Kedudukan Kelayakan 1 & 2 (Kumpulan: Elite | Musim: 31 | Perlumbaan: 8)

Pilih kumpulan lain:  Musim:  Perlumbaan:
Kelayakan 1
Pos Tayar Nama pengurus Kew Masa lap Jarak
Pole Bridgerock  Justinas Smyšliajevas4   1:34.140s  + 0.000s
2 Badyear  Toygun Senler3   1:34.190s  + 0.050s
3 Badyear  Atis Praudins   1:34.380s  + 0.240s
4 Badyear  Rimantas Sagatas   1:34.744s  + 0.604s
5 Bridgerock  Tomasz Kaminski   1:34.963s  + 0.823s
6 Bridgerock  Bartosz Sutkowski   1:35.141s  + 1.001s
7 Badyear  Martynas Atkočius   1:35.153s  + 1.013s
8 Michelini  Daneks Britāls   1:35.154s  + 1.014s
9 Badyear  Vsevolod Demydov   1:35.182s  + 1.042s
10 Badyear  Evaldas Okriemas   1:35.282s  + 1.142s
11 Bridgerock  Nuno Vicente   1:35.301s  + 1.161s
12 Badyear  Wojciech Uzikowski   1:35.303s  + 1.163s
13 Badyear  Vladimir Danilin   1:35.367s  + 1.227s
14 Badyear  Mark Webster   1:35.539s  + 1.399s
15 Badyear  Leandro Sereno3   1:35.592s  + 1.452s
16 Badyear  Sergey Lyogky   1:35.663s  + 1.523s
17 Badyear  Marek Marchewka   1:35.826s  + 1.686s
18 Badyear  Mindaugas Sarocka   1:36.065s  + 1.925s
19 Badyear  Aliaksei Papou   1:36.149s  + 2.009s
20 Badyear  Gani Babu   1:36.454s  + 2.314s
21 Badyear  Araik Karapetyan   1:36.580s  + 2.440s
22 Badyear  Sergey Tuzhilov   1:36.696s  + 2.556s
23 Badyear  Tomasz Petryk   1:36.764s  + 2.624s
24 Badyear  Aleksej Sutkin   1:36.771s  + 2.631s
25 Badyear  Pedro Nazaré   1:36.829s  + 2.689s
26 Yokomama  Luis Uranga   1:36.868s  + 2.728s
27 Badyear  Martin Rosina   1:37.123s  + 2.983s
28 Badyear  Andreas Weilemann   1:37.200s  + 3.060s
29 Yokomama  Piotr Pogodzik   1:37.338s  + 3.198s
30 Pipirelli  Raimonds Urtāns   1:37.751s  + 3.611s
31 Badyear  Maja Soren   1:37.816s  + 3.676s
32 Pipirelli  Mike Leone   1:37.979s  + 3.839s
33 Pipirelli  Zoltan Csaba   1:38.117s  + 3.977s
34 Pipirelli  Christos Bobolis   1:38.370s  + 4.230s
35 Pipirelli  Alex Tkachenko   1:38.588s  + 4.448s
36 Pipirelli  Farcy Génel   1:38.712s  + 4.572s
37 Pipirelli  Keri Lovell   1:38.996s  + 4.856s
38 Yokomama  Janne Väänänen   1:39.227s  + 5.087s
Kelayakan 2
Pos Tayar Nama pengurus Kew Masa lap Jarak
Pole Bridgerock  Justinas Smyšliajevas4   1:34.042s  + 0.000s
2 Badyear  Atis Praudins   1:34.601s  + 0.559s
3 Badyear  Rimantas Sagatas   1:34.737s  + 0.695s
4 Michelini  Daneks Britāls   1:35.313s  + 1.271s
5 Badyear  Toygun Senler3   1:35.363s  + 1.321s
6 Bridgerock  Nuno Vicente   1:35.759s  + 1.717s
7 Badyear  Mark Webster   1:35.781s  + 1.739s
8 Badyear  Wojciech Uzikowski   1:35.886s  + 1.844s
9 Badyear  Sergey Lyogky   1:36.002s  + 1.960s
10 Bridgerock  Bartosz Sutkowski   1:36.079s  + 2.037s
11 Bridgerock  Tomasz Kaminski   1:36.178s  + 2.136s
12 Badyear  Marek Marchewka   1:36.238s  + 2.196s
13 Badyear  Gani Babu   1:36.320s  + 2.278s
14 Badyear  Vsevolod Demydov   1:36.675s  + 2.633s
15 Badyear  Aliaksei Papou   1:36.696s  + 2.654s
16 Badyear  Vladimir Danilin   1:36.702s  + 2.660s
17 Badyear  Martynas Atkočius   1:36.766s  + 2.724s
18 Badyear  Leandro Sereno3   1:36.884s  + 2.842s
19 Badyear  Mindaugas Sarocka   1:36.890s  + 2.848s
20 Badyear  Evaldas Okriemas   1:36.929s  + 2.887s
21 Badyear  Tomasz Petryk   1:37.429s  + 3.387s
22 Yokomama  Piotr Pogodzik   1:37.486s  + 3.444s
23 Badyear  Araik Karapetyan   1:37.580s  + 3.538s
24 Badyear  Andreas Weilemann   1:37.677s  + 3.635s
25 Yokomama  Luis Uranga   1:37.700s  + 3.658s
26 Badyear  Sergey Tuzhilov   1:37.842s  + 3.800s
27 Badyear  Martin Rosina   1:38.051s  + 4.009s
28 Badyear  Aleksej Sutkin   1:38.072s  + 4.030s
29 Badyear  Pedro Nazaré   1:38.274s  + 4.232s
30 Badyear  Maja Soren   1:38.478s  + 4.436s
31 Pipirelli  Raimonds Urtāns   1:38.491s  + 4.449s
32 Pipirelli  Mike Leone   1:39.036s  + 4.994s
33 Pipirelli  Keri Lovell   1:39.320s  + 5.278s
34 Pipirelli  Farcy Génel   1:39.606s  + 5.564s
35 Pipirelli  Alex Tkachenko   1:39.642s  + 5.600s
36 Pipirelli  Zoltan Csaba   1:39.736s  + 5.694s
37 Pipirelli  Christos Bobolis   1:40.261s  + 6.219s
38 Yokomama  Janne Väänänen   1:40.283s  + 6.241s