Kedudukan Kelayakan 1 & 2 (Kumpulan: Master - 2 | Musim: 42 | Perlumbaan: 8)

Pilih kumpulan lain:  Musim:  Perlumbaan:
Kelayakan 1
Pos Tayar Nama pengurus Kew Masa lap Jarak
Pole Hancock  Kuba Szajbel   1:14.211s  + 0.000s
2 Dunnolop  Zdenek Hladik3   1:15.080s  + 0.869s
3 Dunnolop  Marius Slavinskas   1:15.403s  + 1.192s
4 Avonn  Rafal Kowalski   1:15.483s  + 1.272s
5 Dunnolop  Collin Clément   1:15.660s  + 1.449s
6 Yokomama  Dan-Radu Hadarean   1:15.668s  + 1.457s
7 Dunnolop  Mindaugas Sarocka   1:15.680s  + 1.469s
8 Avonn  Cliff Rajgopaul   1:15.696s  + 1.485s
9 Dunnolop  Igor Grygoruk   1:15.702s  + 1.491s
10 Avonn  Lazaros Spiliopoulos   1:15.709s  + 1.498s
11 Yokomama  Krisztián Veinperl   1:15.749s  + 1.538s
12 Dunnolop  Peter Bönisch   1:15.765s  + 1.554s
13 Avonn  Dmitry Petrov   1:15.779s  + 1.568s
14 Avonn  Teo Xanthopoulos   1:15.822s  + 1.611s
15 Dunnolop  Paul Shirnin   1:15.863s  + 1.652s
16 Yokomama  Dariusz Płatek   1:15.933s  + 1.722s
17 Yokomama  Kirill Sikachyov   1:15.980s  + 1.769s
18 Dunnolop  Fernando Bueno   1:15.995s  + 1.784s
19 Dunnolop  Julien Prado   1:16.060s  + 1.849s
20 Avonn  Stefan Farkas   1:16.076s  + 1.865s
21 Dunnolop  Nicholas Carpenter   1:16.137s  + 1.926s
22 Avonn  Paulo Neves   1:16.163s  + 1.952s
23 Avonn  Bianca Simina   1:16.186s  + 1.975s
24 Dunnolop  Sergey Sergeev   1:16.202s  + 1.991s
25 Dunnolop  Theodosis Vogiatzis   1:16.264s  + 2.053s
26 Avonn  Pavlin Tzvetanov   1:16.498s  + 2.287s
27 Avonn  Martin Rosina   1:16.629s  + 2.418s
28 Contimental  Pedro Diogo   1:16.651s  + 2.440s
29 Avonn  Pete Lohvansuu   1:16.672s  + 2.461s
30 Avonn  Sergei Mitrahovich   1:16.828s  + 2.617s
31 Yokomama  Dmitri Nadkho   1:17.015s  + 2.804s
32 Avonn  Vitor Masiero   1:17.132s  + 2.921s
33 Avonn  Andrea Squizzato   1:17.235s  + 3.024s
34 Avonn  Cristian Iordache   1:17.520s  + 3.309s
35 Contimental  Robert Nikodem   1:17.723s  + 3.512s
36 Pipirelli  Viktor Dyankov   1:19.132s  + 4.921s
Kelayakan 2
Pos Tayar Nama pengurus Kew Masa lap Jarak
Pole Hancock  Kuba Szajbel   1:14.272s  + 0.000s
2 Dunnolop  Igor Grygoruk   1:16.059s  + 1.787s
3 Avonn  Lazaros Spiliopoulos   1:16.059s  + 1.787s
4 Yokomama  Krisztián Veinperl   1:16.119s  + 1.847s
5 Dunnolop  Peter Bönisch   1:16.193s  + 1.921s
6 Avonn  Pavlin Tzvetanov   1:16.196s  + 1.924s
7 Dunnolop  Zdenek Hladik3   1:16.347s  + 2.075s
8 Dunnolop  Collin Clément   1:16.363s  + 2.091s
9 Yokomama  Dan-Radu Hadarean   1:16.374s  + 2.102s
10 Avonn  Cliff Rajgopaul   1:16.381s  + 2.109s
11 Dunnolop  Marius Slavinskas   1:16.468s  + 2.196s
12 Dunnolop  Theodosis Vogiatzis   1:16.516s  + 2.244s
13 Dunnolop  Fernando Bueno   1:16.597s  + 2.325s
14 Avonn  Rafal Kowalski   1:16.731s  + 2.459s
15 Avonn  Martin Rosina   1:16.784s  + 2.512s
16 Dunnolop  Mindaugas Sarocka   1:16.811s  + 2.539s
17 Avonn  Teo Xanthopoulos   1:16.823s  + 2.551s
18 Dunnolop  Julien Prado   1:16.833s  + 2.561s
19 Yokomama  Dariusz Płatek   1:16.840s  + 2.568s
20 Yokomama  Kirill Sikachyov   1:16.842s  + 2.570s
21 Dunnolop  Sergey Sergeev   1:16.866s  + 2.594s
22 Avonn  Bianca Simina   1:16.870s  + 2.598s
23 Dunnolop  Paul Shirnin   1:17.009s  + 2.737s
24 Avonn  Dmitry Petrov   1:17.063s  + 2.791s
25 Contimental  Pedro Diogo   1:17.158s  + 2.886s
26 Dunnolop  Nicholas Carpenter   1:17.192s  + 2.920s
27 Avonn  Pete Lohvansuu   1:17.338s  + 3.066s
28 Avonn  Paulo Neves   1:17.369s  + 3.097s
29 Avonn  Stefan Farkas   1:17.405s  + 3.133s
30 Avonn  Sergei Mitrahovich   1:17.572s  + 3.300s
31 Yokomama  Dmitri Nadkho   1:17.636s  + 3.364s
32 Avonn  Vitor Masiero   1:17.805s  + 3.533s
33 Avonn  Cristian Iordache   1:17.827s  + 3.555s
34 Contimental  Robert Nikodem   1:18.054s  + 3.782s
35 Avonn  Andrea Squizzato   1:18.819s  + 4.547s
36 Pipirelli  Viktor Dyankov   1:19.660s  + 5.388s