Kedudukan Kelayakan 1 & 2 (Kumpulan: Elite | Musim: 30 | Perlumbaan: 7)

Pilih kumpulan lain:  Musim:  Perlumbaan:
Kelayakan 1
Pos Tayar Nama pengurus Kew Masa lap Jarak
Pole Bridgerock  Leandro Sereno2   1:23.134s  + 0.000s
2 Bridgerock  Vsevolod Demydov   1:23.777s  + 0.643s
3 Badyear  Justinas Smyšliajevas4   1:23.814s  + 0.680s
4 Bridgerock  Tomasz Kaminski   1:23.907s  + 0.773s
5 Bridgerock  Andreas Weilemann   1:24.044s  + 0.910s
6 Badyear  Keri Lovell   1:24.408s  + 1.274s
7 Badyear  Atis Praudins   1:24.471s  + 1.337s
8 Badyear  Evaldas Ruseckas   1:24.601s  + 1.467s
9 Bridgerock  Denis Grahov   1:24.815s  + 1.681s
10 Michelini  Mark Webster   1:24.845s  + 1.711s
11 Badyear  Heidi Aareskoski2   1:24.867s  + 1.733s
12 Bridgerock  Farcy Génel   1:25.171s  + 2.037s
13 Badyear  Rimantas Sagatas   1:25.210s  + 2.076s
14 Badyear  Martynas Atkočius   1:25.353s  + 2.219s
15 Badyear  Toygun Senler3   1:25.382s  + 2.248s
16 Badyear  Alexey Domarev   1:25.431s  + 2.297s
17 Michelini  Nuno Vicente   1:25.496s  + 2.362s
18 Badyear  Daneks Britāls   1:25.631s  + 2.497s
19 Badyear  Wojciech Uzikowski   1:25.649s  + 2.515s
20 Badyear  Marek Marchewka   1:25.747s  + 2.613s
21 Badyear  Aliaksei Papou   1:25.790s  + 2.656s
22 Badyear  Evaldas Okriemas   1:25.802s  + 2.668s
23 Michelini  Paulo Pinto   1:25.873s  + 2.739s
24 Badyear  Sameer Marathe   1:25.898s  + 2.764s
25 Badyear  Mindaugas Sarocka   1:25.905s  + 2.771s
26 Badyear  Aleksej Sutkin   1:25.979s  + 2.845s
27 Badyear  Dmitriy Krautsou   1:26.008s  + 2.874s
28 Badyear  Sergey Tuzhilov   1:26.066s  + 2.932s
29 Badyear  Dmitriy Kosev   1:26.303s  + 3.169s
30 Badyear  Araik Karapetyan   1:26.330s  + 3.196s
31 Yokomama  Chris Hewitt   1:26.332s  + 3.198s
32 Badyear  Marek Wasilewski   1:26.429s  + 3.295s
33 Badyear  Serguei Baranovski   1:26.657s  + 3.523s
34 Badyear  Marco Triulzi   1:26.734s  + 3.600s
35 Pipirelli  Nathan Skelly   1:27.117s  + 3.983s
36 Pipirelli  Jani Syrjäläinen   1:27.277s  + 4.143s
37 Pipirelli  Andrey Vlaskin   1:27.349s  + 4.215s
38 Pipirelli  Hrvoje Hojsak   1:27.671s  + 4.537s
39 Yokomama  Andrei Kolesnikovich   1:28.017s  + 4.883s
40 Pipirelli  Nico Zou   1:28.574s  + 5.440s
Kelayakan 2
Pos Tayar Nama pengurus Kew Masa lap Jarak
Pole Bridgerock  Leandro Sereno2   1:24.112s  + 0.000s
2 Bridgerock  Vsevolod Demydov   1:24.221s  + 0.109s
3 Badyear  Rimantas Sagatas   1:25.047s  + 0.935s
4 Bridgerock  Farcy Génel   1:25.249s  + 1.137s
5 Bridgerock  Denis Grahov   1:25.275s  + 1.163s
6 Badyear  Justinas Smyšliajevas4   1:25.334s  + 1.222s
7 Bridgerock  Tomasz Kaminski   1:25.374s  + 1.262s
8 Badyear  Toygun Senler3   1:25.391s  + 1.279s
9 Michelini  Nuno Vicente   1:25.437s  + 1.325s
10 Badyear  Evaldas Ruseckas   1:25.582s  + 1.470s
11 Badyear  Mindaugas Sarocka   1:25.809s  + 1.697s
12 Bridgerock  Andreas Weilemann   1:25.951s  + 1.839s
13 Badyear  Dmitriy Krautsou   1:26.067s  + 1.955s
14 Badyear  Atis Praudins   1:26.179s  + 2.067s
15 Badyear  Martynas Atkočius   1:26.208s  + 2.096s
16 Badyear  Keri Lovell   1:26.212s  + 2.100s
17 Michelini  Mark Webster   1:26.238s  + 2.126s
18 Badyear  Heidi Aareskoski2   1:26.264s  + 2.152s
19 Badyear  Aliaksei Papou   1:26.323s  + 2.211s
20 Badyear  Aleksej Sutkin   1:26.397s  + 2.285s
21 Badyear  Marek Marchewka   1:26.483s  + 2.371s
22 Badyear  Alexey Domarev   1:26.673s  + 2.561s
23 Badyear  Sergey Tuzhilov   1:26.819s  + 2.707s
24 Michelini  Paulo Pinto   1:26.821s  + 2.709s
25 Badyear  Evaldas Okriemas   1:26.967s  + 2.855s
26 Badyear  Marek Wasilewski   1:27.088s  + 2.976s
27 Badyear  Wojciech Uzikowski   1:27.226s  + 3.114s
28 Badyear  Serguei Baranovski   1:27.331s  + 3.219s
29 Badyear  Marco Triulzi   1:27.350s  + 3.238s
30 Badyear  Daneks Britāls   1:27.419s  + 3.307s
31 Badyear  Sameer Marathe   1:27.436s  + 3.324s
32 Badyear  Araik Karapetyan   1:27.556s  + 3.444s
33 Yokomama  Chris Hewitt   1:27.699s  + 3.587s
34 Pipirelli  Nathan Skelly   1:27.858s  + 3.746s
35 Pipirelli  Andrey Vlaskin   1:28.122s  + 4.010s
36 Badyear  Dmitriy Kosev   1:28.147s  + 4.035s
37 Pipirelli  Jani Syrjäläinen   1:29.339s  + 5.227s
38 Pipirelli  Hrvoje Hojsak   1:29.679s  + 5.567s
39 Yokomama  Andrei Kolesnikovich   1:30.093s  + 5.981s
40 Pipirelli  Nico Zou   1:30.217s  + 6.105s