642s
37  Ivan Mishinev   1:38.678s  + 5.439s
38  Fredrik Thorsen   1:42.251s  + 9.012s
39  Plamen Vasilev   1:43.148s  + 9.909s
40  Nuno Vicente   1:43.518s  + 10.279s
Kelayakan 2
Pos Nama pengurus Kew Masa lap Jarak
Pole  Jari Aareskoski2   1:33.574s  + 0.000s
2  Leandro Sereno1   1:33.985s  + 0.411s
3  Martynas Molneris   1:34.384s  + 0.810s
4  Gatis Laugalis1   1:34.850s  + 1.276s
5  Heidi Aareskoski   1:34.973s  + 1.399s
6  Tomasz Wypych   1:35.006s  + 1.432s
7  Vladimir Islentiev2   1:35.099s  + 1.525s
8  Adam Wierzba   1:35.116s  + 1.542s
9  Edijs Putniņš   1:35.156s  + 1.582s
10  Edvinas Pranculevicius   1:35.178s  + 1.604s
11  Tomas Celiesius   1:35.425s  + 1.851s
12  Valerio Franzè   1:35.469s  + 1.895s
13  Rimantas Sagatas   1:35.650s  + 2.076s
14  Toygun Senler   1:35.656s  + 2.082s
15  Junior Almeida   1:35.954s  + 2.380s
16  Koen De Heldt   1:36.225s  + 2.651s
17  Laila Britāle   1:36.509s  + 2.935s
18  Ludwig Henry   1:36.544s  + 2.970s
19  Michalis Marolachakis   1:36.561s  + 2.987s
20  Vladimir Petrov   1:36.678s  + 3.104s
21  Marcus Sandberg   1:36.864s  + 3.290s
22  Rozen Kutew   1:37.013s  + 3.439s
23  Maarten Verhulst   1:37.116s  + 3.542s
24  Mindaugas Zaremba   1:37.207s  + 3.633s
25  Mantas Ramanauskas   1:37.314s  + 3.740s
26  Rui Martins   1:37.359s  + 3.785s
27  Andy Zavarin   1:37.447s  + 3.873s
28  Atis Praudins   1:37.506s  + 3.932s
29  Aleksander Bracko   1:37.534s  + 3.960s
30  Harri Paalanen   1:37.849s  + 4.275s
31  Thomas Lindgren   1:38.178s  + 4.604s
32  Hannu Syrjä   1:38.430s  + 4.856s
33  Sara Taylor   1:38.482s  + 4.908s
34  Gunter Bosman   1:38.521s  + 4.947s
35  Jarno Markku   1:38.809s  + 5.235s
36  Ivan Mishinev   1:39.676s  + 6.102s
37  Felipe Aguiar   1:39.973s  + 6.399s
38  Plamen Vasilev   1:45.442s  + 11.868s
39  Fredrik Thorsen   1:46.776s  + 13.202s
40  Nuno Vicente   1:47.617s  + 14.043s