Kedudukan Kelayakan 1 & 2 (Kumpulan: Elite | Musim: 34 | Perlumbaan: 3)

Pilih kumpulan lain:  Musim:  Perlumbaan:
Kelayakan 1
Pos Tayar Nama pengurus Kew Masa lap Jarak
Pole Bridgerock  Toygun Senler4   1:11.670s  + 0.000s
2 Bridgerock  Leandro Sereno4   1:11.976s  + 0.306s
3 Bridgerock  Wojciech Uzikowski   1:12.936s  + 1.266s
4 Badyear  João Monteiro   1:13.012s  + 1.342s
5 Badyear  Vsevolod Demydov   1:13.042s  + 1.372s
6 Dunnolop  Vladislav Erokhin   1:13.077s  + 1.407s
7 Dunnolop  Roman Maksimenkov   1:13.086s  + 1.416s
8 Badyear  Christer Andersson   1:13.367s  + 1.697s
9 Badyear  Ioannis Dimitroglou   1:13.367s  + 1.697s
10 Badyear  Alex Tkachenko   1:13.406s  + 1.736s
11 Badyear  Atis Praudins   1:13.474s  + 1.804s
12 Badyear  Rimantas Sagatas1   1:13.508s  + 1.838s
13 Badyear  Vladimir Danilin   1:13.538s  + 1.868s
14 Dunnolop  Martynas Atkočius   1:13.594s  + 1.924s
15 Badyear  Lukas Jonaitis   1:13.651s  + 1.981s
16 Badyear  Sergey Lyogky   1:13.652s  + 1.982s
17 Dunnolop  Raimonds Urtāns   1:13.717s  + 2.047s
18 Dunnolop  Sergey Tuzhilov   1:13.749s  + 2.079s
19 Pipirelli  Chinmay Dhopate   1:13.765s  + 2.095s
20 Badyear  Mindaugas Sarocka   1:13.856s  + 2.186s
21 Badyear  Tomasz Kaminski   1:13.985s  + 2.315s
22 Badyear  Jan Pavlicek   1:13.996s  + 2.326s
23 Dunnolop  Pedro Nazaré   1:14.169s  + 2.499s
24 Badyear  Ilya Medvedev   1:14.246s  + 2.576s
25 Badyear  Stas Prost   1:14.273s  + 2.603s
26 Badyear  Nathan Skelly   1:14.399s  + 2.729s
27 Badyear  Andrei Kolesnikovich   1:14.453s  + 2.783s
28 Badyear  Rui Morais   1:14.462s  + 2.792s
29 Badyear  Aleksej Sutkin   1:14.474s  + 2.804s
30 Badyear  José Abi Jaudi   1:14.540s  + 2.870s
31 Badyear  Jukka Sireni   1:14.556s  + 2.886s
32 Badyear  Theo Panag   1:14.562s  + 2.892s
33 Badyear  Piotr Pogodzik   1:14.565s  + 2.895s
34 Pipirelli  Dmitry Shevel   1:14.671s  + 3.001s
35 Badyear  Evaldas Ruseckas   1:14.679s  + 3.009s
36 Badyear  Mariusz Kuczak   1:14.844s  + 3.174s
37 Pipirelli  Rogerio Pereira   1:15.356s  + 3.686s
38 Pipirelli  Diana Klavina   1:15.749s  + 4.079s
39 Pipirelli  Apostolis Goutzos   1:16.470s  + 4.800s
40 Pipirelli  Mert Büyükakar   1:16.926s  + 5.256s
Kelayakan 2
Pos Tayar Nama pengurus Kew Masa lap Jarak
Pole Bridgerock  Leandro Sereno4   1:12.568s  + 0.000s
2 Bridgerock  Toygun Senler4   1:12.849s  + 0.281s
3 Badyear  Ioannis Dimitroglou   1:13.636s  + 1.068s
4 Bridgerock  Wojciech Uzikowski   1:13.665s  + 1.097s
5 Badyear  Vsevolod Demydov   1:13.825s  + 1.257s
6 Dunnolop  Vladislav Erokhin   1:14.036s  + 1.468s
7 Badyear  Atis Praudins   1:14.210s  + 1.642s
8 Badyear  João Monteiro   1:14.281s  + 1.713s
9 Badyear  Alex Tkachenko   1:14.390s  + 1.822s
10 Badyear  Mindaugas Sarocka   1:14.457s  + 1.889s
11 Dunnolop  Roman Maksimenkov   1:14.491s  + 1.923s
12 Badyear  Rimantas Sagatas1   1:14.585s  + 2.017s
13 Badyear  Sergey Lyogky   1:14.632s  + 2.064s
14 Badyear  Ilya Medvedev   1:14.639s  + 2.071s
15 Badyear  Vladimir Danilin   1:14.643s  + 2.075s
16 Dunnolop  Sergey Tuzhilov   1:14.650s  + 2.082s
17 Badyear  Christer Andersson   1:14.750s  + 2.182s
18 Badyear  Jan Pavlicek   1:14.763s  + 2.195s
19 Dunnolop  Raimonds Urtāns   1:14.882s  + 2.314s
20 Badyear  Evaldas Ruseckas   1:15.032s  + 2.464s
21 Badyear  Lukas Jonaitis   1:15.110s  + 2.542s
22 Dunnolop  Pedro Nazaré   1:15.204s  + 2.636s
23 Badyear  Andrei Kolesnikovich   1:15.215s  + 2.647s
24 Dunnolop  Martynas Atkočius   1:15.217s  + 2.649s
25 Badyear  Tomasz Kaminski   1:15.232s  + 2.664s
26 Badyear  Piotr Pogodzik   1:15.248s  + 2.680s
27 Pipirelli  Chinmay Dhopate   1:15.373s  + 2.805s
28 Badyear  Jukka Sireni   1:15.424s  + 2.856s
29 Badyear  Nathan Skelly   1:15.479s  + 2.911s
30 Badyear  Stas Prost   1:15.613s  + 3.045s
31 Badyear  Aleksej Sutkin   1:15.695s  + 3.127s
32 Pipirelli  Dmitry Shevel   1:15.730s  + 3.162s
33 Badyear  Mariusz Kuczak   1:15.888s  + 3.320s
34 Badyear  Rui Morais   1:15.941s  + 3.373s
35 Badyear  Theo Panag   1:15.958s  + 3.390s
36 Badyear  José Abi Jaudi   1:16.282s  + 3.714s
37 Pipirelli  Rogerio Pereira   1:16.355s  + 3.787s
38 Pipirelli  Apostolis Goutzos   1:17.293s  + 4.725s
39 Pipirelli  Diana Klavina   1:17.511s  + 4.943s
40 Pipirelli  Mert Büyükakar   1:18.278s  + 5.710s