Kedudukan Kelayakan 1 & 2 (Kumpulan: Elite | Musim: 15 | Perlumbaan: 14)

Pilih kumpulan lain:  Musim:  Perlumbaan:
Kelayakan 1
Pos Nama pengurus Kew Masa lap Jarak
Pole  Vladimir Islentiev2   1:10.796s  + 0.000s
2  Jari Aareskoski2   1:11.132s  + 0.336s
3  Martynas Molneris   1:11.184s  + 0.388s
4  Leandro Sereno1   1:11.271s  + 0.475s
5  Tomasz Wypych   1:11.303s  + 0.507s
6  Atis Praudins   1:11.352s  + 0.556s
7  Heidi Aareskoski1   1:11.434s  + 0.638s
8  Edvinas Pranculevicius   1:11.535s  + 0.739s
9  Paul Venner   1:11.535s  + 0.739s
10  Toygun Senler   1:11.592s  + 0.796s
11  Junior Almeida   1:11.848s  + 1.052s
12  Rimantas Sagatas   1:11.849s  + 1.053s
13  Maarten Verhulst   1:11.885s  + 1.089s
14  Laila Britāle   1:11.985s  + 1.189s
15  Adam Wierzba   1:12.008s  + 1.212s
16  Michalis Marolachakis   1:12.023s  + 1.227s
17  Vladimir Petrov   1:12.081s  + 1.285s
18  Håkan Ferm   1:12.093s  + 1.297s
19  Vaidotas Valiukas   1:12.179s  + 1.383s
20  Ludwig Henry   1:12.317s  + 1.521s
21  Mikko Heikkinen   1:12.324s  + 1.528s
22  Martynas Atkočius   1:12.513s  + 1.717s
23  Tomas Laureckas   1:12.517s  + 1.721s
24  Tom Elliott   1:12.563s  + 1.767s
25  Tomas Celiesius   1:12.639s  + 1.843s
26  Martin Rosina   1:12.668s  + 1.872s
27  Dmitri Kondrat   1:13.227s  + 2.431s
28  Aleksej Sutkin   1:13.630s  + 2.834s
29  Gatis Laugalis1   1:13.770s  + 2.974s
30  Encho Ivanov   1:13.793s  + 2.997s
31  Plamen Vasilev   1:14.131s  + 3.335s
32  Nikolay Ivanov   1:14.239s  + 3.443s
33  Hans Mörtsjö   1:15.346s  + 4.550s
34  Felix Horch   1:16.530s  + 5.734s
35  Marcus Sandberg   1:19.392s  + 8.596s
36  Aleksander Bracko   1:20.340s  + 9.544s
Kelayakan 2
Pos Nama pengurus Kew Masa lap Jarak
Pole  Vladimir Islentiev2   1:11.141s  + 0.000s
2  Edvinas Pranculevicius   1:11.374s  + 0.233s
3  Leandro Sereno1   1:11.398s  + 0.257s
4  Heidi Aareskoski1   1:11.450s  + 0.309s
5  Martynas Molneris   1:11.559s  + 0.418s
6  Toygun Senler   1:11.601s  + 0.460s
7  Jari Aareskoski2   1:11.709s  + 0.568s
8  Adam Wierzba   1:11.738s  + 0.597s
9  Paul Venner   1:11.955s  + 0.814s
10  Mikko Heikkinen   1:11.963s  + 0.822s
11  Atis Praudins   1:11.985s  + 0.844s
12  Junior Almeida   1:12.156s  + 1.015s
13  Tomasz Wypych   1:12.190s  + 1.049s
14  Martin Rosina   1:12.250s  + 1.109s
15  Laila Britāle   1:12.334s  + 1.193s
16  Vladimir Petrov   1:12.412s  + 1.271s
17  Maarten Verhulst   1:12.444s  + 1.303s
18  Tomas Celiesius   1:12.546s  + 1.405s
19  Tomas Laureckas   1:12.619s  + 1.478s
20  Michalis Marolachakis   1:12.712s  + 1.571s
21  Ludwig Henry   1:12.784s  + 1.643s
22  Rimantas Sagatas   1:12.844s  + 1.703s
23  Håkan Ferm   1:12.916s  + 1.775s
24  Martynas Atkočius   1:12.923s  + 1.782s
25  Tom Elliott   1:12.986s  + 1.845s
26  Vaidotas Valiukas   1:13.092s  + 1.951s
27  Dmitri Kondrat   1:13.528s  + 2.387s
28  Aleksej Sutkin   1:14.531s  + 3.390s
29  Nikolay Ivanov   1:14.532s  + 3.391s
30  Gatis Laugalis1   1:14.626s  + 3.485s
31  Encho Ivanov   1:15.285s  + 4.144s
32  Plamen Vasilev   1:15.524s  + 4.383s
33  Hans Mörtsjö   1:16.525s  + 5.384s
34  Felix Horch   1:18.132s  + 6.991s
35  Marcus Sandberg   1:20.584s  + 9.443s
36  Aleksander Bracko   1:22.101s  + 10.960s