Kedudukan Kelayakan 1 & 2 (Kumpulan: Elite | Musim: 20 | Perlumbaan: 10)

Pilih kumpulan lain:  Musim:  Perlumbaan:
Kelayakan 1
Pos Tayar Nama pengurus Kew Masa lap Jarak
Pole Michelini  Toygun Senler2   1:49.799s  + 0.000s
2 Michelini  Vladimir Islentiev2   1:50.323s  + 0.524s
3 Michelini  João Monteiro   1:50.347s  + 0.548s
4 Michelini  Edvinas Pranculevicius   1:50.703s  + 0.904s
5 Michelini  Zdenek Hladik   1:51.092s  + 1.293s
6 Michelini  Joan Centellas   1:51.244s  + 1.445s
7 Badyear  Tomas Cervinskij   1:51.592s  + 1.793s
8 Michelini  Nuno Vicente   1:51.676s  + 1.877s
9 Badyear  Martynas Molneris   1:51.680s  + 1.881s
10 Badyear  Rimantas Sagatas   1:51.784s  + 1.985s
11 Badyear  Nikolay Ivanov   1:51.899s  + 2.100s
12 Michelini  Jan Zaluski   1:51.942s  + 2.143s
13 Badyear  Denis Grahov   1:51.964s  + 2.165s
14 Michelini  Leandro Sereno2   1:52.042s  + 2.243s
15 Michelini  Frederico Neves   1:52.079s  + 2.280s
16 Michelini  Robert Zadrozny   1:52.229s  + 2.430s
17 Badyear  Laila Britāle   1:52.274s  + 2.475s
18 Michelini  Tomasz Kaminski   1:52.395s  + 2.596s
19 Badyear  Henrique Müller   1:52.520s  + 2.721s
20 Badyear  Tadas Ragaliauskas   1:52.536s  + 2.737s
21 Badyear  Wagner Souza   1:52.598s  + 2.799s
22 Badyear  Victor Chernyshev   1:52.773s  + 2.974s
23 Badyear  Aleksej Sutkin   1:52.776s  + 2.977s
24 Bridgerock  Nuno Santos   1:53.013s  + 3.214s
25 Michelini  Marek Marchewka   1:53.068s  + 3.269s
26 Bridgerock  Julia Panenkova   1:53.173s  + 3.374s
27 Michelini  Andrius Talandzevicius   1:53.319s  + 3.520s
28 Badyear  Christer Andersson   1:53.532s  + 3.733s
29 Pipirelli  Michał Smiatacz   1:53.565s  + 3.766s
30 Dunnolop  Toni Söyrinki   1:53.582s  + 3.783s
31 Michelini  Audrius Vaitiekunas   1:53.783s  + 3.984s
32 Michelini  Sion Francis   1:53.910s  + 4.111s
33 Badyear  Ludwig Henry   1:54.213s  + 4.414s
34 Michelini  Ian Lynch   1:54.258s  + 4.459s
35 Pipirelli  Rafal Kowalski   1:55.056s  + 5.257s
36 Pipirelli  Wojciech Uzikowski   1:56.232s  + 6.433s
37 Pipirelli  Lee Ifans   1:56.677s  + 6.878s
38 Pipirelli  Renato Svaiter   1:57.156s  + 7.357s
39 Pipirelli  Filipe Miguel   1:58.951s  + 9.152s
Kelayakan 2
Pos Tayar Nama pengurus Kew Masa lap Jarak
Pole Michelini  Toygun Senler2   1:51.508s  + 0.000s
2 Michelini  Vladimir Islentiev2   1:51.775s  + 0.267s
3 Michelini  Edvinas Pranculevicius   1:52.033s  + 0.525s
4 Michelini  João Monteiro   1:52.143s  + 0.635s
5 Michelini  Zdenek Hladik   1:52.234s  + 0.726s
6 Michelini  Jan Zaluski   1:52.318s  + 0.810s
7 Badyear  Martynas Molneris   1:52.549s  + 1.041s
8 Michelini  Nuno Vicente   1:52.942s  + 1.434s
9 Badyear  Tomas Cervinskij   1:53.109s  + 1.601s
10 Michelini  Joan Centellas   1:53.163s  + 1.655s
11 Badyear  Rimantas Sagatas   1:53.334s  + 1.826s
12 Badyear  Henrique Müller   1:53.552s  + 2.044s
13 Badyear  Laila Britāle   1:53.612s  + 2.104s
14 Michelini  Frederico Neves   1:53.635s  + 2.127s
15 Badyear  Denis Grahov   1:53.747s  + 2.239s
16 Badyear  Nikolay Ivanov   1:53.910s  + 2.402s
17 Michelini  Robert Zadrozny   1:54.137s  + 2.629s
18 Michelini  Andrius Talandzevicius   1:54.178s  + 2.670s
19 Badyear  Victor Chernyshev   1:54.183s  + 2.675s
20 Badyear  Tadas Ragaliauskas   1:54.428s  + 2.920s
21 Badyear  Aleksej Sutkin   1:54.453s  + 2.945s
22 Badyear  Wagner Souza   1:54.566s  + 3.058s
23 Michelini  Leandro Sereno2   1:54.619s  + 3.111s
24 Pipirelli  Michał Smiatacz   1:54.622s  + 3.114s
25 Michelini  Ian Lynch   1:54.728s  + 3.220s
26 Bridgerock  Julia Panenkova   1:54.889s  + 3.381s
27 Dunnolop  Toni Söyrinki   1:55.061s  + 3.553s
28 Badyear  Christer Andersson   1:55.284s  + 3.776s
29 Bridgerock  Nuno Santos   1:55.403s  + 3.895s
30 Michelini  Audrius Vaitiekunas   1:55.665s  + 4.157s
31 Michelini  Sion Francis   1:55.921s  + 4.413s
32 Badyear  Ludwig Henry   1:56.252s  + 4.744s
33 Michelini  Marek Marchewka   1:56.336s  + 4.828s
34 Pipirelli  Rafal Kowalski   1:56.831s  + 5.323s
35 Pipirelli  Lee Ifans   1:57.622s  + 6.114s
36 Pipirelli  Wojciech Uzikowski   2:00.324s  + 8.816s
37 Pipirelli  Filipe Miguel   2:00.757s  + 9.249s
38 Michelini  Tomasz Kaminski   2:03.928s  + 12.420s
39 Pipirelli  Renato Svaiter   2:10.050s  + 18.542s