Kedudukan Kelayakan 1 & 2 (Kumpulan: Elite | Musim: 17 | Perlumbaan: 2)

Pilih kumpulan lain:  Musim:  Perlumbaan:
Kelayakan 1
Pos Tayar Nama pengurus Kew Masa lap Jarak
Pole Michelini  Tomasz Wypych   1:32.788s  + 0.000s
2 Michelini  Jari Aareskoski3   1:33.825s  + 1.037s
3 Yokomama  Toygun Senler   1:33.971s  + 1.183s
4 Michelini  Leandro Sereno1   1:33.996s  + 1.208s
5 Yokomama  Laila Britāle   1:34.686s  + 1.898s
6 Yokomama  Heidi Aareskoski2   1:34.712s  + 1.924s
7 Dunnolop  Vladimir Islentiev2   1:34.891s  + 2.103s
8 Yokomama  Christer Andersson   1:35.309s  + 2.521s
9 Yokomama  João Monteiro   1:35.320s  + 2.532s
10 Yokomama  Joan Centellas   1:35.444s  + 2.656s
11 Dunnolop  Edvinas Pranculevicius   1:35.643s  + 2.855s
12 Yokomama  Vladimir Petrov   1:35.655s  + 2.867s
13 Yokomama  Rui Fonseca   1:35.683s  + 2.895s
14 Dunnolop  Tomas Celiesius   1:36.177s  + 3.389s
15 Pipirelli  Gary Partridge   1:36.213s  + 3.425s
16 Michelini  Rogerio Mandler   1:36.495s  + 3.707s
17 Dunnolop  Andrius Talandzevicius   1:36.538s  + 3.750s
18 Dunnolop  Tomasz Kaminski   1:36.614s  + 3.826s
19 Dunnolop  Aleksander Kouzev   1:36.750s  + 3.962s
20 Dunnolop  Radomir Czech   1:36.872s  + 4.084s
21 Yokomama  Michael Pollard   1:36.898s  + 4.110s
22 Dunnolop  Martynas Atkočius   1:37.004s  + 4.216s
23 Dunnolop  Michalis Marolachakis   1:37.016s  + 4.228s
24 Dunnolop  Jose Lopez   1:37.219s  + 4.431s
25 Dunnolop  Oli Jais   1:37.407s  + 4.619s
26 Yokomama  Dmitri Kondrat   1:37.474s  + 4.686s
27 Dunnolop  Alex Kruminsh   1:37.590s  + 4.802s
28 Dunnolop  Felipe Aguiar   1:37.711s  + 4.923s
29 Dunnolop  Krzysztof Wnuk   1:38.965s  + 6.177s
30 Dunnolop  Andy Zavarin   1:39.126s  + 6.338s
31 Dunnolop  Sion Francis   1:39.234s  + 6.446s
32 Pipirelli  Alek Smiatacz   1:39.372s  + 6.584s
33 Pipirelli  Martin Rosina   1:39.429s  + 6.641s
34 Pipirelli  Atis Praudins   1:41.514s  + 8.726s
35 Pipirelli  Evaldas Okriemas   1:43.088s  + 10.300s
36 Pipirelli  Maarten Verhulst   1:44.219s  + 11.431s
37 Pipirelli  Paul Venner   1:45.583s  + 12.795s
38 Yokomama  Adam Wierzba   1:45.991s  + 13.203s
Kelayakan 2
Pos Tayar Nama pengurus Kew Masa lap Jarak
Pole Michelini  Tomasz Wypych   1:33.920s  + 0.000s
2 Michelini  Jari Aareskoski3   1:34.608s  + 0.688s
3 Michelini  Leandro Sereno1   1:34.924s  + 1.004s
4 Yokomama  Laila Britāle   1:35.089s  + 1.169s
5 Yokomama  Toygun Senler   1:35.638s  + 1.718s
6 Yokomama  Heidi Aareskoski2   1:35.875s  + 1.955s
7 Yokomama  Christer Andersson   1:36.116s  + 2.196s
8 Yokomama  Joan Centellas   1:36.215s  + 2.295s
9 Yokomama  Vladimir Petrov   1:36.339s  + 2.419s
10 Yokomama  João Monteiro   1:36.503s  + 2.583s
11 Dunnolop  Edvinas Pranculevicius   1:36.666s  + 2.746s
12 Dunnolop  Vladimir Islentiev2   1:37.127s  + 3.207s
13 Dunnolop  Andrius Talandzevicius   1:37.134s  + 3.214s
14 Yokomama  Rui Fonseca   1:37.324s  + 3.404s
15 Pipirelli  Gary Partridge   1:37.334s  + 3.414s
16 Dunnolop  Tomas Celiesius   1:37.461s  + 3.541s
17 Dunnolop  Aleksander Kouzev   1:37.864s  + 3.944s
18 Dunnolop  Martynas Atkočius   1:37.983s  + 4.063s
19 Michelini  Rogerio Mandler   1:38.202s  + 4.282s
20 Dunnolop  Oli Jais   1:38.251s  + 4.331s
21 Yokomama  Michael Pollard   1:38.389s  + 4.469s
22 Dunnolop  Michalis Marolachakis   1:38.421s  + 4.501s
23 Dunnolop  Jose Lopez   1:38.435s  + 4.515s
24 Dunnolop  Tomasz Kaminski   1:38.730s  + 4.810s
25 Dunnolop  Felipe Aguiar   1:38.890s  + 4.970s
26 Yokomama  Dmitri Kondrat   1:38.923s  + 5.003s
27 Dunnolop  Alex Kruminsh   1:39.266s  + 5.346s
28 Dunnolop  Radomir Czech   1:39.335s  + 5.415s
29 Dunnolop  Krzysztof Wnuk   1:39.973s  + 6.053s
30 Dunnolop  Andy Zavarin   1:40.562s  + 6.642s
31 Dunnolop  Sion Francis   1:40.877s  + 6.957s
32 Pipirelli  Martin Rosina   1:41.304s  + 7.384s
33 Pipirelli  Alek Smiatacz   1:41.345s  + 7.425s
34 Pipirelli  Atis Praudins   1:43.433s  + 9.513s
35 Pipirelli  Evaldas Okriemas   1:46.176s  + 12.256s
36 Pipirelli  Maarten Verhulst   1:47.160s  + 13.240s
37 Yokomama  Adam Wierzba   1:48.684s  + 14.764s
38 Pipirelli  Paul Venner   1:49.944s  + 16.024s