Kedudukan Kelayakan 1 & 2 (Kumpulan: Elite | Musim: 14 | Perlumbaan: 8)

Pilih kumpulan lain:  Musim:  Perlumbaan:
Kelayakan 1
Pos Nama pengurus Kew Masa lap Jarak
Pole  Jari Aareskoski2   1:36.669s  + 0.000s
2  Gatis Laugalis1   1:36.802s  + 0.133s
3  Tomas Celiesius   1:37.185s  + 0.516s
4  Toygun Senler   1:37.196s  + 0.527s
5  Leandro Sereno1   1:37.226s  + 0.557s
6  Edvinas Pranculevicius   1:37.235s  + 0.566s
7  Martynas Molneris   1:37.238s  + 0.569s
8  Junior Almeida   1:37.285s  + 0.616s
9  Maarten Verhulst   1:37.285s  + 0.616s
10  Vladimir Islentiev2   1:37.326s  + 0.657s
11  Heidi Aareskoski   1:37.341s  + 0.672s
12  Edijs Putniņš   1:37.359s  + 0.690s
13  Rimantas Sagatas   1:37.661s  + 0.992s
14  Plamen Vasilev   1:37.702s  + 1.033s
15  Tomasz Wypych   1:37.707s  + 1.038s
16  Mantas Ramanauskas   1:37.785s  + 1.116s
17  Vladimir Petrov   1:37.810s  + 1.141s
18  Mindaugas Zaremba   1:38.002s  + 1.333s
19  Aleksander Bracko   1:38.117s  + 1.448s
20  Koen De Heldt   1:38.186s  + 1.517s
21  Ludwig Henry   1:38.305s  + 1.636s
22  Michalis Marolachakis   1:38.524s  + 1.855s
23  Adam Wierzba   1:38.572s  + 1.903s
24  Andy Zavarin   1:38.579s  + 1.910s
25  Marcus Sandberg   1:38.606s  + 1.937s
26  Gunter Bosman   1:38.707s  + 2.038s
27  Atis Praudins   1:38.815s  + 2.146s
28  Valerio Franzè   1:39.062s  + 2.393s
29  Jarno Markku   1:39.332s  + 2.663s
30  Thomas Lindgren   1:39.625s  + 2.956s
31  Rozen Kutew   1:39.731s  + 3.062s
32  Rui Martins   1:39.976s  + 3.307s
33  Laila Britāle   1:40.111s  + 3.442s
34  Sara Taylor   1:40.456s  + 3.787s
35  Hannu Syrjä   1:40.572s  + 3.903s
36  Ivan Mishinev   1:40.688s  + 4.019s
37  Felipe Aguiar   1:41.801s  + 5.132s
38  Fredrik Thorsen   1:46.098s  + 9.429s
39  Nuno Vicente   1:47.738s  + 11.069s
Kelayakan 2
Pos Nama pengurus Kew Masa lap Jarak
Pole  Junior Almeida   1:37.927s  + 0.000s
2  Jari Aareskoski2   1:38.070s  + 0.143s
3  Tomas Celiesius   1:38.083s  + 0.156s
4  Vladimir Islentiev2   1:38.282s  + 0.355s
5  Gatis Laugalis1   1:38.475s  + 0.548s
6  Leandro Sereno1   1:38.475s  + 0.548s
7  Toygun Senler   1:38.528s  + 0.601s
8  Heidi Aareskoski   1:38.539s  + 0.612s
9  Maarten Verhulst   1:38.617s  + 0.690s
10  Edvinas Pranculevicius   1:38.690s  + 0.763s
11  Tomasz Wypych   1:39.034s  + 1.107s
12  Martynas Molneris   1:39.055s  + 1.128s
13  Edijs Putniņš   1:39.093s  + 1.166s
14  Plamen Vasilev   1:39.141s  + 1.214s
15  Mantas Ramanauskas   1:39.210s  + 1.283s
16  Koen De Heldt   1:39.212s  + 1.285s
17  Vladimir Petrov   1:39.219s  + 1.292s
18  Aleksander Bracko   1:39.481s  + 1.554s
19  Rimantas Sagatas   1:39.655s  + 1.728s
20  Mindaugas Zaremba   1:39.673s  + 1.746s
21  Andy Zavarin   1:39.781s  + 1.854s
22  Marcus Sandberg   1:39.783s  + 1.856s
23  Ludwig Henry   1:39.994s  + 2.067s
24  Thomas Lindgren   1:40.198s  + 2.271s
25  Adam Wierzba   1:40.211s  + 2.284s
26  Atis Praudins   1:40.222s  + 2.295s
27  Michalis Marolachakis   1:40.338s  + 2.411s
28  Gunter Bosman   1:40.453s  + 2.526s
29  Jarno Markku   1:40.482s  + 2.555s
30  Rozen Kutew   1:40.614s  + 2.687s
31  Rui Martins   1:40.959s  + 3.032s
32  Valerio Franzè   1:41.418s  + 3.491s
33  Laila Britāle   1:41.694s  + 3.767s
34  Sara Taylor   1:41.843s  + 3.916s
35  Ivan Mishinev   1:41.984s  + 4.057s
36  Hannu Syrjä   1:42.646s  + 4.719s
37  Felipe Aguiar   1:43.114s  + 5.187s
38  Nuno Vicente   1:48.862s  + 10.935s
39  Fredrik Thorsen   1:58.842s  + 20.915s