Kedudukan Kelayakan 1 & 2 (Kumpulan: Elite | Musim: 15 | Perlumbaan: 17)

Pilih kumpulan lain:  Musim:  Perlumbaan:
Kelayakan 1
Pos Nama pengurus Kew Masa lap Jarak
Pole  Edvinas Pranculevicius   1:26.674s  + 0.000s
2  Tomasz Wypych   1:26.681s  + 0.007s
3  Vaidotas Valiukas   1:26.915s  + 0.241s
4  Jari Aareskoski2   1:26.990s  + 0.316s
5  Adam Wierzba   1:26.998s  + 0.324s
6  Heidi Aareskoski1   1:27.132s  + 0.458s
7  Toygun Senler   1:27.288s  + 0.614s
8  Vladimir Islentiev2   1:27.331s  + 0.657s
9  Ludwig Henry   1:27.433s  + 0.759s
10  Maarten Verhulst   1:27.519s  + 0.845s
11  Paul Venner   1:27.864s  + 1.190s
12  Martin Rosina   1:28.196s  + 1.522s
13  Martynas Molneris   1:28.237s  + 1.563s
14  Gatis Laugalis1   1:28.275s  + 1.601s
15  Laila Britāle   1:28.350s  + 1.676s
16  Leandro Sereno1   1:28.633s  + 1.959s
17  Atis Praudins   1:28.647s  + 1.973s
18  Tomas Laureckas   1:28.892s  + 2.218s
19  Håkan Ferm   1:28.907s  + 2.233s
20  Junior Almeida   1:29.176s  + 2.502s
21  Vladimir Petrov   1:29.310s  + 2.636s
22  Tomas Celiesius   1:29.465s  + 2.791s
23  Mikko Heikkinen   1:29.483s  + 2.809s
24  Dmitri Kondrat   1:30.057s  + 3.383s
25  Martynas Atkočius   1:30.074s  + 3.400s
26  Michalis Marolachakis   1:30.142s  + 3.468s
27  Encho Ivanov   1:30.408s  + 3.734s
28  Aleksej Sutkin   1:30.600s  + 3.926s
29  Plamen Vasilev   1:31.151s  + 4.477s
30  Hans Mörtsjö   1:31.713s  + 5.039s
31  Nikolay Ivanov   1:32.366s  + 5.692s
32  Felix Horch   1:32.817s  + 6.143s
33  Rimantas Sagatas   1:34.003s  + 7.329s
34  Jose Antonio   1:34.240s  + 7.566s
35  Marcus Sandberg   1:36.143s  + 9.469s
36  Aleksander Bracko   1:39.320s  + 12.646s
Kelayakan 2
Pos Nama pengurus Kew Masa lap Jarak
Pole  Jari Aareskoski2   1:26.922s  + 0.000s
2  Vaidotas Valiukas   1:27.411s  + 0.489s
3  Heidi Aareskoski1   1:27.554s  + 0.632s
4  Adam Wierzba   1:27.750s  + 0.828s
5  Vladimir Islentiev2   1:27.981s  + 1.059s
6  Tomasz Wypych   1:27.991s  + 1.069s
7  Paul Venner   1:28.218s  + 1.296s
8  Maarten Verhulst   1:28.381s  + 1.459s
9  Toygun Senler   1:28.385s  + 1.463s
10  Edvinas Pranculevicius   1:28.407s  + 1.485s
11  Leandro Sereno1   1:28.530s  + 1.608s
12  Ludwig Henry   1:28.651s  + 1.729s
13  Martin Rosina   1:28.734s  + 1.812s
14  Gatis Laugalis1   1:28.829s  + 1.907s
15  Håkan Ferm   1:28.979s  + 2.057s
16  Vladimir Petrov   1:29.099s  + 2.177s
17  Laila Britāle   1:29.122s  + 2.200s
18  Mikko Heikkinen   1:29.457s  + 2.535s
19  Atis Praudins   1:29.507s  + 2.585s
20  Junior Almeida   1:29.574s  + 2.652s
21  Martynas Molneris   1:29.743s  + 2.821s
22  Tomas Laureckas   1:29.974s  + 3.052s
23  Martynas Atkočius   1:30.476s  + 3.554s
24  Dmitri Kondrat   1:30.529s  + 3.607s
25  Michalis Marolachakis   1:31.135s  + 4.213s
26  Tomas Celiesius   1:31.154s  + 4.232s
27  Encho Ivanov   1:32.012s  + 5.090s
28  Aleksej Sutkin   1:32.185s  + 5.263s
29  Plamen Vasilev   1:32.334s  + 5.412s
30  Hans Mörtsjö   1:33.473s  + 6.551s
31  Nikolay Ivanov   1:34.667s  + 7.745s
32  Felix Horch   1:34.779s  + 7.857s
33  Rimantas Sagatas   1:36.179s  + 9.257s
34  Jose Antonio   1:36.331s  + 9.409s
35  Marcus Sandberg   1:37.270s  + 10.348s
36  Aleksander Bracko   1:40.717s  + 13.795s