Kedudukan Kelayakan 1 & 2 (Kumpulan: Elite | Musim: 32 | Perlumbaan: 16)

Pilih kumpulan lain:  Musim:  Perlumbaan:
Kelayakan 1
Pos Tayar Nama pengurus Kew Masa lap Jarak
Pole Michelini  Tomasz Kaminski   1:25.866s  + 0.000s
2 Badyear  Rimantas Sagatas1   1:26.225s  + 0.359s
3 Bridgerock  Atis Praudins   1:26.337s  + 0.471s
4 Badyear  Toygun Senler3   1:26.389s  + 0.523s
5 Badyear  Leandro Sereno3   1:26.493s  + 0.627s
6 Badyear  Sergey Lyogky   1:26.672s  + 0.806s
7 Badyear  Ioannis Dimitroglou   1:26.736s  + 0.870s
8 Badyear  Vsevolod Demydov   1:26.760s  + 0.894s
9 Bridgerock  Wojciech Uzikowski   1:26.995s  + 1.129s
10 Badyear  Stas Prost   1:27.427s  + 1.561s
11 Badyear  Mindaugas Sarocka   1:27.439s  + 1.573s
12 Michelini  Mark Webster   1:27.463s  + 1.597s
13 Badyear  Martynas Atkočius   1:27.551s  + 1.685s
14 Badyear  Lee Ifans   1:27.559s  + 1.693s
15 Badyear  Vladimir Danilin   1:27.651s  + 1.785s
16 Badyear  Aleksej Sutkin   1:27.878s  + 2.012s
17 Bridgerock  Bartosz Sutkowski   1:28.052s  + 2.186s
18 Badyear  Yuriy Vizir   1:28.114s  + 2.248s
19 Yokomama  Marek Marchewka   1:28.121s  + 2.255s
20 Badyear  Sergey Tuzhilov   1:28.253s  + 2.387s
21 Badyear  Dan Neumann   1:28.430s  + 2.564s
22 Bridgerock  Tomasz Petryk   1:28.562s  + 2.696s
23 Badyear  Evaldas Okriemas   1:28.718s  + 2.852s
24 Badyear  Pablo Navarrete   1:28.753s  + 2.887s
25 Badyear  Nuno Vicente   1:28.968s  + 3.102s
26 Badyear  Pedro Nazaré   1:29.056s  + 3.190s
27 Badyear  Arnoldas Molis   1:29.230s  + 3.364s
28 Badyear  Filipe Miguel   1:29.287s  + 3.421s
29 Badyear  Giedrius Soroka   1:29.371s  + 3.505s
30 Pipirelli  Oleg Yakovlev   1:29.614s  + 3.748s
31 Yokomama  Vlad Nedobuga   1:29.771s  + 3.905s
32 Pipirelli  Martin Rosina   1:30.005s  + 4.139s
33 Badyear  Rudo Toma   1:30.064s  + 4.198s
34 Pipirelli  Dariusz Płatek   1:30.366s  + 4.500s
35 Pipirelli  Gani Babu   1:30.523s  + 4.657s
36 Pipirelli  Michael Novikov   1:31.281s  + 5.415s
37 Yokomama  Vladislav Erokhin   1:32.541s  + 6.675s
Kelayakan 2
Pos Tayar Nama pengurus Kew Masa lap Jarak
Pole Michelini  Tomasz Kaminski   1:26.243s  + 0.000s
2 Badyear  Rimantas Sagatas1   1:26.940s  + 0.697s
3 Badyear  Toygun Senler3   1:27.120s  + 0.877s
4 Bridgerock  Atis Praudins   1:27.406s  + 1.163s
5 Badyear  Sergey Lyogky   1:27.474s  + 1.231s
6 Badyear  Mindaugas Sarocka   1:27.781s  + 1.538s
7 Michelini  Mark Webster   1:27.970s  + 1.727s
8 Bridgerock  Wojciech Uzikowski   1:28.002s  + 1.759s
9 Badyear  Vsevolod Demydov   1:28.032s  + 1.789s
10 Badyear  Leandro Sereno3   1:28.064s  + 1.821s
11 Yokomama  Marek Marchewka   1:28.122s  + 1.879s
12 Badyear  Vladimir Danilin   1:28.369s  + 2.126s
13 Badyear  Stas Prost   1:28.390s  + 2.147s
14 Badyear  Ioannis Dimitroglou   1:28.490s  + 2.247s
15 Badyear  Pablo Navarrete   1:28.729s  + 2.486s
16 Badyear  Dan Neumann   1:28.801s  + 2.558s
17 Badyear  Lee Ifans   1:28.882s  + 2.639s
18 Badyear  Sergey Tuzhilov   1:29.161s  + 2.918s
19 Badyear  Martynas Atkočius   1:29.162s  + 2.919s
20 Bridgerock  Bartosz Sutkowski   1:29.174s  + 2.931s
21 Badyear  Pedro Nazaré   1:29.224s  + 2.981s
22 Badyear  Nuno Vicente   1:29.326s  + 3.083s
23 Badyear  Aleksej Sutkin   1:29.644s  + 3.401s
24 Badyear  Evaldas Okriemas   1:29.699s  + 3.456s
25 Badyear  Yuriy Vizir   1:29.715s  + 3.472s
26 Bridgerock  Tomasz Petryk   1:29.794s  + 3.551s
27 Badyear  Giedrius Soroka   1:29.810s  + 3.567s
28 Badyear  Filipe Miguel   1:29.969s  + 3.726s
29 Badyear  Rudo Toma   1:30.009s  + 3.766s
30 Pipirelli  Martin Rosina   1:30.388s  + 4.145s
31 Badyear  Arnoldas Molis   1:30.437s  + 4.194s
32 Yokomama  Vlad Nedobuga   1:30.489s  + 4.246s
33 Pipirelli  Oleg Yakovlev   1:30.821s  + 4.578s
34 Pipirelli  Gani Babu   1:31.400s  + 5.157s
35 Pipirelli  Dariusz Płatek   1:31.642s  + 5.399s
36 Pipirelli  Michael Novikov   1:32.487s  + 6.244s
37 Yokomama  Vladislav Erokhin   1:33.044s  + 6.801s