Kedudukan Kelayakan 1 & 2 (Kumpulan: Elite | Musim: 14 | Perlumbaan: 6)

Pilih kumpulan lain:  Musim:  Perlumbaan:
Kelayakan 1
Pos Nama pengurus Kew Masa lap Jarak
Pole  Jari Aareskoski2   1:24.341s  + 0.000s
2  Heidi Aareskoski   1:24.596s  + 0.255s
3  Toygun Senler   1:25.439s  + 1.098s
4  Edvinas Pranculevicius   1:25.478s  + 1.137s
5  Gatis Laugalis1   1:25.574s  + 1.233s
6  Tomas Celiesius   1:25.640s  + 1.299s
7  Maarten Verhulst   1:25.796s  + 1.455s
8  Adam Wierzba   1:25.814s  + 1.473s
9  Vladimir Petrov   1:25.822s  + 1.481s
10  Leandro Sereno1   1:25.822s  + 1.481s
11  Edijs Putniņš   1:25.831s  + 1.490s
12  Vladimir Islentiev2   1:25.867s  + 1.526s
13  Rimantas Sagatas   1:26.053s  + 1.712s
14  Michalis Marolachakis   1:26.141s  + 1.800s
15  Atis Praudins   1:26.176s  + 1.835s
16  Junior Almeida   1:26.211s  + 1.870s
17  Andy Zavarin   1:26.229s  + 1.888s
18  Rozen Kutew   1:26.382s  + 2.041s
19  Marcus Sandberg   1:26.392s  + 2.051s
20  Mantas Ramanauskas   1:26.471s  + 2.130s
21  Tomasz Wypych   1:26.481s  + 2.140s
22  Thomas Lindgren   1:26.666s  + 2.325s
23  Aleksander Bracko   1:26.692s  + 2.351s
24  Mindaugas Zaremba   1:26.724s  + 2.383s
25  Plamen Vasilev   1:26.772s  + 2.431s
26  Sara Taylor   1:26.789s  + 2.448s
27  Koen De Heldt   1:26.896s  + 2.555s
28  Valerio Franzè   1:27.234s  + 2.893s
29  Jarno Markku   1:27.395s  + 3.054s
30  Gunter Bosman   1:27.436s  + 3.095s
31  Ludwig Henry   1:27.565s  + 3.224s
32  Harri Paalanen   1:27.781s  + 3.440s
33  Rui Martins   1:27.834s  + 3.493s
34  Hannu Syrjä   1:27.886s  + 3.545s
35  Felipe Aguiar   1:27.901s  + 3.560s
36  Ivan Mishinev   1:28.189s  + 3.848s
37  Laila Britāle   1:28.195s  + 3.854s
38  Fredrik Thorsen   1:33.427s  + 9.086s
39  Nuno Vicente   1:35.188s  + 10.847s
40  Martynas Molneris   1:35.596s  + 11.255s
Kelayakan 2
Pos Nama pengurus Kew Masa lap Jarak
Pole  Heidi Aareskoski   1:37.756s  + 0.000s
2  Vladimir Islentiev2   1:39.431s  + 1.675s
3  Jari Aareskoski2   1:39.467s  + 1.711s
4  Toygun Senler   1:39.490s  + 1.734s
5  Leandro Sereno1   1:39.873s  + 2.117s
6  Edvinas Pranculevicius   1:40.296s  + 2.540s
7  Gatis Laugalis1   1:40.516s  + 2.760s
8  Tomas Celiesius   1:40.560s  + 2.804s
9  Junior Almeida   1:40.586s  + 2.830s
10  Maarten Verhulst   1:40.636s  + 2.880s
11  Atis Praudins   1:40.714s  + 2.958s
12  Mantas Ramanauskas   1:40.927s  + 3.171s
13  Marcus Sandberg   1:41.023s  + 3.267s
14  Rimantas Sagatas   1:41.230s  + 3.474s
15  Mindaugas Zaremba   1:41.355s  + 3.599s
16  Andy Zavarin   1:41.367s  + 3.611s
17  Edijs Putniņš   1:41.441s  + 3.685s
18  Adam Wierzba   1:41.451s  + 3.695s
19  Tomasz Wypych   1:41.491s  + 3.735s
20  Thomas Lindgren   1:41.859s  + 4.103s
21  Ludwig Henry   1:42.241s  + 4.485s
22  Gunter Bosman   1:42.874s  + 5.118s
23  Rui Martins   1:42.940s  + 5.184s
24  Valerio Franzè   1:43.415s  + 5.659s
25  Michalis Marolachakis   1:43.716s  + 5.960s
26  Rozen Kutew   1:43.821s  + 6.065s
27  Laila Britāle   1:44.277s  + 6.521s
28  Plamen Vasilev   1:44.313s  + 6.557s
29  Felipe Aguiar   1:45.034s  + 7.278s
30  Vladimir Petrov   1:45.421s  + 7.665s
31  Jarno Markku   1:45.478s  + 7.722s
32  Harri Paalanen   1:46.317s  + 8.561s
33  Ivan Mishinev   1:47.062s  + 9.306s
34  Hannu Syrjä   1:48.174s  + 10.418s
35  Sara Taylor   1:50.601s  + 12.845s
36  Fredrik Thorsen   1:50.833s  + 13.077s
37  Nuno Vicente   1:51.571s  + 13.815s
38  Koen De Heldt   1:52.780s  + 15.024s
39  Aleksander Bracko   1:53.148s  + 15.392s
40  Martynas Molneris   2:08.369s  + 30.613s