Kedudukan Kelayakan 1 & 2 (Kumpulan: Elite | Musim: 31 | Perlumbaan: 13)

Pilih kumpulan lain:  Musim:  Perlumbaan:
Kelayakan 1
Pos Tayar Nama pengurus Kew Masa lap Jarak
Pole Badyear  Atis Praudins   1:35.221s  + 0.000s
2 Badyear  Toygun Senler3   1:35.337s  + 0.116s
3 Badyear  Vsevolod Demydov   1:35.463s  + 0.242s
4 Badyear  Leandro Sereno3   1:35.768s  + 0.547s
5 Badyear  Vladimir Danilin   1:35.841s  + 0.620s
6 Badyear  Pedro Nazaré   1:35.858s  + 0.637s
7 Badyear  Mindaugas Sarocka   1:36.040s  + 0.819s
8 Badyear  Wojciech Uzikowski   1:36.044s  + 0.823s
9 Badyear  Rimantas Sagatas   1:36.129s  + 0.908s
10 Badyear  Sergey Lyogky   1:36.283s  + 1.062s
11 Badyear  Evaldas Okriemas   1:36.416s  + 1.195s
12 Badyear  Martynas Atkočius   1:36.474s  + 1.253s
13 Badyear  Araik Karapetyan   1:36.532s  + 1.311s
14 Badyear  Aleksej Sutkin   1:36.599s  + 1.378s
15 Bridgerock  Nuno Vicente   1:36.715s  + 1.494s
16 Bridgerock  Tomasz Kaminski   1:36.732s  + 1.511s
17 Badyear  Marek Marchewka   1:36.930s  + 1.709s
18 Badyear  Martin Rosina   1:36.983s  + 1.762s
19 Badyear  Aliaksei Papou   1:37.000s  + 1.779s
20 Badyear  Mark Webster   1:37.198s  + 1.977s
21 Badyear  Tomasz Petryk   1:37.356s  + 2.135s
22 Badyear  Maja Soren   1:37.362s  + 2.141s
23 Badyear  Sergey Tuzhilov   1:37.470s  + 2.249s
24 Bridgerock  Bartosz Sutkowski   1:37.762s  + 2.541s
25 Michelini  Daneks Britāls   1:37.952s  + 2.731s
26 Badyear  Andreas Weilemann   1:38.126s  + 2.905s
27 Badyear  Gani Babu   1:38.256s  + 3.035s
28 Yokomama  Piotr Pogodzik   1:38.965s  + 3.744s
29 Pipirelli  Raimonds Urtāns   1:39.416s  + 4.195s
30 Yokomama  Luis Uranga   1:39.454s  + 4.233s
31 Yokomama  Janne Väänänen   1:39.861s  + 4.640s
32 Pipirelli  Christos Bobolis   1:40.073s  + 4.852s
33 Pipirelli  Keri Lovell   1:40.142s  + 4.921s
34 Pipirelli  Alex Tkachenko   1:40.145s  + 4.924s
35 Pipirelli  Farcy Génel   1:40.398s  + 5.177s
36 Pipirelli  Zoltan Csaba   1:40.522s  + 5.301s
37 Pipirelli  Mike Leone   1:41.124s  + 5.903s
Kelayakan 2
Pos Tayar Nama pengurus Kew Masa lap Jarak
Pole Badyear  Leandro Sereno3   1:36.459s  + 0.000s
2 Badyear  Toygun Senler3   1:36.546s  + 0.087s
3 Badyear  Vladimir Danilin   1:36.566s  + 0.107s
4 Badyear  Sergey Lyogky   1:36.694s  + 0.235s
5 Badyear  Evaldas Okriemas   1:37.159s  + 0.700s
6 Badyear  Pedro Nazaré   1:37.267s  + 0.808s
7 Badyear  Wojciech Uzikowski   1:37.456s  + 0.997s
8 Badyear  Vsevolod Demydov   1:37.483s  + 1.024s
9 Badyear  Mindaugas Sarocka   1:37.528s  + 1.069s
10 Badyear  Marek Marchewka   1:37.628s  + 1.169s
11 Badyear  Aleksej Sutkin   1:37.656s  + 1.197s
12 Badyear  Rimantas Sagatas   1:37.708s  + 1.249s
13 Badyear  Araik Karapetyan   1:37.867s  + 1.408s
14 Badyear  Martynas Atkočius   1:37.877s  + 1.418s
15 Badyear  Atis Praudins   1:37.989s  + 1.530s
16 Michelini  Daneks Britāls   1:38.067s  + 1.608s
17 Badyear  Martin Rosina   1:38.091s  + 1.632s
18 Badyear  Tomasz Petryk   1:38.238s  + 1.779s
19 Bridgerock  Nuno Vicente   1:38.385s  + 1.926s
20 Badyear  Maja Soren   1:38.465s  + 2.006s
21 Bridgerock  Tomasz Kaminski   1:38.482s  + 2.023s
22 Bridgerock  Bartosz Sutkowski   1:38.645s  + 2.186s
23 Badyear  Sergey Tuzhilov   1:38.861s  + 2.402s
24 Badyear  Aliaksei Papou   1:38.884s  + 2.425s
25 Badyear  Andreas Weilemann   1:38.892s  + 2.433s
26 Badyear  Gani Babu   1:39.158s  + 2.699s
27 Badyear  Mark Webster   1:39.528s  + 3.069s
28 Pipirelli  Raimonds Urtāns   1:40.241s  + 3.782s
29 Yokomama  Piotr Pogodzik   1:40.571s  + 4.112s
30 Pipirelli  Keri Lovell   1:40.763s  + 4.304s
31 Yokomama  Luis Uranga   1:40.915s  + 4.456s
32 Pipirelli  Christos Bobolis   1:41.160s  + 4.701s
33 Pipirelli  Alex Tkachenko   1:41.665s  + 5.206s
34 Yokomama  Janne Väänänen   1:42.120s  + 5.661s
35 Pipirelli  Mike Leone   1:42.123s  + 5.664s
36 Pipirelli  Zoltan Csaba   1:42.338s  + 5.879s
37 Pipirelli  Farcy Génel   1:43.263s  + 6.804s